Сусідка знизу• 18 апреля в 13:40

Самсунг А 55, 5g или Сяоми редми нот 14 про 5g?

Девочки поделитесь впечатлениями у кого есть данные модели, не для игр. Интересует камера и производительность. Спасибо
Нервогенератор• 18 апреля в 13:41
ой не, только не Самсунг, у него постоянно ошибка памяти нехватка
автор Сусідка знизу • 18 апреля в 13:43
Ответ дляНервогенератор
Спасибо за совет
Не зацілована• 18 апреля в 14:02
Ответ дляНервогенератор
Постоянно Самсунги, ни разу такого не было.
Головний кошак• 18 апреля в 14:13
У меня А55 5G. Всё отлично. Никогда с самсунгами не было проблем
Танго утрьох• 18 апреля в 14:31
в мене а 54,перед цим був сяомі старезний але флагман свого часу .Так от він навіть зараз кращий за це самсунгівське гівно ,дуже шкодую що купила .Гадаю 55 не набагато краще
автор Сусідка знизу • 18 апреля в 14:32
Ответ дляТанго утрьох
Дякую
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 14:45
У мене були Самсунги J7, A6+. Зараз А52, вже 4 роки йому, все ок було із всіма. Сяомі не було, порівняти не можу.