Сонячний зайчик• 16 апреля в 23:32
Адам і Єва. Ісус Христос
Ви вірите в буквальне існування цих персонажів?
Що все людство почалося з Адама і Єви? А як же первісні люди? Чи Адам і Єва були кроманьйонцями/неандертальцями?
Чи ви просто сприймаєте трактування Адама і Єви ,як початок чоловічого і жіночого, як інь і янь?
І це саме стосується існування Христа. Можливо просто трактувати треба по іншому? Ну явно ж перебільшені написання про зцілення і перетворення моря на вино ...
Тільки не про гроші• 17 апреля в 16:47
Ответ дляSvitlo_
Ні Біблія говорить досліджуй писання, бо через нього будете мати життя вічне. А людина, що збрехала раз, збреще і далі. Навіть якщо це стосується дат.
тяжелый случай.
Таки вас учат агрессивности.
Пригаю-цибаю• 17 апреля в 16:48
Ответ дляКоленная ложечка
А ещё Земля плоская, да?
И кому нужно вваливать деньги на этот обман? Кому это выгодно?
Исаия 40:22 - Он есть Тот, Который восседает над КРУГОМ земли, и живущие на ней - как саранча пред Ним; Он распростер небеса, как тонкую ткань, и раскинул их, как шатер для жилья.
Кстати, весьма неплохой научный факт, описанный в Библии задолго до...
Тільки не про гроші• 17 апреля в 16:49
Ответ дляSvitlo_
Доведіть місцем з Біблії, що а Марії не було дітей більше і що вона не жила як жінка з чоловіком з Іосифом
Я так понимаю, что вы можете доказать місцем з Біблії, что у Марії були ще діти, и она жила як жінка з чоловіком з Іосифом.
Доведіть місцем з Біблії.
ПадаюВреверансах• 17 апреля в 16:51
Ответ дляBochum
Я не могу утверждать сколько им было на момент вступления в брак. Факт, что Иисус их первенец, но они родили после него еще несколько детей, хотя в Библии и не говорится сколько
Це правда?
Я вперше чую, що в Марії були ще діти.
А от легенди є, що в Ісуса і Марії Магдалени могла бути дочка
Я вперше чую, що в Марії були ще діти.
Пригаю-цибаю• 17 апреля в 16:52
Ответ дляПадаюВреверансах
Получається всі люди народжені і вмерлі до Ісуса попадали в пекло тільки автоматом хороший чи поганий?
Луки 16:19-31
Ось що було з душами тих, хто вмирав до воскресіння Христа.
Ответ дляТільки не про гроші
Доведіть місцем з Біблії.
Не доведу. Але я і не привожу за істину те, що не вказано в Біблії. Сказано, що були брати - значить були.
ПадаюВреверансах• 17 апреля в 16:58
Ответ дляТільки не про гроші
Гапсбурги - близкородсвенные связи - и это не так давно.
А в первые времена вы просто прикиньте, сколько поколений родилось за 1000 лет, и сколько у них поколений, сколько детей рожала одна пара.
2юродные, троюродные, 4 юродные и т.д. и т.п. Они все жили в одно время.
4 .родным можно и сейчас жениться.
В Туреччині по серіаоам і двоюрідні одружуються
Закуйовджена життям• 17 апреля в 17:02
Ответ дляSvitlo_
І Христос зафіксований в літописі під назвою Євангеліє.
Поцікавтеся датуванням Євангелій.
Несу добро людям• 17 апреля в 17:13
Есть очень хороший анекдот, на тему регилии и веры.
Спрашивают у раввина, ’ Ребе, вы Библию читали?’
А Ребе отвечает’ Читали??? Мы ее ПИСАЛИ! ’
Культ христианства был создан евреями и внедрен в народ с определенной целью. Они об этом говорят открыто, не скрывая. С какой целью, думаю многие понимают. А кто не понимает, пойдет хрестить пасочку в церковь.
ПадаюВреверансах• 17 апреля в 17:27
Ответ дляЗалетна Я тут
У Владимира бабушка, святая княгиня Ольга, приняла христианство и внукам это прививала. А Владимир уже выбирал в сознательном возрасте , какую религию выбрать для страны. Почему выбрал именно христианство можете почитать, если интересно
Любов всьому виною.
Насадили людям християнство, повбивали багаоо людей для цього, але вкінці Володимир ще й святий став і моляться в церкві його іконам
ПадаюВреверансах• 17 апреля в 17:36
Ответ дляSvitlo_
Вони прийдуть на суд і будуть судимі згідно діл їхніх.
А др суда що з ними? Суда і досі не було. Де ж ті душі?
Копирайторша• 17 апреля в 17:39
Ответ дляSvitlo_
Наверное, мы с вами разные Библии читали. ’Возлюби ближнего своего, как самого себя’ - самая главная заповедь из Нагорной проповеди. Если видеть в каждом Бога, как не любить ближнего? Вы если и соврете, себя ж прощаете. Так почему любви не хватает на ближнего? Тем более, что это просто незнакомый вам человек с форума, просто с другими взглядами
Ответ дляКопирайторша
Так ми тут не людей оцінюємо, а досліджуємо писання. Чому потрібно довіряти словам людини, якщо її ловили на брехні?
