Перловая Кашка• 19 апреля 2025

Переказ грошей Укрпошта

Продавала свою річ на ОЛХ, дала покупцю карту для оплати (сума 1000) грн. А гроші прийшли від Укрпошти. Покупець - старенька жінка, не попередила що вибрала такий спосіб переказу.
Я навіть не знала, що Укрпошта таким займається.
Наскільки це небезпечний спосіб отримання коштів? Чи не подає Укрпошта цю інформацію в податкову?
Дрібка щастя• 19 апреля 2025
Про 1000 гривен? Ну, конечно вы уже на карандаше у финмониторинга
Протру пилюку• 19 апреля 2025
А яка різниця від кого і через кого гроші....є платіж...все....
Шиворот Навыворот• 19 апреля 2025
Не попадете
Вірю, я повірив• 19 апреля 2025
Все буде добре.
Мандолина Бу• 19 апреля 2025
Вы не знали про денежные переводы Укрпочтой? О... Молодежь.... Да, неожиданно, согласна, но они были ещё при союзе и есть. Новость про создание Почтабанка слышали? Укрпочта будет оказывать ещё больше финансовых услуг. Может, это уже оно.
пицунда• 19 апреля 2025
у них мгновенные переводы все работает как часы
Даха-сваха• 19 апреля 2025
У вас, напевно, була карта моно - от вам і поповнили її через Укрпошту, бо зручно і миттєво