Федорино Горе• Изменено 18 апреля 2025

Чи варто торгуватись з власником квартири на рахунок оренди, якщо така ситуація?

Вже 6 років я живу в одній квартирі.
За цей час змінила 3 сусідки - всі зʼїжджали зі словами ʼне можу вже в таких умовах житиʼ
Меблі старі, ремонт 2000 років. Все постійно ламається : сантехніка (недавно ремонтували труби), меблі, припинив працювати холодильник, стара пральна машина, яка доживає останнє життя.
Плитка побита. Ліжка старі, матрас вже продавлений.
Шпалери не переклеювались десятиліттями.
В цілому - страх.
Але я живу, мені ок, зручне розташування і недалеко від метро.
Хазяїн квартири нічого не ремонтував, ремонт оплачували в рахунок квартплати. За 6 років бачила його 2 рази. Йому під 70.
І от, чергова сусідка зʼїжджає.
Я не хочу знову займатись пошуком - хочу жити сама, та і мені є чим зайнятись - працюю. Коли була студенткою так, водила сюди людей, шукала, а зараз вже зайнята і маю своє життя.
Кімнату знімала за 3 тисячі. В цілому квартира здається за 6.
Минулий раз, коли я не могла 3 місяці знайти сусідку, хазяїн запропонував мені знімати всю квартиру за 3500, але я відмовилась.
І от зараз…як ви вважаєте, чи буде великою наглістю просити платити за оренду 4 тисячі? При такому ремонті. Чи не варто?
Ваш погляд на ситуацію.
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я киевлянка. свою вторую сдаю за 11.возле метро)))такую же.до метро пешком 5 мин. Позняки.
То почему вашу убитую снимают за 11, а эту за 4 должны ?
НичеНипанимаю• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви серйозно?))
Так і є. 20 хвилин - це реально далеко від метро.
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Так а хто сказав що золота? Дід оформив субсидію. Можливо ще і сам платить комуналку ту.
Я плачу
Взимку 3 тисячі
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
моя в новом районе. Позняки ценятся лучше чем Черниговская. ну и у меня реально 5 мин пешком,а не 20. окна на озеро и парк через дорогу. Дом 2000 г, не старье
Пуки-куки• 18 апреля 2025
За тишину нужно платить
ЗаведУющая• 18 апреля 2025
Так власник здає за повністю адекватні гроші. А якщо ви пишете, що і ремонтували щось за рахунок орендної плати, то вважайте, що це не ви ремонтували, а він, просто вам трохи часу зайняло власного. Я б навіть і не додумалась за 4 пропонувати. Якщо ви зʼїдете, він за 7 здасть взагалі без проблем
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Это не далеко, далеко это с Троещины до любого метро. А здесь в пешей доступности метро. Хочешь выйди раньше и пройдись, нет- 8грн трамвай.
Плюс ее вообще могут снять те, кто работает рядом и ездить вообще не надо каждый день
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Я плачу
Взимку 3 тисячі
Вы платите пополам
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Вы платите пополам
Ну 1500.
Взимку ж буду сама платити
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так вы же пишете, что сдаете такую же )
Уже сами в своих сочинениях запутались )
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Так вы же пишете, что сдаете такую же )
внутри такая же.а не снаружи. мое расположение лучше
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ну 1500.
Взимку ж буду сама платити
Так это ваша прихоть. Вы хотите снимать без квартирантки, а можете за 3 снимать на двоих и так же коммуналку пополам.
Наглость это хотеть самой жить за 4
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
И что ?
Поэтому кварту на Нивках должны за 4 сдавать ? Ее красная цена 8
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляПасти Ла
Ви на приколі?! Просіть за 2000
і піде вона на вулицію)))))за 2 тис. це столиця!
Всім шампаньського• 18 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Спробуйте , рішення за господарем.
Але, цікаво, в якому це місті оренда 2-к квартири, хоч і вбитої, 6 тис грн?
У меня в Хмельницком снимали за 2 тыс. трехкомнатную. Хотела поднять до 4 тыс. .Выехали.
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Хмельницький не Київ
НичеНипанимаю• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Семья такую квартиру снимет за 10т.
Дед сдает считай бесплатно, с возможностью подселенная это 3тыс. всего с носа, таких цен нет даже на комнату с хозяйкой
Та не зніме сімʼя таку квартиру за десятку, де все постійно треба ремонтувати самостійно і без техніки. Ще й далеко від метро
Ума Палата• 18 апреля 2025
Когда мне арендатор однушки начал говорить, что аренда на зиму должна быть 3000 грн и что я должна понимать ,что ему с коммунальными дорого платить 3700, я сказала, ок, мне нет смысла сдавать настолько ниже рынка. Он съехал, сдала за 4500 на сл.день.

Дешёвые квартиры без ремонта легче сдать,чем с дорогим ремонтом.

Можете наглеть и просить скидку. На месте хозяина,я бы сдала другим людям дороже.
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
У нас стабільно як не одне так друге))
Вчора холодильник припинив працювати. Йому 30 років
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Знімаю я без договору, ясно що.
Пез Году Неделя• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Я вас прошу, він не буде тим займатись
У нього своїх справ вистачає
Може бути вікно у справах, або племінник чи інший родич молодого віку допоможе, якщо дід пожаліється
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Ответ дляПез Году Неделя
У нього син єдиний в ЗСУ.
Хазяїн постійно волонтерить
НичеНипанимаю• 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Вы явно не в Киеве, на нее очередь и за 10 будет и сдадут с первого просмотра. Однушки убитые по 10т сейчас
Однушки, а не двушки
Пез Году Неделя• 18 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Знімні дуже швидко, бо це Київ
Дуже багато приїздить людей, бо ЗП не такі, як в решті України, а вищі
Коржик• 18 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Однушки, а не двушки
Так у автора двушка, ее тем более за 10 снимут
НичеНипанимаю• 18 апреля 2025
Ответ дляВ кого тако було
А сам дід де живе? Хіба можна оформити субсидію на друге житло?
Пез Году Неделя• 18 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
У нас стабільно як не одне так друге))
Якщо дід почне приводити все до ладу, то турне вас з тої хати
Хочете там сидіти за такі гроші, то тихесенько лагодьте все самі і викликайте майстра
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Ответ дляКоржик
Та шо ви кажете
До мене знаєте скільки людей приходило? Людей з 15
То я за 3 місяці ледь сусідку знайшла
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Дід живе за 150 км від Києва
автор Федорино Горе • 18 апреля 2025
Мені з дому дуже зручно їхати куди хочу: хоч на Вокзальну, на Борщагу, на Лукʼянівську, на Почайну