Комиссия50%• 17 апреля в 07:07
Гідазепам
Маєм дуже великі проблеми зі здоров´ям свекрухи. Вже 2 тижні живем в пеклі. Ніколи не приймала нічого міцнішого, ніж валер´янка. Але вже не витримую, купила гідазепам 5 мг. Бляха, як мені вставило, як мене пропустило, я стала спокійна як удав, стиснення в грудях пройшло, тільки на поворотах заносить.
Але стрьомно. Дівчата, порадьте, скільки його можна пити, щоб не занаркоманити? Пів таблетки не дуже допомогає. Приймаю 5 мг один раз, зранку. Сьогодні 4-й день.
Дякую.
Дякую
Дякую.
Дякую