Клептоманка• 18 апреля 2025

Тривожність передається дітям?

Тобто якщо мама тривожна, а дитина погано вчиться у школі, це може бути повʼязано? Якщо я заспокоюсь, дитині стане краще? У вас є реальні приклади? Уточніть вік дитини
Алина-1240• 18 апреля 2025
Да.станет тоже с кучей фобий и всего бояться
автор Клептоманка • 18 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
А якщо я про це не говорю словами?
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 апреля 2025
Спадково ні
Але мати своїм станом, думками, поведінкою дуже впливає на розвиток і сприйняття світу дитиною.
Плекаю думи• 18 апреля 2025
ну моя мама не тревожная вообще
я супер тревожная - могу накрутить себя
пытаюсь ребенку не показывать
к примеру я боюсь на улице собак - раз меня укусили и все
если собака подходит ко мне я пытаюсь быстро уйти , дочка гладит и играется
Но и она заметила, что я их не трогаю - говорит чего ты боишься)
Українська зірочка• 18 апреля 2025
Знайома тривожна капець, чоловік пофігіст. Діти нервові.
Алина-1240• 18 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
А якщо я про це не говорю словами?
А типа блин поведения не видно?)
Сніжок Сніжанівна• 18 апреля 2025
Мій тато тривожник, я тривожник, старша дочка тривожник. Зате молодша — вічно щаслива пофігістка.
Полтавська галушка• 18 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
А якщо я про це не говорю словами?
Я у своєї мами зчитувала емоції і поведінку.
В неї і тривожність, і невдоволення мною одразу відображались на обличчі.
І так, тривожність переймається як зразок і модель поведінки, я її теж ’успадкувала’.
Пишу_граммотно!• 18 апреля 2025
Автор очень, связано, ребенок все видит, даже если вы думаете что это не так...психологи когда родители обращаются с ребенком, в первую очередь смотрят какие родители, что в семье...
Сирожено_пирожено• 18 апреля 2025
Да, передается. Я унаследовала от папы.
Не виправдовуюсь• 18 апреля 2025
Я где-то читала, что и сумасшествие передаётся. Не по наследству, а если ты живёшь с психбольным и с ним общаешься, тоже полностью адекватность сохранить не сможешь. На тебя будет влиять больной, на твоё мышление.
Одні думки• 18 апреля 2025
Я тревожная истеричка, дети полные пофигисты, прям завидую им
Играю у края• 18 апреля 2025
Ну звичайно передається. Просто правила фізики згадайте. Про резонанс
Играю у края• 18 апреля 2025
Ответ дляОдні думки
То просто у них захисна реакція на вашу істеричність. Так вы на них повпливали.

Пофігізм це відповідь на ваш надмір емоцій, відключення від них, вони перевантажують психіку
Не зацілована• 18 апреля 2025
Да, моя дочка ещё хуже чем я в этом плане
Свідок Перемоги• 18 апреля 2025
100% діти зчитують емоційний стан і якщо мама через щось переживає, їм теж не спокійно. Ну, крім психопатів, що не мають емпатії