lilul990• 18 апреля в 15:59

Ну шо, США йде геть

❗️Якщо зусилля США зупинити війну в Україні проваляться за кілька днів, повідомимо Трампу, що переговори більше не є життєздатним варіантом, – Держсекретар Рубіо.

«Якщо обидві сторони серйозно ставляться до миру, ми хочемо допомогти, інакше підемо геть».
Ніка Найз• 18 апреля в 16:00
інакше підемо геть
Nathalie27• 18 апреля в 16:02
На мою думку, не сильно то вони й допомагали нам в цих переговорах
alenka3108• 18 апреля в 16:02
Удалено администрацией...
Olvia1987• 18 апреля в 16:03
От засранцы
TaFo• 18 апреля в 16:04
не сильно и помогали. а с каждым днем аппетиты по откусыванию Украины все больше
Olvia1987• 18 апреля в 16:05
Ответ дляalenka3108
Удалено администрацией...
Чому дебільні?Тверезий погляд у чувака Я не вважаю Зеленського відповідальним за війну, – Трамп

«Але якщо ти розумний, ти не вплутуєшся у війни... Я б не сказав, що Зеленський виконав найкращу роботу. Тому я не в захваті від нього. Але я незадоволений «ніким, хто цього причетний»
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Natal_ka91• 18 апреля в 16:06
Цього варто було очікувати. Не зміг закінчити, тепер треба вийти так, щоб звалити вину на інших
klaraneill• 18 апреля в 16:08
эти новости тухловаты. извините, автор, не в Ваш огород камень.
PinkMa• 18 апреля в 16:08
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 18 апреля в 16:08
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ту він правий на рахунок слів, що не варто було вплутуватися, знаючи який результат може бути...
LudaSHS• 18 апреля в 16:08
А якже мир і хаос?
alenka3108• 18 апреля в 16:09
Ответ дляOlvia1987

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Я теж Зеленським взагалі не задоволена і не обирала його. Але висери Трампа і маска… Зараз триндежем типу щось допомагають, на їхню думку, а потім заявлять, що ми їм сто тисяч мільйонів винні. І кожному з нас треба по нирці продати, щоб з допомогою Трампа розрахуватись.
ЗдохниПуйло• 18 апреля в 16:11
Обісрався старий дід
LudaSHS• 18 апреля в 16:11
Вони дійсно вірили , що вплив на пуйла мають і мир так скоро? Вони дійсно вірили, що пуйлу треба зараз в цій точці мир? Що все то була не імітація і балаканина?
Там Автор ще десь від русиких лібералів інсайд, типу, був, що Віткоффа запросили в бізнес СП з росіянами, щодо газу. Рашка любить цей простір - маніпуляції, обман, розводка і підкуп. Це прямо кремлівське.
Just a crow• 18 апреля в 16:11
И в Украину ехать не хочет, чтобы всё самостоятельно увидеть, а не глазами своих посыльных.
Viktoriia2024• 18 апреля в 16:11
Тепер точно будуть з України одні руїни (((
Зеленський точно не думає про Україну!
Viktoriia2024• 18 апреля в 16:12
Ответ дляalenka3108
Потрусити одного із депутатів -це для них копійки
Natal_ka91• 18 апреля в 16:13
Ответ дляJust a crow
Він не вважає, що це достойне його часу. Ми як баласт йому. Нас треба своє виробництво щоб не кланятися всяким ***
LudaSHS• 18 апреля в 16:13
Ответ дляNathalie27
Вони ослабили все що можна, як ітого. Пуйло зовсім з катушок злетів і більше і більше переходить межі. Кривий Ріг, Суми, Харків, цивільних , дітей вбиває і либу давить. Бо з ним вже ручкаються.
І бачить вседозволеність. І нічого не боїться.
Слабкість породжує агресора.
Трампа вже і Іран не боїться
Наталія-Ната• 18 апреля в 16:13
Что-то сильно подсказывает, что будет корейский сценарий
annu-b519• 18 апреля в 16:15
А вы как хотели? Наш кроме попрошайничества ни о чем не хочет говорить, смысл в таких переговорах?
виктория7аас• 18 апреля в 16:16
Ответ дляTaFo
24.04 анонсировано подписание сделки по ископаемым. Но потом все равно ратификация и ЗеЕрмак, стоящий за ними Пинчук и стоящие за ними британцы/европейцы будут с этим вопросом тянуть. Если надо, то и до бесконечности. Но в момент подписания Трамп объявит о перемоге и свои 5 минут славы получит
Viktoriia2024• 18 апреля в 16:17
Ответ дляannu-b519
А ще , своїми діями показує що йому пофіг що там всі говорять за мир , спеціально підписав указ про продовження воєнного стану до 20 квітня , насміхаючись з США
Just a crow• 18 апреля в 16:17
Ответ дляNatal_ka91
Насчёт производства да, оно полностью необходимо, только у вольных решать за людей, руки крюки морды ящик, они привыкли к тому что, всё им подают на блюдечке и чуть ли не кланяются при этом.
LudaSHS• 18 апреля в 16:18
Ответ дляНаталія-Ната
Він міг бути завжди, по лініі фронту.
Але пуйло не хоче. Всі пишуть про літню кампанію рф. А потім дивитися будуть щодо ресурсів восени. Бо там реально 60% корейського, наприклад снарядів.

Пуйлу треба від нас перемирʼя - типу удари по їх інфраструктурі, нпз, портам і перемирʼя на морі, щоб наші морські дрони нічого їм не вражали, а бомбити людей - то йому раз плюнуть.

Живемо в срану епоху слабких західних демократичних інституцій, і переділу світу.
annu-b519• 18 апреля в 16:18
Ответ дляViktoriia2024
Да, а теперь ещё вон массово центры нац супротиву создает
LudaSHS• 18 апреля в 16:20
Ответ длявиктория7аас
Ми вже підписали меморандум по корисним копалинам, узагальнено за все хороше, проти всього поганого. Меморандуми, гарне слово. Головне ніякої відповідальності.
Mary_MMS• 18 апреля в 16:20
Ответ дляНіка Найз
інакше підемо геть
О , як же ви переживете, що біженці поки нікуди не будуть повертатися?
Trye• 18 апреля в 16:20
А как же 20 хорошие новости по окончанию войны нам обещали? Это они и есть США идёт ...уй
автор lilul990 • 18 апреля в 16:21
Ответ дляLudaSHS
А якже мир і хаос?
Хаос

Про мир то якісь інші сподівались