Манка Я• 17 апреля 2025
Запах старості в приміщенні з´явився.
Ми впо живемо в будиночку в якому жили алкаші. Будинок не сильно старий, побілка. Меблі старі.
Ми коли заїзджали був цей запах.
Ми всю хату вигребли, перебілили, хлам викинули, меблі перемили.
І от після зими з´явився цей запах. І я не знаю що робити. Речі всі перепрала. Підлогу вимила.
Але пахне таким старче ( не сечою) а саме старче.
Де шукати причину?
Ми коли заїзджали був цей запах.
Де шукати причину?
ЯяяКакаджамбо• 17 апреля 2025
Может, у вас старичок на чердаке подживает? Я когда-то читала про такой случай)
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
В старій меблі. В сирій хаті. Провітрюйте
Хата сира, так.
Дійсно може проблема в тому що перестали пічку топити
Як міряти?• 17 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
Хата сира, так.
возможно. печка, помимо нагрева помещения, выполняет роль принудительной вентиляции
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляElitist
Пліснява?
Чи прокурена хата?
Хата була прокурена. Але ми так міцно перебілили. Що куривом вже не пахне.
Але пліснява так, на весну з´явилась.
Я планувала перебілювати хату, але вже як тепло буде
Але пліснява так, на весну з´явилась.
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляКопирайторша
То може ви постаріли
Може і я. А може вже і вмерла, і то дохлятина насправді
Зоя Жорівна• 17 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
Хата сира, так.
Вам треба осушувач повітря і провітрювати. Якщо глина, запах сирості буває.
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Сыро. Штукатурка то глиняная, она впитала в себя многое, мебель отсыпкоа и др. Проветривать, прогревать и так по кругу.
Ну вже пічку топити ніхто не буде, виходить тільки сквозняки робити
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Це не сирість. А такий як старечій піт.
Копирайторша• 17 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
Капець
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
Хата сира, так.
Так и есть. Это сырость. Купите забыла как называется влагосборник, развесьте пахучки. Но спасает только протапливать, просушивать
Хтомолодець? Я!• 17 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ну смотрите по ситуации. Мои друзья осушители еще ставят в межсезонье ( фигня такая с солью, забирает влагу из воздуха).
Точно, я смотрела в странах возле океана, лайфхак делают, на подносе соль и она за сутки мокрая, влагу впитывает в себя
тянитолкайка• 17 апреля 2025
Просушувати, обробити стіни там де побілено Savo ,а для меблів та тканин, є просто спреї нейтралізатори запаху. Осушувачі є й електричні
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Да понятно, старым домом пахнет. Сырость провоцирует это, не в том дело, что пахнет погребом, просто влага поднимает запахи из глины, мебели, пола, даже из стен, хоть и известью белили.
Дякую!
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую, куплю такі осушувачі.
Я їх до того в шафах ставила.
Тепер більше куплю в приміщенні поставлю
Я їх до того в шафах ставила.
Манка Я
• 17 апреля 2025
Ответ длятянитолкайка
О, про спреї не чула
Украиночка• 17 апреля 2025
Это не зараз старости. Сырость и отсыревший мотлох. Для меня это запах старой библиотеки, которую не отапливают зимой.
Майструю крила• 17 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
Хата сира, так.
Стены впитали, мебель старая. У нас тоже так воняло,пока мы не спалили кресла старые, сервант, кровать....