З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
То придумайте скарги.
Потрібно буде
Але скарги повинні бути правдоподібні. То коли горло болить або головний біль - можна придумати. А тут потрібно описувати конкретні проблеми, правильні, щоб діагноз потім коректно поставили, а не такий же брехливий як симптоми
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
А заграницей по страховке бесплатно?Или когда все беженцы там оказались, за чей счёт это было,за чьи налоги,вас это не сильно волновало?А местным там сильно ударило,во всём,но главное ж-вам бесплатно.
И за те процедуры,по европейским меркам,вы копейки если и заплатили.Прям миллион медсестре отвалили.Почитайте темы здесь-все жить хотят,а зарплаты в медицине знаем какие.И не верю,что в травмпункте взяли деньги за наложение гипса,это бесплатно .Ребёнок в прошлом апреле сломал руку,поехали сами на автобусе в травмпункт,поэтому знаю.А снимали-брали направление к ортопеду и тоже записались,всё бесплатно.Не придумывайте уже,абы выгородить явропейскую бесплатную и шикарную медицину.
За кордоном все пераховане і багато зверху безкоштовно, життєво важливі ліки безкоштовно. Я вам більше скажу: тут ліки, які виробляються у третій країні, в аптеці на третину дешевші, ніж цей самий препарат в Україні. І без нього людина не може жити. То хто заробляє на українцях?
За податки іноземців не переймайтеся. Я сама плачу податки, так само як багато років платила Україні. Тільки в Україні я після податків ще платила лікарям, а тут сплатила податки і все.
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Все пізнається в порівнянні. Якщо порівнювати реально безкоштовні послуги в Україні та Європі, то порівняння не на користь України. В ЄС є свої мінуси в медицині, але тут людина не помре, бо не може заплатити за операцію, тут не доведуть до народження дитини з ДЦП, бо породілля не мала грошей домовитися на кесарів розтин, тому кілька діб всі просто дивляться як та не може народити, але нічого не роблять. Кожному своє, як то кажуть.
ООО,вы б помолчали по поводу родов,кесарева и не доведут до дцп.
Как раз в той Германии фашистской с этим и столкнулись.Это не врачи,это твари лицемерные,которые тупо 3е суток смотрели и НИЧЕГО нужного не делали!
По хорошему,их бы по судам за такое,что натворили,затягать.Но...,украинцы там без прав,видать этим и пользуются.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я розмовляю з людиною, яка абсолютно нічого не зробила для того, щоб скористатися послугами, але при цьому пише, що медицина погана
Якщо в вашій уяві три рази сходити до лікаря, який навіть на аналіз крові не дав направлення, і в СОР, де навіть високий тиск не збили - то так, нічого не робили.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
А так Вы у Эвропі ))) наконец то смогли себе позволить , тогда понятно) бедные европейские налогоплательщики
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Никогда не думали почему у Вас в жизни все вот так? Кому то легко, стоит постучать и ему откроют,а Вам самой ’’ всі двері лобом треба відкривати’’
Легко тому, хто з ’ідеальною українською медициною’ на ви. Хто її відчув на собі, той ніколи не напише про її безкоштовність і високу якість.
За кордоном все інакше. Тут реально безкоштовно те, що в Україні лише на папері задекларовано як безкоштовне, і тут не потрібно ’лобом двері відкривати’, ти почуваєш себе людиною.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ради интереса спрошу ребёнок киевлянин?
Звичайно) з пропискою. В травмпункті всім по цимбалах на прописку, платять всі. В лікарні інакше, там без прописки платять більше, бо за киян лікарня субвенції з бюджету отримує.
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
бо в Європі немає безкоштовної медицини, вона страхова, солідарна (тобто, всі платять за всіх, залежно від доходу, в кого він нульовий, нічого зі своєї кишені не платять), і її не можна порівнювати зі безкоштовною в Україні, можна порівнювати лише тотожні речі
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Я милочка и дома в Украине чувствую себя человеком. А не сижу на подачках восхищаясь тем, что если бы не война в жизни себе бы не позволила к примеру как Вы Европу .
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Странно, а мне все в том же травмпункте подгрузить в карту ребенка . И ещё и ортопеда посоветовали в моей же детской поликлинике .
Значить мені набрехали, щоб збити грошей ? Це був лікар, що робив рентген. Звичайно, що я заплатила.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо не займатися, то звісно нічого не буде.
Люди з хронікою мають навіть безкоштовні ліки, діти з інвалідністю теж.
Я не ідеалізую польську медицину. Є багато мінусів. Але от коли відкрито брешуть, я мимо пройти не можу.
Але конкретної поради так і не дали. Хоча я просила, навіть де живе написала.
Ви ж говорите - щоб боролись за свої права. І що непрацюючим декларації аж бігом підписують. А як спитала де конкретно - то самі написали що я багато хочу.
Лікаря порадити - теж ні.
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Рентген не брешіть ’по можливості’. Вони кажуть не так. Кажуть, що за роздруківку рентгену треба платити. Якщо не платиш, то на руки нічого не отримуєш. А лікарю потрібно буде дивитися динаміку, тобто ти у ситуації, коли вимушений платити. Як не заплатиш - лікар з травмпункту баче на комп´ютері знімок, і на цьому все. Але ж далі ортопед, який буде вести дитину, буде просити перший знімок, щоб бачити що з дитиною.
