...аяприкольная• 16 апреля в 23:09
Дівчата, хто вставатиме вдосвіта митися у вербі?
Вже поставила каструлю запарити вербу. Раніше була молодша, а зараз спати хочеться.
...аяприкольная
• 16 апреля в 23:39
Ответ дляк.Буланова
Таких треба не боятися, а просто уникати спілкування. А от людей з психічними розладами як раз і слід боятися.
Коли традиції встигли стати психічними розладами?
к.Буланова• 16 апреля в 23:41
Ответ для...аяприкольная
Адекватні і психічно здорові люди про таке навіть не знають, не те що таким займатися.
Перловая Кашка• 16 апреля в 23:42
Ответ для...аяприкольная
Ось що пише Вікіпедія
кошмар- у меня завтра куча дел
Перловая Кашка• 16 апреля в 23:44
Ответ для...аяприкольная
Не знаю, мене так ще з дитинства бабуся привчила, так було у них в селі.
а человек он в тюрьме сидит...
Лагшмивара• 16 апреля в 23:59
Ответ дляМюллерная
чого я перший раз чую про вербу??? Про купання до схід сонця в чистий четвер обізнана
Расскажите подробнее, пожалуйста.
Что говорить или как верно поступать ?