Физрукая• 17 апреля в 21:45
Потрібна порада
Підскажить будь ласка, додали до мого функціоналу роботу, яку я раніше не виконувала, без моєї згоди, але часу робити це немає, потрібно затримуватися кожного дня після роботи , кажуть, що будуть шукати людину, ще брати у штат, але вакансію не сайті з пошуку роботи не розміщають, та за тиждень ні одного кандидата на посаду цю не бачила. Мені здається, чи нікого шукати не збираються?
Физрукая
• 17 апреля в 21:47
Ответ дляЗадираю носа
Вы можете задать прямой вопрос вашему руководителю или НR
Кажуть , що шукають людину
Міні-бікіні• 17 апреля в 21:48
Якщо це додатково не оплачується,то нафіг таку роботу.Були колись такі вимоги,але то були тимчасові заміни,я була як вижатий лимон,без додаткової оплати.
Вчителька з мікрорайону• 17 апреля в 21:49
Ответ дляФизрукая
Поки що ні.
Так а чому ви не підняли це питання одразу?
Нікого не шукатимуть. Навіщо, якщо є зручна ви, яка слухняно виконує роботу безкоштовно
Физрукая
• 17 апреля в 21:49
Ответ дляМіні-бікіні
Якщо мені доплатять , то якусь тисячу, але так, я кожного дня, як ви кажете, як лимон. Мені здоров´я важливіше.
Физрукая
• 17 апреля в 21:50
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я питала. Я ж писала, що кажуть, що будуть шукати.
Вчителька з мікрорайону• 17 апреля в 21:52
Ответ дляФизрукая
Я про гроші кажу. Ви про доплату питали?
Физрукая
• 17 апреля в 21:55
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вони відповіли, що можливо щось буде, але потім, потрібно вирішувати це питання з фінансовим директором . Якщо він дасть добро, тоді так, але це не буде багато. Але справа не у грошах, мені тяжко.
Физрукая
• 17 апреля в 21:55
Ответ дляЗ царем в голові
Порада, ідіть на лікарняний, швидко зашевеляться
У нас немає лікарняних. Всі працюють навіть з температурою.
Физрукая
• 17 апреля в 21:59
Ответ дляЗ царем в голові
Тиск, як варіант, в мене буває зі рвотою , яка там робота
Вибачте, але у нас це не виправдання. Потрібно працювати завжди. У даному випадку також.
З царем в голові• 17 апреля в 22:01
За свій рахунок візьміть день, якщо ви цього не зробите, вони не побачать на скільки без Вас погано, і будете тягти всю роботу безоплатно
Пушкининиана• 17 апреля в 22:06
Советы:
просите посадову инструкцию
в 18.00 выключаете компьютер и идете домой
просите посадову инструкцию
Физрукая
• 17 апреля в 22:06
Ответ дляЗ царем в голові
Я тільки зараз починаю розуміти, що це неадекватно. За свій рахунок я можу взяти, але мені все одно будуть дзвонити, писати та інше. А відпустки у нас тільки на паперцях. Дякую всім. Буду щось вирішувати.
Княгиня пітьми• 17 апреля в 22:06
Ответ дляФизрукая
зачем?
Пушкининиана• 17 апреля в 22:08
Ответ дляФизрукая
Вы не знаете как в телефоне заблокировать номер телефона?
Едут на том, кто везёт
Но когда лошадь сдохнет, про нее никто не вспомнит уже на следующий день
Едут на том, кто везёт
Физрукая
• 17 апреля в 22:08
Ответ дляКнягиня пітьми
зачем?
Бо інакше потім не разгребеш . Принципи компанії - це оперативна праця і завжди бути на зв´язку.
Пушкининиана• 17 апреля в 22:10
Ответ дляФизрукая
А это не ваши проблемы, что руководство не может укомплектовать коллектив так, что бы люди могли и в отпуск пойти нормально и пару дней поболеть.
Хочу вам сказать, что такой, простите, дурой как вы,я была на своей первой работе в 19 лет и буквально с полгода. А потом я чётко ограничивала рамки дозволенного и работала согласно посадовій инструкции.
Ну и чтобы вы понимали от всех работодателей я уходила сама. Даже не так, меня всегда переманивали на лучшие условия, несмотря на мой северный характер.
Так что учитесь отстаивать свои права
Физрукая
• 17 апреля в 22:12
Ответ дляПушкининиана
Конверт видимо
Так, зарплата переважно у конвертах.
Лепешечка• 17 апреля в 22:13
Ответ дляЗ царем в голові
Не смішіть, є компанії а як я так так розумію автор і працює. Де з інсультом забрали в реанімацію, а людині довбали знаючи де вона і туди.
Лепешечка• 17 апреля в 22:15
Ответ дляФизрукая
Не фін установа?
Пушкининиана• 17 апреля в 22:15
Ответ дляФизрукая
Так, зарплата переважно у конвертах.
Тю, ну тогда терпите, вы сами выбрали такой формат отношений
Или ищите белых работодателей.
Купи слона• 18 апреля в 10:20
Ответ дляФизрукая
А оплата этой оперативной работы достойная? И всегда быть на связи это конечно хорошо, но ты морально не отдыхаешь … по вашему вопросу, подходите к руководителю и говорите что с вами не согласовали дополнительную работу, что это не входит в ваши обязанности и вы под этой работой не подписывались , вы физически не успеваете ее сделать, и не можете ее делать.
Физрукая
• 19 апреля в 19:58
Ответ дляЛепешечка
Так. До того ж у нас був нещодавно такий само випадок з дівчиною. Інсульт. Але вона працює.