На пів ставки• 20 апреля в 06:20

Жовта блювота у кота. Що можна дати?

Христос Воскрес!
В п´ятницю увечері кицька переїла і наблювала жовтим і жовтою слиною. Вчора вона пів дня проспала, а увечері я помітила що вона вяла і в неї щось схоже на ложні позиви блювати, вона ніби хоче вирвати но нема що. Трішки їла, але не грається, не така активна як завжди. Чим можна покращити її стан до завтра
-sofi-• 20 апреля в 06:33
Травы
автор На пів ставки • 20 апреля в 06:33
Ответ для-sofi-
Травы
Виходила пробувала їсти, але не охоче.
ЯкаКраля• 20 апреля в 07:08
Порошок атоксила расстворяла в молоке. Редко даю молоко, но тут надо было растворить, помог
ПриснитсяЖЕ• 20 апреля в 07:27
До ветеринара треба і терміново, якщо блювота не припиняється. Молоко категорично зараз неможна! Шкода тварину, від пʼятниці їй погано, а ви нічого не робите.
Оце фіфа• 20 апреля в 07:36
Нам кололи від блювоти уколи у ветеринара. Теж наїлася чогось. Брали аналізи , робили УЗІ.
неДоЖиру• 20 апреля в 07:44
Вчера похоронили свою собаку (((
Всё началось с рвоты желчью, потом узи и неоперабельный рак печени и почек. Вчера усыпили. Уже не мог есть, вставать, писать (((
Не шутите со здоровьем питомцев, какие травы?! К ветеринару!
хутряна володарка• 20 апреля в 08:03
Ответ длянеДоЖиру
Вчера похоронили свою собаку (((
а сколько времени прошло с первой рвоты до смерти, извините....спрашиваю, потому что сейчас собаню лечим, узи и анализы не ахти, по узи неоплазия поджелудочной
Я такая наивная• 20 апреля в 08:26
На минулому тижні у моєї таке було. Були у ветеринара, окрім антибіотика і противорвотного він прописав на два дні смекту. Пів пакета розвести у 20 мл, давати кожну годину по 1,5-2 мл.
Замулена ріка• 20 апреля в 09:05
Ответ дляЯкаКраля
Молоко взрослым котам нельзя!
неДоЖиру• 20 апреля в 09:16
Ответ дляхутряна володарка
После постановки диагноза 3 месяца ((( Исхудал ужасно, очень мало ел, постоянно рвал. Поддерживающая терапия помогала, но буквально дней на 5, а потом всё по новой ((( Вот просто угас на глазах (((
Король дивана• 20 апреля в 09:21
Ответ дляхутряна володарка
Собака на сухом корме?
Король дивана• 20 апреля в 09:24
У меня кот блевал желчью если нет кисломолочки. Ел ряженку но только одного производителя дляя неё отдельная миска была. Если забыли купить то он с утра блевотой напомнит) ну и мальт паста обязательно. здоровья кошке
Метелик• 21 апреля в 01:20
Ответ дляЯкаКраля
У воді треба
ЯкаКраля• 21 апреля в 10:35
Ответ дляМетелик
У воді треба
Она бы не выпила воду
Метелик• 22 апреля в 00:05
Ответ дляЯкаКраля
Она бы не выпила воду
Звісно що не випила б. Тому в таких випадках тварині дають рідину через шприц.