Шпондєр• 19 апреля в 19:58
Спекли вже паски? Прикрасили?
Діліться фото❤️ бо я купила, але прикрасила по своєму. І всім тихого свята😇🙏
Экспертиза• 19 апреля в 20:38
Свої сенсу нема показувати, бо печу давно, тож вмію і практикую)
А от донька в цьому році вперше спекла паски повністю сама.
Фото не парадні, в процесі, ще й форм в неї немає, робила з фольги, але все одно я вважаю їх найкращими і страшенно пишаюся донькою.
Патика-мотика• 19 апреля в 20:38
Ответ дляЛЮБА
Взбивать минут 5-7 примерно, до 10 минут, не успеваю украшать высыхает .
Дякую, буду пробувати
100%• 19 апреля в 20:39
Ответ дляЛЮБА
Сколько раз добавляла сок , столько раз и липла .
Я не багато, пару капель
Шпондєр
• 19 апреля в 20:40
Ответ для100%
Автор, гарні пасочки. Де ви квіти купували ?
В інстаграмі
Стопясят раз обсуждала• 19 апреля в 20:41
Посмотрела фотки, все молодцы, постарались на славу
Скіфська пектораль• 19 апреля в 20:41
Ответ дляЭкспертиза
Донька молодець!
Донька подруги• 19 апреля в 20:43
Ответ дляПожарник
Поясніть мені феномен жовтих тюльпанів на Великдень, ну чому?)))
чисто эстетика
сочетание зеленой глазури
Я натуралка• 19 апреля в 20:43
Дівчата, без образ, у всіх дуже все гарно
Але в мене питання - в кого пасок більше 2 - скільки в вас людей і родині або що ви з такою кількістю пасок робите потім?
Мій не такий• 19 апреля в 20:44
Ответ дляПатика-мотика
В мене мінімалізм)
Ой, как я такое люблю, без вот этих вот трехэтажных надстроек со всей флорой и фауной
Донька подруги• 19 апреля в 20:44
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Только что достала, еще горячие, украшать буду позже.. 4 шт всего)
идеал
СкумбріяП8• 19 апреля в 20:45
Ответ дляКидстаффовка
Я не розумію - ви торти печете чи паски?
Тоже смотрю и думаю-это на свадьбы?
Ничего красивого не вижу,паски были раньше,наши бабушки пекли,а это уже пафос и типа кто кого переплюнет.Выглядит нелепо и неуместно.
Экспертиза• 19 апреля в 20:47
Ответ дляЯ натуралка
Я спекла 14 середнього розміру. 5 віддам мамі, 1 бабусі-сусідці, 2-3 чоловік хлопцям на роботу забере, і нам залишиться менше половини.
Донька спекла 8, одну на роботу візьме пригостити (там, де вона живе - паски дивина, бо інші традиції), одну батькам хлопця, одну родичці відвезе, 5 самі з´їдять)
Непозбувна Бентега• 19 апреля в 20:50
Ответ дляLayka
Дуже гарні! Скажіть, будь ласка, що за червона посипка? Теж таку хочу)
Дякую) Сублимированная малина )
Патика-мотика• 19 апреля в 20:53
Ответ дляЯ натуралка
2 нема сенсу пекти, хіба дві дуже великі, бо це купа часу. Більшість рецептів на 5-7 середніх розраховані. З´їмо 3-4, одну мамі, одну свекрусі, на роботу, до школи
НЛОша• 19 апреля в 20:55
Патика-мотика• 19 апреля в 20:57
Ответ дляНЛОша
Не так важко паски пекти, як оця глазур …
Ще яйца фарбувати, які не фарбуються в мене чомусь
Наклейки наше все)
Брехушечка• 19 апреля в 20:58
Тільки доготувала, занесла у вітальню щоб глазур підсихала. І як завжди, в квартирі сирість, хоч би до завтра застигла і не липла)
Все буде Україна• 19 апреля в 21:00
Ответ дляПожарник
Та ну не весь год, а в маркетах и розы и гвоздики вместе и т.д. с продуктами можно купить, и иногда весьма неплохие
Практически весь год.
Редко когда нет в супермаркетах тюльпанов.