Так, ми з вами на різних Алішера Навої були. Бо вам лего витягнули і ви поїхали. А якби ви лікувалися там, то побачили б скільки ’безкоштовно’ то коштувало б
Никакой снимок сейчас не печатают всё на цифре, сделали,ортопеду в травмпункт на комп отослала,а меня позвали и сказали сфоткать на телефон и сохранить,чтоб именно показать врачу,что там в динамике.И точно так же контрольный,когда снимали.Так что сами не брешите.Плёнку уже давно не используют при переломах,особенно в травмпунктах.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Просто украинцам пока дали эту возможность самим не платить за страховку. А если по правде то это минимумальная ко орая покрывает минимум. Хочешь больше плати дороже ща страховку .Но нашим этого не понять. Когда начнут платить за страховку сами тогда поймут.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
По-перше, сума була більша. По-друге, ніхто не запитує чи ж в мене така можливість. По-третє, в таких випадках треба зразу вивішувати перелік платних послуг, а не розказувати про ’все безкоштовно’ чи ’по можливості’. по-п´яте, рентген у зазначеному випадку є необхідним, без нього неможливо лікувати дитину. Ось на це і розраховано. Людина просто вимушена платити за життєво необхідне. А що робити тому, у кого нема грошей?
До речі, в поліклініці на рентген я теж купувала плівку. Це той рентген, який тут чомусь називають ’безкоштовним’.
Яка сума за роздруківку рентгену?
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ну вот видите ) все вокруг Вас плохие люди. Странно да?
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас документи переведені і завірені?
Чи все лише на словах?
Реально, за 3 роки не знайти тут лікаря і не потрапити до ортопеда, це взагалі з області фантастики
Не всі докумеоти, але основні, де діагнози - так. Бо всіх там пару папок
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Це тобто я ’бідна’, як той самий платник податків?
Ви знаєте, я нарешті змогла дізнатися, що медицина дійсно може бути безкоштовною. І моя дитина дійсно отримує безкоштовно препарати без яких не може жити. Бо в Україні я отримувала лише папірець, по якому в аптеці казали ’нема фінансування’ і я щомісяця купувала ліки за власний кошт. Знаєте, приємно коли держава виконує свою функцію, а не намагається лише ’поімєть’ через податки.
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
в ’наших українців’-біженців точно така страховка, як і у мене, як і у німців, не мінімальна
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Яка сума за роздруківку рентгену?
Да нет у них там уже давным давно плёнок для печати. Вот сейчас вспомнила. Мне просто на плотном А4 дали распечатку когда с воспалением у ребёнка приезжала. И я не платила!!!. А если хотите на плёнке. То покупаете плёнку в аптеке с ней приходите и делаете рентген
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ви що Аж до посольства?
:))
Мої діти отримують ліки іноді з 100% знижкою. В Польщі.
Чому не признали діагноз?
Це ж просто, при наявності всіх документів переведених, завірених, + можливе додаткове обстеження, якщо в Польщі лікар буде вважати це за потрібним.

В мене в сестри дитина з інвалідністю, вони недалеко від Катовіце, діагноз підтвердили в перший рік. Дитина вже втретє проходить безкоштовну реабілітацію в Польщі. Масажі курсами, терапія психологічна, все це теж безкоштовно.
Удалено администрацией...
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ну и кто из них платит сам её? Со своей ЗП или из своего кармана?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ок, давайте порівняємо: в Україні я платила податки із зпл плюс лікарям, за обстеження, за ліки. Оскільки дитина серйозно хвора, це були серйозні суми.
За кордоном я так само плачу податки, за додаткову страховку зараз я плачу 90 євро на місяць за двох з дитиною. В Україні щомісячно я платила значно, значно більше лише за ’безкоштовні’ ліки, мовчу про ’безкоштовних’ лікарів, обстеження, лікарню, аналізи і т.д
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Не пишіть брєд. Так є ліки безкоштовно для дітей, якщо їх правильно випишуть. Антибіотик, від епілепсії і тп. Для дорослих лікииназагал коштують вдвічі і втричі дорожче. Той же препарат заліза, спіраль Мірена в Польщі коштує 6 тис грн, у нас 2.5. препарат від астми базовий їде по програмі, від 50 до 30 відс сплачувати. Але податки тут набагато вищі.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Фото на телефон?... Ви серйозно? Що ж на ньому можна потім побачити?
Вам за гроші могли його роздрукувати... Що власне мені і запропонували. І перше, що запитав ортопед, який вів дитину - де ваш знімок. Без нього лікувати неможливо.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
90 евро))) вы просто доплачивать юти копейки. А сколько стоит Ваша страховка за ко орую пока платит Германия и её налогоплательщики??? Ну ну посмотрим как за 90 евро Вам будут закрывать ваши по ревности после того как отменят оплату страховки социальной помощью.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Як я люблю читати теоретиків, які ’краще знають’. А по факту ніколи тієї страховки в очі не бачили і не знають що воно таке і з чим його їдять.
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
я вище написала, що платять, ті, хто заробляє, і я плачу, 1000 євро щомісяця
тут я написала, що і у мене, і у біженців однакова страховка, а не мінімальна
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Коли це ви лікували дитину? До війни не було фінансовання.
Моя подруга з великою знижкою отримує гормональні протизаплідні. Моя свекров отримує метформін Франц. Практично безкоштовно і тп.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Довкола мене були пересічні українці. Мені не дивно, що за медицину в Україні потрібно платити і суттєво. Бо я з нею дуже часто стикалася.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Вы так и не поняли мой посыл Вам))))