Наташа_32• 19 апреля в 16:07

Яке Ваше ставлення до всіляких наукових конференцій? Чи потрібні вони взагалі?

Дівчата, звернула увагу, що останнім часом конференцій, особливо так званих наукових, побільшало у рази.
А чи потрібно це, коли науки то немає, освіта така собі?!
Ну чим хизуватись, чи просто попіаритись на фоні інших комусь хочеться, тай все?
Так який сенс у тих конференціях, про все й ні про що??
Korsika999• 19 апреля в 16:08
Может в одной из 50 есть толк. Остальное это чисто тусовка ради новых знакомств и деловых контактов
Peres Lal• 19 апреля в 16:09
’Слет юных Василис по обмену премудростями’.
Танюша• 19 апреля в 16:11
Ну напевно потрібно відвідати з десяток подібних конференцій щоб вирішити їх значимість.
Чи багато порадниць може цим похизуватись?
автор Наташа_32 • 19 апреля в 16:11
Ответ дляPeres Lal
Примудростями?! Как-то была на одной в ZOOM! О боже! Тупая и ещё тупее. Во и примудрости!
автор Наташа_32 • 19 апреля в 16:12
Ответ дляТанюша
Боже збав. Позоритись там тільки.
Танюша• 19 апреля в 16:13
Наскільки я знаю, до війни, на подібних конференціях, зараз маю на увазі медичні.
Приїжджали якісь світила, розказували про новітні технології , і на базі певної лікарні проводили ’ майстер класи’ по певним видам операцій
Танюша• 19 апреля в 16:13
Ответ дляНаташа_32
Боже збав. Позоритись там тільки.
Тоді це виглядає як
’ Не читав, але засуджую’
Olga Zelenyak• 19 апреля в 16:17
Если и проводить конференции, то только про вред и пользу резиновых сапог. И вас туда модератором. Остальное все - бесполезные мероприятия.
Распродажа от Юли• 19 апреля в 16:25
Никогда не была на них лично, но догадываюсь, что это такие тусовочки ради ’показать себя’ потенциальному инвестору или фонду, чтоб выделил грант. Ну, и галочку поставить про участие, диплом/фоточку на стену повесить ’я там был, самого Н. видел, руку жал, смотрите’.
Nataliiazp• 19 апреля в 16:46
А почему науки нет? Куда она делась?
Или если вы не знаете, то её нет? На научных конференциях как раз и делятся новыми разработками, это шанс найти инвесторов, могут купить разработку или пригласить работать в компанию
Лак для ногтей• 19 апреля в 17:07
Ответ дляНаташа_32
Написати слово ’прЕмудрость’ з буквою ’И’ (’прИмудрость’) - це треба дуже постаратися, авторе.
TANYA 0 0 0 0• 19 апреля в 17:56
Ответ дляТанюша
Ну чому ви так?) Я була на прес-конференції ,колись давно , Оріфлейм, ще була на конференції Мері Кей, запрошували , но я гордо відмовилась відвідати метлайф
Басина• 19 апреля в 18:49
Ответ дляНаташа_32
Боже збав. Позоритись там тільки.
Не їдьте, не позортесь
Coffee is Love• 21 апреля в 06:10
Ответ дляНаташа_32
Як людина, що пише ’ПрИмудрости’ оцінити якість конференцій?