МинерАлочка• Изменено 17 апреля 2025
Рік не загоюється рана у 85річної бабусі, чи є тут лікарі?
На нозі був прокол рік тому, попала інфекція і рана не заживає, з кожнем місяцем почервоніння йде нижче ного і опухає.
Звертались до лікарів, назнають прикладати бетадін, мазати мазью з сріблом, але толку 0. Списують все на вік і махають рукою.
Цукор в нормі, діабета немає.
Чи можна пропити їй ципрофлоскацин таблетки в середину, щоб зменшити і прибрати запалення? Чи допоможе це.
В і нструкції він при гнійних ранах
Цукор в нормі, діабета немає.
В і нструкції він при гнійних ранах
Пез Году Неделя• 17 апреля 2025
Спробуйте пропити антибіотики, мазати антибіотиком, якщо не загоїться шукати причину.
пьЯНА• 17 апреля 2025
Если это не диабет, то тромбофлебит. С густотой крови что у бабушки, знаете? Правда, чем залечивали рану, не подскажу, не помню уже. У нашего дедушки такое было.
ИзЮмрудная• 17 апреля 2025
МинерАлочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Димексид пробовали? У нас он помогает всегда бабушке
Ви водою розводите? Як прикладаєте
Киця-бриця• 17 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Ви водою розводите? Як прикладаєте
Физраствором, в инструкции написаны пропорции
Киця-бриця• 17 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
А скільки тримати дімексід на нозі?
Пробуйте сначала на несколько часов. Если нет аллергии и других реакций, можно на ночь, но мы снижали концентрацию бабушке, кожа очень тонкая
Киця-бриця• 17 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
З якої трави компрес?) все може бути, трави дієві
Я не знаю, она не говорила. Дала пучок и все
МинерАлочка
• 17 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Вот, такое нашей бабушке врач выписал, до этого мазали Вишневского. После этого прошло
Дякую, а ви яку з двох взяли?
Кондуктор маршрутки• 17 апреля 2025
Банеоцин порошок присыпать там где мокрая рана, и банеоцин мазь мазать вокруг раны, где покраснение