З вишневого садка• 20 апреля 2025
Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки
Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
До війни я жила в Києві. Ортопед в поліклініці за місцем проживання написав на папірці зробити МРТ (лише платно) і направлення на устілки в комерційний центр (лише платно). Я запитала за безкоштовно - ні, немає. Про все ’безкоштовно’ в Україні читаю лише на Порадниці. По факту платила завжди. Приклад: дитині прописують аналіз крові, з вени. Йду з направленням в лабораторію. Там кажуть: оце ми робимо, а кальцій і ще щось - ні, нема реактивів. Кажу, ок. Ви можете, коли братимете кров на той аналіз, що є, додатково взяти пробірку щоб занести в приватну на той кальцій і інше? Відповідь - ні. Будете робити двічі,у двох різних місцях. Дитина при взятті крові втрачає свідомість, це при тому, що крові беруть лише лежачи. То як думаєте, це безкоштовна медицина? Якщо оті два аналізи для лікаря були надважливі і вона наполягала на них? В результаті робили все платно, щоб забір крові йшов лише раз.
Причому тут до війни і зараз? МРТ безкоштовно довго чекати. УЗД можна зробити. До війни було не можна. Хелсі тільки починалося, апаратури не було майже, Харків. Якщо що, кров у нас краще беруть. Моїм дітям кажуть що жили тонкі і по дві руки+ зап´ясток штрикають. В Харкові такої проблеми не було.
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Господи вчіть свої права
Да уймитесь вы уже со своими правами,заучили одну фразу и козыряете ею от невеликого ума.
Нету там прав у украинцев,эти суки смотрят,как на мусор.Хоть головой об стену-ничего не будет.Вам люди пишут,что по 18 часов в очереди сидят по высокому приритету,падают в обморок в очереди,их поднимают,сидят и дальше ничего не делают,пока не подрйлет очередь.А вам и дальше божья роса.
Таким нечего и объяснять.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Дивіться - ви пішли, вас просили. Другий раз пвлли - послали. Третій раз пішли - не допомогли. При цьому скарг серйозних немає, просто знаєте що потрібно зробити чек-ап.
Будете ходити далі?
Якщо мені потрібно, так, буду ходити,
І що значить послали?
От чому вас посилають, а іншим надають допомогу?
І що значить послали?
Вапщета• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
УЗИ сердца бесплатно и быстро
УЗИ вен ног бесплатно и ждать полтора месяца
Кровь да , берут классно из вен . Также не больно как и в аналитике
Нужно было срочно сделать флюорографию . К семейному моему запись свободная через несколько дней . В 9 поликлинике рандомный терапевт выписал направление на флюшку . Все бесплатно .
У нас действительно сначала окажут помощь , а потом подгонят всю документацию .
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Де ви в Україні жили? Що вас ігрова кімната,впічітляє
Автора впічатляє задарма. Вона не аналізує кількість грошей на страховку і фінансування всього цього
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
До війни хелсі було пару років точно, апаратура була, але лише за гроші (по ортопедії). Щоб отримати направлення на безкоштовне направлення на МРТ голови, наприклад, потрібно було відлежати спочатку в стаціонарі, і то не факт що дадуть. Це Київ. Мені смішно читати як в Україні ’все безкоштовно’. Я і до головного лікаря ходила, і в районне управління охорони здоров´я зверталася - звідусіль була одна і та сама відповідь. А на Порадниці прям паралельна реальність.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо мені потрібно, так, буду ходити,
І що значить послали?
Йомайо. Без скарг не надають!!! Побалакати чи чек ап - немає такого в них задарма чи по страховці. Велкам до платних лікарів.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Якесь дурне порівняння, якщо честно.При цьому ж пише,що чоловік працює,може правда на чорну,без податків
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляВапщета
В Черкассах у меня была аналогичная палата
Что уникального на этих фото ? Броколи ?
Лежала тричі з дітьми в Києві в Охматдит, Алішера, богатирська, дитячі лікарні.
Тараканів не було лише в Охматдиті.
Їда жахлива, бібліотеки і дитячої кімнати не було. Скрізь по 3-5 чоловік в палаті. Відпочити не можливо взагалі.
Тараканів не було лише в Охматдиті.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Було. Але особисто в моєму місті не було так легко потрапити на узі і тп. Зараз не так!!! В мене подруга була на МРТ голови, доплер шиї, узі гінекологічне. Я особисто після приїзду була в гінеколога, мені зробили узі, поставили Мірену безкоштовно (Мірену я купила сама)
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Все говорили, наши беженцы уехали в Германию, все болячки по страховке вылечили. Так и я думала, пока сама не уехала. За почти два года жизни там, я не знаю людей, которые бы действительно вылечили свои болезни, если это не жизнеугрожающий случай. У соседки предынфарктное, приехала скорая не забрала, зато забрала на следующий день с инфарктом. Подруга приехала в больницу с угрозой преждевременных родов, сказали мы не сохраняем. Благодаря врачу с Украины и лекарствам, которые переслали, смогла ещё немного доносить, но все равно родила шестимесячного малыша. Вообще, всем кто обращается к врачам, говорят что Алес Гут. У всех все Алес Гут, даже у соседа которому нужна операция на сердце. Мои личные выводы, чтобы жить в Германии, нужно иметь конское здоровье. Учитывая, сколько платится денег за мою страховку с моей зарплаты и пособия, за эти деньги в Украине я бы точно все свои проблемы со здоровьем решила бы.
