Латексне альтер ЕГО• 17 апреля в 20:54

Підкажіть будь ласка....

Любі матусі)) У дитини в школі буде благодійний Ярмарок)....багато хто готує страви різні (ну і я як мама теж), проте моя дитина теж хоче зробити вклад і надрукувати брелочки на своєму 3Д принтері.....Гляньте на фоточки, будь ласка, підкажіть, які з них симпатичні і які будуть діти і дорослі купувати на благодійному Ярмарку)
э брелочки рухливі, артикуляційні) кольори там у дитини теж ніби коло 5 є різниих

Які,наприклад, на благодійній Ярмарці купили б ви або ваші діти?)
Рухомі чи як просто монофігурка?
колір який переливається (типу замереон) чи моно колір (червоний, білий , сірий)?
Тваринок (котики, змійки, дракончики, аксолотлі) чи Майнкрафт?
Чи все ж патріотичну атрибутику придумати?

Буду вдячна за допомогу на шляху до підготовки до благодійної Ярмарки )

фото спробую закинути в коментарі)
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 20:55
Намакушка• 17 апреля в 20:56
котика и майнкрафт фигурки
Мerida• 17 апреля в 20:56
Любые
У детей у всех вкусы разные, а взрослые купят, чтоб поддержать ребёнка
Зашла на 5минут• 17 апреля в 20:58
Даже класні...
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 20:58
Ответ дляМerida
Любые
нажаль я не впевнена що дітей допустять до продаж...тому обрала щоб було замітно ось такий червоний стенд....як думаєте не за яскравий?
Зашла на 5минут• 17 апреля в 20:58
Дуже)
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 20:59
Ответ дляЗашла на 5минут
Даже класні...
дякую)) та то дитина то собі робить)) я от і хочу підтримати щоб він , так мовити, не лише для себе зробив а і на підтримку в благодійсності...жартуючи ’так покупців може і знайдеш’))))))))))))))))))
Ответ дляЗашла на 5минут
Дуже)
дякую)
Редисочка• 17 апреля в 21:02
Показала сину 8 років. Сказав би, що купив би на ярмарку аксилота (не знаю чи правильно написала)
Кумася• 17 апреля в 21:04
Котики. Но я взрослая дама
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:04
Ответ дляРедисочка
ооо, дякую) так так, аксолотль) є типу такі з Майнкрафта а ще є типу як котики (тваринка).... то вже який мабуть краще получиться ))
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:05
Ответ дляКумася
Котики. Но я взрослая дама
думаю тут вік не важливий))

отож котики серед тваринок лідирують))

дякую за ваш голос)
Кумася• 17 апреля в 21:06
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
думаю тут вік не важливий))

отож котики серед тваринок лідирують))

дякую за ваш голос)
Будь ласка!
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:06
моя дитина ставить галочки))) такщо до ваших відповідей і порад дуже серйозне відношення)))
Мerida• 17 апреля в 21:09
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Родители продавать будут?
Я б надпись сделала. Ручная работа в помощь бойцам, от ученицы 3а класса ......нужно чтоб взгляд остановился.
Майнкрафт на слуху, родителям дырки сделали с ним. Думаю, будут брать, и коты прикольные. И гуси. Мне все понравились.
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:13
Матусі, а якуж вартість ставити за такі брелки? думаю не великі буде робити , щоб більше надрукувати, тому може довжин буде коло 6 см...за скільки куплять? як думаєте?
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:14
Ответ дляМerida
Родители продавать будут?
ніби Батьківський осередок так сказав, що батьки, але чіткої інструкції ще не було
Мerida• 17 апреля в 21:15
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Тогда тем более нужно надпись. Я б ещё фотку ребёнка в процессе изготовления карты стенду прилепила.
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:16
Ответ дляМerida
типу автор і виробник ?)))
Мerida• 17 апреля в 21:17
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
типу автор і виробник ?)))
Да, почему бы и нет. И зафоткать ребёнка, возле принтера, с кучей брелклв. Вам нужно сделать так, чтоб глаз остановился именно на вашем товаре.
Вишня на торті• 17 апреля в 21:17
Майнкрафт, котик, собачка цветная переливпющаяся
Гуси , утки- мне,например, не очень..
Но может я чего не знаю ))
Trye• 17 апреля в 21:18
Не в тему, подскажите какой у Вас принтер?
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:18
Ответ дляМerida
цікава ідея, дякую!
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:19
Ответ дляTrye
це дитина назбирала собі кошти і на ДН собі купал...вроді Кріаліті ендер с 3 про
Мerida• 17 апреля в 21:19
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
цікава ідея, дякую!
Больше креатива. Пряники продают все, но почему-то продаются те, у кого ярче упаковка.
Ответ дляВишня на торті
Гуси , утки- мне,например, не очень..
Но может я чего не знаю ))
я вдячна за любий голос..не важливо знати, проте те що вам подобається))))
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:21
Ответ дляМerida
тут я теж подумала з ще одною мамою...ми зробимо не великі вафлі, і упакуємо їх як ананаси))) бо ананаси теж мають типу квадратики)))) думаю так цікавіше буде ніж просто покласти на тарілку)
автор Латексне альтер ЕГО • 17 апреля в 21:22
Ответ дляTrye
найшла назву) - 3D-принтер Creality Ender-3 S1 Pro