Федорино Горе• Изменено 18 апреля 2025
Чи варто торгуватись з власником квартири на рахунок оренди, якщо така ситуація?
Вже 6 років я живу в одній квартирі.
За цей час змінила 3 сусідки - всі зʼїжджали зі словами ʼне можу вже в таких умовах житиʼ
Меблі старі, ремонт 2000 років. Все постійно ламається : сантехніка (недавно ремонтували труби), меблі, припинив працювати холодильник, стара пральна машина, яка доживає останнє життя.
Плитка побита. Ліжка старі, матрас вже продавлений.
Шпалери не переклеювались десятиліттями.
В цілому - страх.
Але я живу, мені ок, зручне розташування і недалеко від метро.
Хазяїн квартири нічого не ремонтував, ремонт оплачували в рахунок квартплати. За 6 років бачила його 2 рази. Йому під 70.
І от, чергова сусідка зʼїжджає.
Я не хочу знову займатись пошуком - хочу жити сама, та і мені є чим зайнятись - працюю. Коли була студенткою так, водила сюди людей, шукала, а зараз вже зайнята і маю своє життя.
Кімнату знімала за 3 тисячі. В цілому квартира здається за 6.
Минулий раз, коли я не могла 3 місяці знайти сусідку, хазяїн запропонував мені знімати всю квартиру за 3500, але я відмовилась.
І от зараз…як ви вважаєте, чи буде великою наглістю просити платити за оренду 4 тисячі? При такому ремонті. Чи не варто?
Ваш погляд на ситуацію.
В цілому - страх.
І от, чергова сусідка зʼїжджає.
Ваш погляд на ситуацію.
Витворунка• 18 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Спробуйте , рішення за господарем.
Але, цікаво, в якому це місті оренда 2-к квартири, хоч і вбитої, 6 тис грн?
Автор не знает что такое убитая. Ремонт 2000 - это еще не убитая
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Непонятно, почему жильцов ищет автор. Вы вполне можете жить как и раньше в одной комнате по старой цене. Дедуля видно совсем плох, если не может найти жильца в 1 комнату, автор решила этим воспользоваться. Хитросделанная канешно. Дед, найди он кого-то, был бы в выигрыше
Он сдает квартиру, как там ее делят уже не его забота. Соседку на подселение ищет тот кто снимает и не все хозяева это разрешают. Так что у автора еще и супер дед
Вельми шановна• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
а автор хитропопая
Роза в вазі• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ст м Нивки
Метро - 20 хв пішки середньою ходьбою
Або на маршрутці (що за 5 хв від дому) за 5-10 хв
Метро - 20 хв пішки середньою ходьбою
А можете контакты дать дедушки пожалуйста?
Пез Году Неделя• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ст м Нивки
Метро - 20 хв пішки середньою ходьбою
Хрущі зараз в тренді, бо теплі будинки, низькі поверхи і є газ
Щойно зараз підуть відключення електроенергії одразу їх розбиратимуть, як пиріжки
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Так, тут мені пощастило
Я ще і перебирала роки 4 назад))
Теоретично, я могла б запросити подружку чи хлопця жити, якби такі були
Я ще і перебирала роки 4 назад))
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляРоза в вазі
Цікаво, на що ви розраховуєте коли задаєте такі питання 😂
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви серйозно?))
так. я жила 6 років в квартирі 20 хв пішки від метро. це незручно. під*їжджати маршруткою треба,а це ГРОШІ ТЕПЕР, мін 15 грн. Інколи пішки,але все одно це не близенько. все треба рахувати. біля метро,це ти вийшов і через 5-7 хв вдома. оце біля метро. а ваша не біля метро.
Пез Году Неделя• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Підмарафетили б ви що?
Обої переклеяти? Клеяли.
Там меблі старі
Обої переклеяти? Клеяли.
Там меблі старі
Я взагалі без жодних меблів здавала, лише кухняі на кухні стіл, стільці, холодильник і в кімнаті ПУСТО
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
20 хв пішки це не біля метро. біля метро це - 5 хв,ну 7. а 20 ні
Это нормально. Далеко это с Троещины до Почайной или до Черниговской, а 20 минут пешком это в любом случае в пешей доступности
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
це взагалі не розглядається. це срані виселки
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Там на зупинці крім маршрутки ще трамвай стає за 8 грн
Роза в вазі• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
На то же, что и вы когда будете просить копейки, что бы платить за аренду. А вдруг дадите контакт, вдруг нам повезет 🙏
Кидстаффовна• 18 апреля 2025
Подивилась на флетфлай, мінімальна 2-к, Святошинський район, 8000 грн. І не сказати, щоб стан гарний
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Оце у мене плюс-мінус таке саме
Вельми шановна• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Я сдавала 2 комн. квартиру одинокой бабуле, жалко ее было и брала с нее копейки за аренду. Но если бы я узнала, что она берет к себе в подселение квартирантов и они ей платят, то я конечно сдавала бы ей не за символическую плату, а как все в нашем ценовом сегменте . А то и на выход
Пез Году Неделя• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви серйозно?))
Відкрийте олх і промоніторте ціни, спробуйте продзвонити
Виявиться, що там де дешева ціна це не реальні квартири, а утки від ріелторів
Не зацілована• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Трамвай на нивках?
Это где?
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляНе зацілована
Трамвай на нивках?
Это где?
Це на академіка шалімова
Кидстаффовна• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Що дід відмовить вам за 4 тис квартиру здавати
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
а автор хитропопая
Семья такую квартиру снимет за 10т.
Дед сдает считай бесплатно, с возможностью подселенная это 3тыс. всего с носа, таких цен нет даже на комнату с хозяйкой
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Але два роки тому коли я шукала сусідку 3 місяці запропонував за 3500 знімати
Царевна_несушка• 18 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я здаю в Києві біля метро за 11 тис .ремонт 2000 х років. черга)))))тільки вистави оголошення- мільйон дзвінків і заселяються протягом доби
І що? А квартирі нічого нема? 2000 р ремонт міг бути капвталеою нормальною і нічого не сталося. А тут може 70х років)
Кидстаффовна• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
А що не так з Чернігівською? Така ж станція метро, як і Нивки
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
це незручно))це 2 види транспорту. колись мені ріелтор пояснювала. що якщо ви використовуєте 2 види транспорту- це не біля метро. це середня відстань. біля метро це максимум 10 хв пішки. Я до того,що це суттєво впливає на ціну квартири
Вельми шановна• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Семья такую квартиру снимет за 10т.
Я так поняла, что дед не знает о подселенцах
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Так, тут мені пощастило
Я ще і перебирала роки 4 назад))
На лохе дайте объявление и найдёте соседку за час, если не за пол )
Федорино Горе
• 18 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
Дід знає.
Кидстаффовна• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Оце у мене плюс-мінус таке саме
Ну, дик, ціна вашої квартири 8 тис. А ви хочете стару людину розвести, і здати вам вдвічі дешевше