Шпондєр• 19 апреля 2025
Спекли вже паски? Прикрасили?
Діліться фото❤️ бо я купила, але прикрасила по своєму. І всім тихого свята😇🙏
Все буде Україна• 19 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Дівчата, без образ, у всіх дуже все гарно
Але в мене питання - в кого пасок більше 2 - скільки в вас людей і родині або що ви з такою кількістю пасок робите потім?
Нас 4ро. Паски ест только муж.
Одну разрежем завтра, одну оставим, остальные отдам
аглая-аглая• 19 апреля 2025
Девочки, вы невероятные мастерицв!!! Сижу рассматриваю вашу красоту с отпавшей челюстью:))
Мои пасочки еще пекутся, но будут ’минимализм’
Кіна не буде• 19 апреля 2025
Ответ дляБрехушечка
Тільки доготувала, занесла у вітальню щоб глазур підсихала. І як завжди, в квартирі сирість, хоч би до завтра застигла і не липла)
Можна в теплу духовку поставити, застигнуть.
Ответ дляЭкспертиза
Свої сенсу нема показувати, бо печу давно, тож вмію і практикую)
А от донька в цьому році вперше спекла паски повністю сама.
Фото не парадні, в процесі, ще й форм в неї немає, робила з фольги, але все одно я вважаю їх найкращими і страшенно пишаюся донькою.
Круто!!!!🤘
Мочалкин блюз• 19 апреля 2025
В мене було багато, до 25-ти штук. Більшу частину розкупили, частина пішла на презенти. Кілька лишилося собі.
Чижик Пижик• 19 апреля 2025
Ответ дляПатика-мотика
Наклейки наше все)
Я тоже так думала. Пока не стала наклейки на яйца натягивать 🙃. Яйца крупные, не влезли в наклейку. Из двух десятков яиц только на 7 смогла надеть наклейки.
Гарачий Чокалад• 19 апреля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Класс. Скільки доньці? Моїй 16, зараз пече, цікаво що в неї вийде. А я за серіальчиком сиджу… красота.
ПАЦАНКА О• 19 апреля 2025
Шпондєр
• 19 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Можна ось такі наліпки використати на майбутнє, їх зараз великий вибір)
Донька подруги• 19 апреля 2025
Ответ дляЭкспертиза
спасибо, что поделились
красиво
и видна рука человека с опытом
красиво
и видна рука человека с опытом
Всюди влазю• 19 апреля 2025
Ответ дляЯ натуралка
В мене паски основна страва на Великдень для сина, більше нічого зі святкового столу він їсти не буде) Тому вчора пекла і сьогодні, частину вже з´їли, одну візьму на роботу, завтра пригощу знайому літню пані, вона вже сама не пече, дві мамі, решту самі з´їмо) Я якогось року 5 разів пекла паски для сина) на Великдень, потім ще раз на тижні, потім на проводи і ще два рази, а потім бобік здох)
Все буде Україна• 19 апреля 2025
Ответ дляНеместная Я
В цьому році по новому рецепту, дуже смачні
Какие зайчики классные
Неместная Я• 19 апреля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Какие зайчики классные
в метро по знижці брала, по 29 грн
Мій не такий• 19 апреля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Я в цьому році просто посипкою прикрасила. Без викрутасів.
и отлично!
Чижик Пижик• 19 апреля 2025
Ответ дляШпондєр
Дякую 🌸, дуже гарно вийшло!
Неместная Я• 19 апреля 2025
Ответ дляШпондєр
Гарно дуже, клас!
КараПузовна• 19 апреля 2025
Ответ дляПатика-мотика
В мене мінімалізм)
Така гарна глазур, дайте рецепт, будь ласка
Чижик Пижик• 19 апреля 2025
А у меня в этот раз как-то пасочки не получились 🙁. Выпекала в бумажных формах. Сначала тесто очень хорошо поднялось, прям такие шапочки красивые были, а потом просто осели. Духовку не открывала. Не знаю в чём дело. В этой духовке пекла паски первый раз.
Неместная Я• 19 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Шкода( можливо нова духовка, хоча, напевно справа у дотриманні грамування інгридієнтів
Ms. Анонимная• 19 апреля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Барвинок ядовит?...
Не знаю, це лиш прикраса, його ми знімаємо, як нарізаємо
Ms. Анонимная• 19 апреля 2025
Ответ дляПатика-мотика
А з чого троянди, такі ніжні?
З їстівного паперу
Экспертиза• 19 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Моя старше) їй 21.
Пекла паски вперше, процес так сподобався, що вдогонку ще сіннабони зробила і сказала, що тепер завжди буде щось пекти)
Ms. Анонимная• 19 апреля 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ви днкор самі робите чи купуєте?