Апофиозная• 19 апреля в 19:13

Ну де там вже ті ваші кошики??!!))

Хваліться) Сама не ходжу, хоч на ваші подивлюсь))
Тюрюнь_Тюнь• 19 апреля в 20:28
Ответ дляБайрактарна
фото
А свічку таку тільки на гріб кладуть і світять. Дивно таку бачити в кошику.
Бабка-байкерша• 19 апреля в 20:32
Ответ дляБентливуман
І я так думаю, що нічого такого не сказала, щоб стільки хейту. Може у людей таїнство вечері.
Я он з малою паску з´ла, що хазяйка квартири передала, бо син її приніс, а вона прям тепла і ароматна така з печі.
Тепер в таємниці від чоловіка .
та я теж ті ’перли’ читаю і
Бабка-байкерша• 19 апреля в 20:34
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Який кагор????????В нас ніколи алкоголь не святять.Ото вже придумують
то Ви ще айфони і ключі від машини в кошиках не бачили
Відморожена• 19 апреля в 20:37
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Що таке «гріб»?
Бентливуман• 19 апреля в 20:39
Ответ дляПотужна махіна
Ну кошик у мене такий собі , бо зламала рука , зато я як писанка😇
Дуже - дуже красива вишиванка і креатив з рушником, замість пов´язки. Та ще на фоні квітучої сакури. Яскраво і нарядно, молодці наші жінки. Дякую за позитив! Одужуйте як найшвидше!
😘
Мerida• 19 апреля в 20:58
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А я о чем. Я ж пишу, в прошлом году и деньги видела.
Тюрюнь_Тюнь• 19 апреля в 21:25
Ответ дляВідморожена
Що таке «гріб»?
Гроби це могили.Не треба підколювати. Все ви знаєте.
постою_послушаю• 19 апреля в 23:21
Ответ дляБентливуман
Бо освячувати ж треба під час пасхального богослужіння, а не в цеху типу покропити , чи що там робили і відвезти в магазин в упаковці з цим написом.
Вы ошибаетесь. Освящать средь можно когда угодно, нет никакой привязки освящения еды к Пасхальной службе. Больше того, во многих Православных Церквях вообще никакой еды не освящают, просто только служба и крестный ход. Освящение еды это не церковное каноническое действие, а просто традиционное для нашей страны. И нет никакой разницы когда священник прочитает молитву над выпечкой- в субботу, в воскресенье или вообще перед тем, как она поедет в магазины
Бентливуман• 19 апреля в 23:24
Ответ дляпостою_послушаю
Це піар - хід компанії, не більше.
постою_послушаю• 19 апреля в 23:27
Ответ дляБентливуман
Це піар - хід компанії, не більше.
Почему вы так плохо думаете о людях? Большие хлебозаводы действительно приглашают священников для освящение пасок.
Бентливуман• 19 апреля в 23:40
Ответ дляпостою_послушаю
Чим відрізняється освячена паска від не освяченої? Перша, що, чудотворна і цілюща?
В домашній, спеченій з любов´ю і добром , більше сенсу в плані світлих вібрацій, що йдуть від людини, яка їх пече вміючи, особливо поколіннями.

Я не кажу , що Кулінічи - поганий хлібзавод. Але це саме піар - хід , від якого мають профіт і власники і церква.