ГоловнаЯ• 19 апреля в 23:36
Возник спор с мужем из-за лазерной депиляции
Дочь попросила лазерную депиляцию, не виду в этом ничего плохого, но муж резко против

ГоловнаЯ
• 19 апреля в 23:37
Ответ дляПасти Ла
А мужу какое дело? Сколько лет дочери?

Пасти Ла• 19 апреля в 23:38
Ответ дляГоловнаЯ
Моей тоже 16, но без мужа все женские вопросы решаем

Пугачиха• 19 апреля в 23:38
Лазерна ЕПіляція- це перше.
Чоловік втручається в дівчачі справи, дівчаче тіло…? Ну і не кажіть йому . Грошей зажав хіба що … не буде ж він перевіряти

Молчунья• 19 апреля в 23:39
Если дочка старше 16, то какая ему разница. Если младше - имеет право влиять на процедуры, сомнительные для здоровья подростка.

Харчовий тріль• 19 апреля в 23:41
Ответ дляПугачиха
Лазерна ЕПіляція- це перше.
Бо він походу гроші дає тому і каже що типу «рано»

Освічую темряву• 19 апреля в 23:43
О моей 15 и тоже просит над губой сделать. Девочки это не вредно ? Я себе не делала, то и незнаю

младокошкина• 19 апреля в 23:43
Бо розуміє, що після депіляцій почнуться хлопці і тд, не хоче щоб рано вона стала дорослою.

Фляшка на трьох• 19 апреля в 23:43
Ответ дляФайна дівка
Чому ви взагалі чоловікові про це повідомляєте 🤦🏻
Есть такие мужики - начальники по кастрюлям. Он везде свой нос суют - и кто как постригся и покрасился, и как борщ сварен, и каким средством тарелка помыта. Обычно, они очень ограничивают своих жён в средствах, поэтому не спросишь - не получишь денег.

Вумна, аж страшно• 19 апреля в 23:44
Если гормональный фон налажен и нет противопокащаний, то я только за. Моей 12, но уже планируем с 17 начать курс ЛЭ. Мой тоже против, но кто его будет спрашивать, в таких делах он и не должен решать.

Экспертиза• 19 апреля в 23:45
Ответ дляГоловнаЯ
Навіть не слухайте чоловіка. Моя з 14років ходить на лазерну епіляцію ніг і підпашок. Скажіть хай побриється всюди кожні 2-3дні пару місяців, тоді ви послухаєте, що він скаже.

Фляшка на трьох• 19 апреля в 23:46
Ответ длямладокошкина
А эпиляция, что бы не светить некрасивым раздражением в бассейне и на пляже не рассматривается? Если писька голая, то её сразу надо начинать показывать?)

ГоловнаЯ
• 19 апреля в 23:47
Ответ дляМолчунья
И каким образом он узнал эту информацию?
Мы все обсуждаем вместе я что к ребенку относится, что в этом странного?

Экспертиза• 19 апреля в 23:47
Ответ дляОсвічую темряву
Набагато гірше, як почне виривати, а воно буде вростати. Верхня губа - взагалі не боляче.

младокошкина• 19 апреля в 23:48
Ответ дляФляшка на трьох
Який там басейн. Всі розуміють навіщо починають робить це підлітки! І батькам вигідно, чим раніше почне інтим життя тим краще буде знайти зятя при грошах.

Леди_в_ночи• 19 апреля в 23:49
Ответ дляГоловнаЯ
месячные её тоже обсуждаете?

ЛижТолько• 19 апреля в 23:51
Ответ дляЛеди_в_ночи
месячные её тоже обсуждаете?
А що тут такого, їх що, обговорювати не можна?

Стрекоза любви• 19 апреля в 23:51
Читала огляд лікаря-дерматолога відносно всіх методів позбавлення волосся на тілі дітей/підлітків.
Вона зазначила, що лазерку радила б робити все ж хоча б у підлітковому віці. Якщо дівчині років 12-14, то з її практики більшість майстрів відмовляє, з 16 - за згодою батьків.

Леди_в_ночи• 19 апреля в 23:51
Ответ дляЛижТолько
С мужем? Он специалист по месячным?

Молчунья• 19 апреля в 23:52
Ответ дляГоловнаЯ
Это уже интимные вопросы тела взрослого человека. Как удобный крой трусов (представляю такого отца: ребенку только хлопок, никаких кружевов синтетических и стрингов!), тип прокладок (ну бела же дешевле олвейс, какая разница). Или вот коса - девичья краса и никакого айртача.
Серьезно???

Божа кульбабка• 19 апреля в 23:52
Ответ дляГоловнаЯ
Моя в 14 пройшла все. Бо потіла сильно.
Але мале дурне, після того як за 13-14 місяців все пройшла успішно- почала підбривати тоді, коли потрвбно було корекцію зробити …

Божа кульбабка• 19 апреля в 23:53
Ответ дляОсвічую темряву
Господи зробіть над губою дитині. Це таке щастя
Єдине що можу сказати, у мене над губою найдовше виводилося
Біля 2-х років

Chaterbox• 19 апреля в 23:53
Ответ дляФляшка на трьох
Але тут може бути питання здоров´я, трму і вирішують сім´єю. він же бритися не забороняє, а лазер може мати наслідки. Я б без чоловіка теж таке рішення не приймала.