lilul990• 18 апреля в 15:59

Ну шо, США йде геть

❗️Якщо зусилля США зупинити війну в Україні проваляться за кілька днів, повідомимо Трампу, що переговори більше не є життєздатним варіантом, – Держсекретар Рубіо.

«Якщо обидві сторони серйозно ставляться до миру, ми хочемо допомогти, інакше підемо геть».
Viktoriia2024• 18 апреля в 17:22
Ответ дляSeehund
Об этом вы не можете с уверенностью судить, во всяком случае со своего уровня.
Ну ви також
Seehund• 18 апреля в 17:23
Ответ дляViktoriia2024
Ну ви також
Никто не знает как бы оно было.
Ирина_Б_• 18 апреля в 17:25
а на фиг нам сша , это ж не их война 😄, а мы сильные, мощные, независимые
fishcka• 18 апреля в 17:25
Ответ дляAlienushka
Так а до цього були переговори з умовами, не публічні
І про вступ до НАТО в тому числі і про Крим..
Ну і зараз три роки після - і де то Нато і де Крим(
Тільки наших полягло скільки, горя і біди
ви як наівна дитина.
ну підписали б щось у Стамбулі. через пару років хуйло би тими бумажками собі жопу витерло. воно хоче як мінімум ВЕСЬ схід, і ВЕСЬ південь
Seehund• 18 апреля в 17:26
Ответ дляViktoriia2024
Я навпаки кажу , що саме Зеленський не хоче миру
Європейці ховаються за спинами і так нещасних українців,а Зеленський за спинами Франції і Британії
А путлер хочет мира?
sky-labs• 18 апреля в 17:26
Ответ длявиктория7аас

Корейский сценарий оформлял компромисс двух сверхдержав США И СССР. Для США , которые считают себя победителем СССР, у которых амбиции глобального контроля над всем и всеми, признать Россию равной себе сверхдержавой - невозможно.

Удалено администрацией...
nennsi• 18 апреля в 17:28
Ответ дляViktoriia2024
Ну то потрібно щоб повністю знищили під 0 всю Україну і всіх людей ? Може вже потрібно шукати вихід якийсь з того , що вже є?
ой уже три с половиной года мы слышим киев за три дня.несчастную суджу отбивали 8 месяцев и то корейцев просили.до сих пор уже 10 месяцев вся курщина кацапом не отбита
Natal_ka91• 18 апреля в 17:28
Ответ дляnennsi
Добре що ви нікого на курщині не втратили
Аnnеt• 18 апреля в 17:30
Ответ дляЕленнн
а хто з них там видав про мову, якою українці на спірних територіях говорять?
пусть отдадут США Британии по такой логике.язык же один.
Viktoriia2024• 18 апреля в 17:33
Ответ дляnennsi
Добре вам , а я там втратила двох рідних людей , і те що вони розповідали відрізняється від того , що ви кажете
ludmila905• 18 апреля в 17:40
Ответ дляViktoriia2024
Як знайти вихід з тим хто не хоче?
Дивна якась ваша логіка,я б по іншому назвала,але не можу..
Trye• 18 апреля в 17:41
Ответ дляsky-labs
Зелю и его шоблу туда пошлите с продление ВП.
Слабо?
Вначале Вы .....пардон ))
sky-labs• 18 апреля в 17:41
Ответ дляNatal_ka91
На кому, на х**лі? На ньому 100% за те що почав
При чем тут этот? Тема о Трампе, вы комментировали без указания фамилии.
Какая вина на Трампе?
sky-labs• 18 апреля в 17:45
Ответ дляalenka3108
Я би хотіла, щоб війни не було і рашка зникла.
И с ней Польша, Венгрия, Германия и кто там еще может на нас косо посмотреть в будущем!
Трезвее нужно быть...
Viktoriia2024• 18 апреля в 17:48
Ответ дляludmila905
Як знайти вихід з тим хто не хоче?
Отож бо , США підуть , бо Зеленський далеко від Путіна не відійшов
Авокада• 18 апреля в 17:51
так у нас всё время сша ходит геть по полгода и о лендлизе забывает или наши деньгами взяли?
наши бы и помощь беженцам в свои липкие руки взяли,но им просто не дали))) ахаха
ludmila905• 18 апреля в 17:52
Ответ дляsky-labs
Какая вина на Трампе?
Він балаболив закінчити війну.
Він не виділяє новий пакет допомоги,він хоче зняти санкції чи пом´якшити,а це одне й теж з підоросії
Цього досить?Чи вам мало??І не треба писати що він не повинен,США являлося гарантом безпеки України!
sky-labs• 18 апреля в 17:52
Ответ дляSvetrise
есть у них все, они перестроили заводы автомобильные под военные, у них растет впк, там все сейчас на рельсах войны. германию в данном случае, может остановить только сша. а вот франция..
что уже говорить за англию.
Є трохи, тільки для себе!
ludmila905• 18 апреля в 17:54
Ответ дляViktoriia2024
А ,то винен Зеленський ,то він не хоче миру,закінчення війни.Ви забули прийняти ліки?То йдіть прийміть і почніть дивитися реальними очима,а не рашаТВ.
sky-labs• 18 апреля в 17:57
Ответ дляTrye
Вначале Вы .....пардон ))
А шо ж так?
Viktoriia2024• 18 апреля в 17:58
Ответ дляludmila905
Я б це рекомендувала для вас , бо якщо ви не бачите що робить Зеленський для продовження війни то це ваші проблеми .. президент , що хоче закінчити війну точно не так себе поводить і не такі рішення приймає
sky-labs• 18 апреля в 17:58
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Masushki2• 18 апреля в 18:00
Ответ дляannu-b519
А вы как хотели? Наш кроме попрошайничества ни о чем не хочет говорить, смысл в таких переговорах?
Не защищаю зе, но что можно сейчас с кондачка завести , чтоб оплатить все долги ?
ludmila905• 18 апреля в 18:02
Ответ дляViktoriia2024
Ну то допоможіть йому,он яка ви героїня,все знаєте,все умієте.
Можете зателефонувати,відправити листа з реальними пропозиціями,планами на завершення війни.Давайте,він чекає на вас.
sky-labs• 18 апреля в 18:02
Ответ дляludmila905
Він балаболив закінчити війну.
Это нормально в логике США.
Не являлось.
А то, что так думали наивные необразованные украинцы, не проблема США.

Закончить войну можно было бы в обещанный срок, если бы Зеля был в этом заинтересован. А раз зелень устраивает козни и жаждет продолжения, то мы всей страной выгребаем войну дальше.
Трамп умоет руки и будет абсолютно прав
Colombina.• 18 апреля в 18:02
И правильно сделают
Colombina.• 18 апреля в 18:03
Ответ дляViktoriia2024
А ще , своїми діями показує що йому пофіг що там всі говорять за мир , спеціально підписав указ про продовження воєнного стану до 20 квітня , насміхаючись з США
Отож
sky-labs• 18 апреля в 18:04
Ответ дляludmila905
Удалено администрацией...
виктория7аас• 18 апреля в 18:05
Ответ дляViktoriia2024
согласна про это и пишу
annu-b519• 18 апреля в 18:06
Ответ дляMasushki2
Сейчас о долгах речь уже не идёт, нам бы для начала остановить смерти и потери территорий, а долги на потом останутся, если выживет должник.