Хочу барабульки• 18 апреля в 13:21

Праска з парогенератором, вимикається подача пару

Підкажіть будь ласка, що не так?
Вмикаю праску, прасую кілька речей утримуючи кнопку пару і далі праска гріє, але пар не подає
Вимикаю, запускаю по новій, знову працює.
Не розумію, це перегрів через утримування кнопки пар?
Але без того пар не подається сам по собі і речі не прасуються
В майстерню здавала, почистили, датчики перевірили, все працює
Виходить я не так користуюся, але інструкція тільки в картинках і там таких подробиць немає
Праска тефаль GV6731 фото
Буду вдячна за поради
Голубая фишка• 18 апреля в 13:27
а вы в ремонт сдавали в официальный сервис? похоже на проблемы с датчиком пара, что мастер вам сказал?
No problems• 18 апреля в 13:28
Попробуйте не постоянно держать кнопку нажатой. Включайте по мере надобности.
автор Хочу барабульки • 18 апреля в 13:42
Ответ дляГолубая фишка
Не в офіціний, досвідченому майстру, але датчики він всі перевірив, почистив
автор Хочу барабульки • 18 апреля в 13:44
Ответ дляNo problems
Стараюся по мінімуму тримати, між прасуванням кожної речі роблю міні паузи, поки розкладу і тд
Ось задумалася, може таке бути через те що база на підлозі стоїть, а прасую на дошці?
Може воно має на рівні стояти?
Плаття-терапія• 18 апреля в 14:14
Компресор не працює так як слід
Голубая фишка• 18 апреля в 19:23
Ответ дляХочу барабульки
Може воно має на рівні стояти?
у вас парогенератор, оно должно работать без остановок и пауз и все равно где вода, это не утюг
у меня паровая станция, бочок внизу
он уже с гарантии слетел так понимаю? лучше бы было его отнести официалам,Ю если слетела гарантия, понимаю что дорого, но они хоть несут ответственность и должны починить на 100%
автор Хочу барабульки • 19 апреля в 11:50
Ответ дляПлаття-терапія
Компресор не працює так як слід
Тобто я так правильно користуюся?)
Бо вже думала що дійсно не можна увесь час тиснути кнопку пар
автор Хочу барабульки • 19 апреля в 11:54
Ответ дляГолубая фишка
у меня паровая станция, бочок внизу
Та він і був без гарантії, там довга історія
Як нести в офіційний, то вже краще новий придбати
То ще мала надію що не так користувалася, а запитати не було в кого як воно насправді має бути
Дякую за відповідь, тепер хоч розумію що все вірно робила