Я тут Живу• 18 апреля в 10:40
Робота касиром-консультантом, це норма що таке буває час від часу у мене?
Робота більш менш влаштовує, колектив теж. Але інколи бувають недостачі, пересорти, і я вже починаю думати що це я в усьому винна( хоча пробиваю все наче правильно, 10 раз перевірю перед тим як віддати людині товар, буває таке що в чомусь є сумніви то можу і камери за собою подивитись. Поки я була у відпустці за пересорти, недостачі ніхто не писав, до відпустки писали і тільки як я вийшла почалось...і інколи такі натяки з боку керуючої, що як тільки мої дві зміни минуло так і пересорт. Але чомусь як я починаю рахувати зони відповідальності і бачу що чогось не вистачає, хоча в тому місяці було все добре, то ніхто нічого не пише..пишуть тільки тоді коли мої зміни пройшли
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:42
І інколи треба викупляти просрочку з зарплати, і своїм гаманцем нестачі покривати. Платимо всі порівну, всім колективом
Сладко-соленая• 18 апреля в 10:42
Тут 2 варіанти, або косячите і не помічаете, або всі забивають а ви знаходите і відмічаете.
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:43
Ответ дляСладко-соленая
У нас всі знаходять і відмічають, колектив норм, всі кажемо одне одному прямо
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:44
Розповідала знайомій, вона каже, що може хтось іще і красти потроху. Але я щось не вірю в це
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:44
Ответ дляТа_все_ок_будет
Авторе, ви пробиваєте товар без штрих-сканера?
По сканеру, завжди штрих код пробиваю
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:45
Ответ дляЯ тут Живу
По сканеру, завжди штрих код пробиваю
То яким чином можливий пересорт?
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:45
Ответ дляТа_все_ок_будет
То яким чином можливий пересорт?
Я не знаю як ці пересорти виходять(
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:45
Ответ дляЯ тут Живу
Я не знаю як ці пересорти виходять(
То запитайте вашого керівника,як таке можливо
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:46
Ответ дляТа_все_ок_будет
Керівник каже, щоб вирішували між собою і були в майбутньому уважнішими
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:47
Ответ дляЯ тут Живу
Уважнішими у чому? Ви не вносите код товару самостійно, просто скануєте
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:47
Керівник правильно каже. Просто коли я прийшла сюди після того як дівчинка в них звільнилась, то тут і пересорти були і просрочка на вітринах, і за це якось мовчали, не розголошували
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:48
Ответ дляТа_все_ок_будет
В тому скільки самого товару ми віддамо людям.
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:49
Ответ дляЯ тут Живу
Коли продавець видав більше товару, ніж сплачено, то буде нестача, а не пересорт. Пробити відсканованиц код іншим кодом випадково неможливо, лише спеціально
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:50
Ответ дляТа_все_ок_будет
У нас і те і те присутнє. Я пишу про все в загальному
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:50
Ответ дляЯ тут Живу
У вас у колективі крадій або крадії
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:51
Пересорти можуть бути коли хтось вводить назву товару а віддає інший товар. Але в нас всі сканують і я в тому числі
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:51
Ответ дляЯ тут Живу
Цей хтось не вводить назву товару,а сканує той товар,який тримає у руках. І віддати не те, що сканував це вже не вирадковість
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:51
Ответ дляТа_все_ок_будет
У вас у колективі крадій або крадії
Не хочу про таке думати, я б ні про кого таке й сказати не могла, коли комусь щось треба, всі собі купують за свої кошти
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:52
Ответ дляТа_все_ок_будет
В нашій програмі можна і вводити, не лише сканувати
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:53
Ответ дляЯ тут Живу
Коли є можливість сканувати,що значно легше і бистріше, вводити буде лише той,хто спеціально вирішив зробити пересорт,
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:53
Ответ дляЯ тут Живу
Угу, тільки дорогий товар випадково плутає із дешевим
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:53
Ответ дляТа_все_ок_будет
Звичайно що сканувати легше набагато і бистріше, менше мороки з тим щоб ввести
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:54
Ответ дляЯ тут Живу
То ц вводять у ручну ті, хто вирішив зробити пересорт
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:54
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ні ні, було таке що до мене приходили на мою зміну купувати, то ніхто нічого не плутав , а за інші дні не знаю
Я тут Живу
• 18 апреля в 10:55
Ответ дляТа_все_ок_будет
А кому ж треба робити ці пересорти? Ніхто ж на хоче косячити з дуру, може машинально таке бути коли потік людей великий ?
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 10:56
Ответ дляЯ тут Живу
Той, хто хоче купить собі або продати знайомому дорогий товар, за дешевою ціною.
Машинально збігати до іншого товару по сканувати,а потім повернутися до покупця?
Я тут Живу
• 18 апреля в 11:03
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я мала на увазі що ввести товар добавити в чек піти за товаром, і машинально забути його видалити з чеку і так продати (не просканувавши код) . Ну особисто я коли в мене питають за товар і яка ціна. І коли навіть є великий чек я все вводу вручну називаю ціну клієнтам. Потім іду за товаром який мені треба, видаляю той чек повністю і сканую все що принесла
НеВРотик• 18 апреля в 11:05
Ответ дляЯ тут Живу
Ви чкась блаженна. Вам кажуть, що це схема для крадіжки, а ви - ’ні, ні тут всі порядні’ При цьому ще й вважаєте, що у вас хороша робота, на якій продавці викупають просрочений товар.