begovelik• 19 апреля в 18:33
У Києві протестували проти кінофестивалю ЛГБТК+: мітингарі та поліцейські побили
У Києві протестували проти кінофестивалю ЛГБТК+: мітингарі та поліцейські побилися, - ВІДЕО
У Києві сьогодні, 19 квітня, стартував кінофестиваль ЛГБТК+ Sunny Bunny. Під кінотеатр, де відбуватимуться кінопокази, прийшли представники правої організації, щоб протестувати.
За повідомленням медіа, зокрема Suspilne, біля кінотеатру "Жовтень" зібрались представники організації "Права молодь". Вони заявили, що виступають за традиційні цінності.
Протест не обійшовся без сутичок
Також члени "Правої молоді" заявили, що вони проти дитячої кінопрограми фестивалю, що має назву "Квірчик".
Між правоохоронцями й мітингарями сталася бійка.
Протест не обійшовся без сутичок
Незадовго до початку фестивалю в мережі звернули увагу на те, що його дати припадають на Страсний тиждень, що передує Великодню (цього року християни західного та східного обрядів святкують в один день). Виникли дискусії, чи доречно це.
Організатори Sunny Bunny у відповідь заявили, що дати проведення узгоджуються завчасно відповідно до міжнародного фестивального календаря. Буцімто вони зафіксовані в другій половині квітня, тобто цього року виник збіг обставин.
Також організатори нагадали, що Україна - світська держава.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 апреля в 18:40
кого эти педики сильно раздражают, сами к ним тяготеют в половом смысле)).
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Напомнили анекдот:
Лекция в вузе. Профессор рассказывает о римских легионерах:
- Воины годами пребывали в походах, и это сплачивало их настолько, что они, как правило, влюблялись друг в друга. И это поощрялось, ибо легионер, потерявший в одном лице и друга и любовника, был беспощаден к врагу и мстил за убитого.
Тут один студент хихикает:
- Значит, легионеры были педиками?
Профессор тяжело вздохнул, снял очки, посмотрел на студента и говорит:
- Педики, говорите? Да не дай вам бог повстречаться хоть с одним таким педиком. Нет, мой юный друг, это были никакие не педики. Это были настоящие боевые пидарасы!
Тут один студент хихикает:
- Значит, легионеры были педиками?
Ася Карповна• 19 апреля в 21:16
Как они уже надоели со своими ценностями, и со своими фестивалями. Носятся со своими отклонениями как с писаной торбой по всему миру. Уже тошнит от их бесконечной борьбы за права, которых скоро уже будет больше чем у людей с традиционной ориентацией.