Поліцейський патруль• 19 апреля в 15:42
Что означает знать себе цену?
Наведите пример
Тётушка Лошадь• 19 апреля в 16:22
Ответ дляДжага Джага
Так дама ж була послана на.уй.А не кавалер.
Сначала кавалер был послан на уй. Потрогать ему не дали и остального ничего не дали. Это и был посыл на уй, просто вежливый)
Джага Джага• 19 апреля в 16:23
Ответ дляКиця-бриця
Яке ж ти ........не
А що не так?Вона переслідує свої інтереси а я свої.То їй можна свої переслідувати а мені не можна бо це погано.Класно ж ти завернула.
Джага Джага• 19 апреля в 16:23
Ответ дляАннуитет
Не фантазуйте. У вас просто грошей немає
Немає знака дорівнює між гарною і доглянутою жінкою і стервою
Немає знака дорівнює між жінкою з неіфарбованим волоссям і нігтями і здоровим образом життя
Просто бідний чоловік розуміє що холену жінку він не потягне.
Бідна жінка розуміє що принц їй не світить
От і зустрічаються два одіночєства
При чому тут гроші?
Джага Джага• 19 апреля в 16:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Не погоджуватися на те, що вам не підходить.
Оце розумно.
Джага Джага• 19 апреля в 16:24
Ответ дляТётушка Лошадь
А навіщо вона мене визвонювала і приходила до мене і чекала мене ще 10 хвилин?Я їй дав свій номер і вона сама мені передзвонила.Я ж їй не дзвонив.
Киця-бриця• 19 апреля в 16:26
Ответ дляДжага Джага
Не так те шо мниш себе самцом але від чоловічої статі ти дуже далеко і визиваєш от такий
рефлекс.
Джага Джага• 19 апреля в 16:26
Ответ дляКиця-бриця
рефлекс.
А що там не так було зроблено що конкретно вас не влаштовує Шаріков
?Там було дві людини,які переслідували свої різні інтереси.Наші інтереси не співпали,далі кожен пішов своїм шляхом.В чому проблема?Я вже сьогодні з іншою гуляв.
Джага Джага• 19 апреля в 16:28
Ответ дляПлатье Длинное бальное
ну например моя 200 евро в час
8 тисяч гривень час.Записав.Багато охочих?Мабуть черга стоїть як у мовзолей.
Киця-бриця• 19 апреля в 16:29
Ответ дляДжага Джага
Я не питала твою хвамілію ,чудо.
Платье Длинное бальное• 19 апреля в 16:29
Ответ дляДжага Джага
я не в Украине. да предостаточно
Джага Джага• 19 апреля в 16:30
Ответ дляКиця-бриця
Я не питала твою хвамілію ,чудо.
Притримайте свої емоції бо зараз вас буде заспокоювати адміністрація.
ЛеньГуглить_правда• 19 апреля в 17:10
Цікаво. Лише 3 відповіді по темі
Все решта видимість розуміння
Киця-бриця• 19 апреля в 17:35
Ответ дляДжага Джага
Мальчік в гнєвє
Киця-бриця• 19 апреля в 17:36
Ответ дляДжага Джага
Немає діалога не дає до себе доторкнутися,пішла на.уй.
Ясно що піде,але не на твій , малесенький .
Киця-бриця• 19 апреля в 17:37
Ответ дляДжага Джага
Ти ще одна класна дєвушка з якою мені не світить.Що мені робити,як далі жити.
Нашо ти саме собі
ставиш? Позорисько
Поліцейський патруль
• 19 апреля в 18:23
Ответ дляВоздух в банке
Знать себе цену - начните с того, чтобы писать грамотно, хотя бы 2 простейших предложения в теме
И где я ошибку допустила, грамотейка?
Воздух в банке• 19 апреля в 18:25
Ответ дляПоліцейський патруль
И где я ошибку допустила, грамотейка?
Вам не только я на нее указала
А вы слепа ?
Поліцейський патруль
• 19 апреля в 18:27
Ответ дляЗ понеділка на дієті
наведите
Поняла. У нас здесь собрались одни грамотеи. Только похоже «недо»
Поліцейський патруль
• 19 апреля в 18:28
Ответ дляВоздух в банке
Вам не только я на нее указала
А вы слепа ?
Воздух в банке• 19 апреля в 18:31
Ответ дляПоліцейський патруль
Общайтесь с чатом джипити если вас общение с реальными людьми так ранит
Поліцейський патруль
• 19 апреля в 19:07
Ответ дляВоздух в банке
Не надо свое плохое настроение или жизнь на других перекидывать , дамочка
Воздух в банке• 19 апреля в 19:11
Ответ дляПоліцейський патруль