Физрукая• 17 апреля в 21:45
Потрібна порада
Підскажить будь ласка, додали до мого функціоналу роботу, яку я раніше не виконувала, без моєї згоди, але часу робити це немає, потрібно затримуватися кожного дня після роботи , кажуть, що будуть шукати людину, ще брати у штат, але вакансію не сайті з пошуку роботи не розміщають, та за тиждень ні одного кандидата на посаду цю не бачила. Мені здається, чи нікого шукати не збираються?
Физрукая
• 19 апреля в 20:00
Ответ дляКупи слона
А оплата этой оперативной работы достойная? И всегда быть на связи это конечно хорошо, но ты морально не отдыхаешь … по вашему вопросу, подходите к руководителю и говорите что с вами не согласовали дополнительную работу, что это не входит в ваши обязанности и вы под этой работой не подписывались , вы физически не успеваете ее сделать, и не можете ее делать.
Помониторіла зарплати, зараз ні. Мені подобається моя робота, але я виснажена. І зарплата не відповідає тому, що я роблю.