Мама Никитки-2• 17 апреля в 17:47
Ответ дляКицюююня
Нет, не верю.
Верю что была такая историческая личность как Иисус по прозвищу Христос . Но не верю что он был сыном божьим.
Та там взагалі все заплутано. Починаючи з того, що Бог триєдин « батько, син і святий дух» три особистості, які обособлюють Бога. І якщо почати розбиратись від кого Марія завагітніла, можна до цікавих думок дійти.
Мама Никитки-2• 17 апреля в 17:49
Ответ дляСонячний зайчик
Будда - історично доведена особистість, зафіксована в літописах
Аха. І Рюрік також. А по факту, дослідження доводять купу протирічч в тих літописах і в датах його життя взагалі.
Мама Никитки-2• 17 апреля в 17:50
Ответ дляЩаслива Я
А я думала що більшість хрестить дітей, щоб були куми і було з ким побухать 🤣
Подарунки, про подарунки для похресників ви забули…. Оно вже мода в Україні по десятку кумів беруть. І за столом гучно і в карманах на кожне свято хрустить 🤣
Мама Никитки-2• 17 апреля в 17:55
Ответ дляЗаела_пластинка
У Адама и Евы было два сына. Вот и все!
Потомков не было. История закончилась.
Ну до Єви була Ліліт. Так шо з жінками, за логікою, все норм було. Це по перше. По друге в Адама і Єви було не двійко синів. А багато дітей. Почнемо з Сету, якого Єва народила після вбивства Авеля. Ну і в ветхому завєте ще й про багато дочок згадується.
Щаслива Я• 17 апреля в 17:56
Ответ дляМама Никитки-2
Ага, так і сказано: і подарунки не менше чим 100 долларів дарувати🤣🤣
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:15
Ответ дляBochum
Вы легко можете с оригиналом ознакомиться,
Да? Підкажіть де?
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:18
Ответ дляСонячний зайчик
Із святим духом
Тобто з богом? І він сам себе « народив»
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:21
Ответ дляBochum
А мертвых воскрешать он тоже от Иосифа научился?
Темні люди, нічого про летаргічний сон не знали..
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:27
Ответ дляBochum
Первоначально задумывалась вечная жизнь для человека и да, начало от одной пары. Но пара была совершенной. Согрешив, они утратили исключительность, пошли болезни, смерть, но тоже не сразу. Первые сотни лет люди жили по 900-700 лет, потом продолжительность жизни сокращалась
А звідки б інші люди узялись?
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:30
Ответ дляСонячний зайчик
Ага, а образився, що не те яблуко з´їли
Не з тих рук, ой вибачте- хвоста
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:37
Ответ дляBochum
Ну, конечно, там много символов. Но ведь много и конкретики. А иначе мы так договоримся, что и Иисус не персоналия, а аллегория между строк. По поводу яблока и змея нет разногласий, можете открыть любые научные описания и убедиться в том, о чем я написала
Вибачте, наукові дослідження і опис Єдемського саду і змія?
Коленная ложечка• 17 апреля в 18:49
Ответ дляПригаю-цибаю
Ответ ни о чем
Мама Никитки-2• 17 апреля в 18:54
Ответ дляBochum
Бог не заставляет убивать и не шлет потопы. Люди решают убивать. И потопы случаются сами по себе
Аха. А перед цим, Богприходить до місцевого юродівого інаказує йому збудувати ковчег.
«И сказал Бог Ною: конец всякой плоти пришел пред лице Мое, ибо земля наполнилась от них злодеяниями; и вот, Я истреблю их с земли.
Сделай себе ковчег из дерева гофер; отделения сделай в ковчеге и осмоли его смолою внутри и снаружи…»
Мама Никитки-2• 17 апреля в 19:04
Ответ дляСусідка знизу
Взрослые люди всерьез обсуждают правда ли бабушку и Красную Шапочку вынули целыми из живота волка. Главное смыслы и философия заложеные в этих сказках. А не технические подробности.
Смисли філософії закладені в витягуванні цілої і живої бабці і шапки з брюха Вовка?
Ви ж досягнули дзен? Розкажіть які смисли закладені в тій дурнуватій казці?
Мама Никитки-2• 17 апреля в 19:10
Ответ дляSvitlo_
Звідки інформація, що в нього були інші жінки? Вкажіть вірш з Біблії
Читайте з самого початку.
Бог створив чоловіка і жінку з землі по образу і подобою своєму.
А потім створив ще одну жінку, через багато часу. Адам навіть назви всім рослинам і тваринам встиг дати. Створив із ребра Адама.
І де перша жіночка ділась? Та, яка землі створена?