Непогодка• 17 апреля 2025
Приват банк
Дівчата скажіть будь ласка, перестали приходити повідомлення від банку, тепер щоб побачити транзикцію потрібно зайти в додаток. Нічого не змінювала, звонила в підтримку Нічого незнають кажуть, завчасно дякую
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Почистите сообщения, бывает память переполнена.
Дякую, зараз спробую
Забагаловка• 17 апреля 2025
У меня был период когда перестали приходить , сейчас снова приходят , ничего не делала .
пані Солоха• 17 апреля 2025
Треба дозволити додатку показувати сповіщення, це не смс, а зручніше - плаваюче віконце з транзакцією.
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляпані Солоха
Скажіть будь ласка де це налаштувати, у мене так і було, спливаюче віконце+ на браслеті відображалось і звукове, а зараз нічого немає
КликОЛЬКА• 17 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
Ще можна встановити оповіщення на емейл.
Десь в приват24 шукайте, в налаштуваннях.
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Це не зручно, так само потрібно входити в додаток. В налаштуваннях там є, я бачила
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
Що у вас тут?
Заходите в додаток Приват 24,далі скріни
Непогодка
• 17 апреля 2025
Всі налаштування так і є я нічого не змінювала, але повідомлення не приходять
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
4 скрин я налаштувала так.
Спливаюче вікно як налаштувати?
Тоді заходьте в налаштування телефону,і перевіряйте чи дозволені оповіщення в Приват 24.Як на скрині.
Але,в деяких телефонах,якщо увімкнути один з режимів економії енергії акумулятора,або заощадження трафіку,або ще щось подібне,то оповіщення приходити не будуть.
Якщо вам все ж таки потрібен економний режим,то в налаштуваннях призначте виключення для додатку Приват 24.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
Ви могли змінити щось інше,що не дає телефону надсилати вам сповіщення.
Можна тут подивитись,чи увімкнено
Забагаловка• 17 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
как это перестали, если вы за это платите ежемесячно?
я ничего не плачу и не платила
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
За гроші лише смс.Все інші канали безкоштовні .
Навіщо платити?
Забагаловка• 17 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
смс информирование о всех транзакциях ежемесячно 40 грн. по-моему
Первый раз об этом слышу . Всегда приходили оповещения о приходе денег на карту или о оплате картой в магазине. Ни разу ничего не платила .
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Можна обирати.Чи безкоштовно(але потрібен інтернет),або за гроші смс.
Забагаловка• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я ничего не выбирала , сразу после оформления карты стали приходить оповещения . Если инета нет , то действительно приходит как появится .
Ответ дляЗабагаловка
я про смс. в приложении уведомления мне неудобно. и вообще, само приложение привата с телефона я удалила, так как захожу в него с компьютера и каждый раз, когда захожу через компьютер, требовало подтвердить через их сраное приложение. или когда что-то покупаю с компа, то тоже вечно нужно было подтверждать через телефон.
удалила и перестали меня задалбывать своим приложением.
Забагаловка• 17 апреля 2025
Ну так автор и я пользуемся обычным приложением в телефоне . Мне удобно и ничего меня не задалбывает кроме их настойчивого навязывания дать доступ к эл.подписи.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Потому что вы относительно новый клиент.Я в Привате с 2003 года.Когда выпустили приложение,то был только один канал информирования-смс.Далее появились push сообщения.Предлагался выбор.Далее появлялось все больше каналов.В итоге кто давно в Приват 24,тот получал сообщение сделать выбор и выбирал .
Кто пришел в Приват позже,у того по умолчанию стоял первый вариант со скрина.Либо push
Забагаловка• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Да , у меня приват лет 5.
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Нічого не платила
Непогодка
• 17 апреля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Можна тут подивитись,чи увімкнено
Дякую
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 17 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
Дякую
Нема за що.Десь щось не дає телефону надсилати вам оповіщення.
Найпростіше для початку-перезавантажте телефон.Якщо ні,то шукайте далі.