О,вот это правда,не бредни той,что пишет-вчить свои права,у германиях,ага,даже не знаю,в каком месте смеяться.
А сколько наших умерло уже там,никто ж не озвучивает. И в большинстве-это неоказание помощи вовремя.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Це в лікарні , я в Боярці з дитиною старшою лежала, там даже кроваті для мам не було
Доречі так, мами сплять з дітьми на одному ліжку
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
То придумайте скарги.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Тобто, з початком війни фінансування медицини збільшилося і зараз відбуваються такі чудеса, як безкоштовне МРТ та інші обстеження? Мовчу про пільгові ліки...
Після стількох років боротьби з нашою системою не вірю.
Виїхала і забула як про страшний сон ’безкоштовну’ українську медицину. Зараз моя дитина має ’погану європейську медицину’, на яку я молюся після ’найкращої української’.
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Таким нечего и объяснять.
Господи це так треба себе не любити ….
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Це не обгадити , тут багато пишуть що в Україні медицина краща, але вона краща тільки якщо грошей багато. Я не зрозуміла прийому у лікаря я МРТ і без нього могла зробити, і устілки теж замовити без нього, ліків він ніяких не виписав для полегшення стану. 500 грн за 10 хвилин такої консультації на мій погляд забагато.
Вы нормальная? Какие лекарства если у Вас вальгус? Ну и вопрос Вальгус не вчера ж появился) Вы жили , упражнения не делали, не следили за своим здоровьем и когда попёрло вы решили врача обвинить? И не ровняйте ребёнка 3 лет и взрослого))) сходите в Германии к доктору с вашим вальгусом и посмотрите какое будет лечение . Ах да и мрт в Дойчленде Вы будете минимум пол года ждать.
Вапщета• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Вот и отлично
Все счастливы
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Збільшилось в моєму місті точно.
Я живу в Польщі, приїжджаю в Харків. Моліться я ж не проти. Мені не підходить медицина Польщі, стоматологія Польщі. Вона не погана, вона інша. І ми не хворіємо аж так, щоб користуватися на повно. В Польщі вакцінувала меншу в 2 роки. Вакцини купувала в аптеці. Старшим робила від папіломавіруса, безкоштовно по програмі. Це ок. Але медицина не така як звикли у нас, що там температура 39 і вона швидку викликає (родичка так робила, по типу безкоштовно, вкололи і + лікар оглянув)
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
И простите как это прожила 2 года в Германии 2.5 года вернулась в Украину и моему ребёнку в Германии делают бесплатно ???? Вы де в Украине
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я розмовляю з людиною, яка абсолютно нічого не зробила для того, щоб скористатися послугами, але при цьому пише, що медицина погана
А там ничего и не сделать,не превозносите вы ту медицину.Сестра с семьёй в Кракове,ребёнок с инвалидностью,там и реч об этом нет,никто и близко не признал.Вот и вся медицина.Сама сестра с хроникой и операциями по почками,платно-пожалуйста,но без толкового лечения,на уровне парацетамол,ездила во Львов,покупала кулёк медикаментов,без которых не сможет ни она,ни ребёнок.Так что без сказок и знания своих прав,пожалуйста.
Ответ длясладкий_ноябрь
Тараканів не було лише в Охматдиті.
Скажите спасибо,что вас бесплатно лечили и кормили.Мы осенью там были,сложнейшая операция бесплатно
а за границей мне надо было квартиру продать.ну машину как минимум
Ответ длясладкий_ноябрь
Тараканів не було лише в Охматдиті.
совести у вас нет вообще.вам все бесплатно и условия там отличные вообще то.все на халявку а вы еще выдергиваетесь.надо было за деньги за границей оперироваться и лечится кто вам не дал
Синиця у спідниці• 20 апреля 2025
Автор, а как вы туда записались? Есть какая-то система записи - электронная или по телефону?
Просто мы в прошлом году ездили на консультацию, стояли в очередях пол дня. Живая очередь, чтобы взять талончик в регистратуре, а потом и к врачу то же самое. Прием тоже платный.
Поделитесь пожалуйста, как вы туда попали. Нам тоже надо будет через 1,5 месяца
Ответ длясладкий_ноябрь
Тараканів не було лише в Охматдиті.
так надо було вип палату брать.это вам что база отдыха и так скажите спасибо шо на халявку
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
2 роки це неправильно , прожила 2.5 , коли писала розмовляла по телефону, відволіклась
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тараканів не було лише в Охматдиті.
На Алишера нет тараканов давно и в отделениях есть и детские зоны с игрушками и телевизорами и да библиотека это самое важное в больнице. Палаты и в Европе не все одноместные. На Алишера всегда можно немного доплатить и взять отдельную палату .
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ дляВапщета
💯
Такое впечатление , что выискивает , где чем бесплатным можно поживиться , а оно не получилось - вот и недовольная .
Так уже ж написали-к семейному и он даст направление к ортопеду бесплатнл,но и тут не так-далеко,с работы не отпроситсяПричина на причине ещё и недовольство.Таким всё в жизни хреново.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Якщо не займатися, то звісно нічого не буде.
Люди з хронікою мають навіть безкоштовні ліки, діти з інвалідністю теж.
Я не ідеалізую польську медицину. Є багато мінусів. Але от коли відкрито брешуть, я мимо пройти не можу.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Так, безкоштовно, так само як і тут,
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Збільшилось в моєму місті точно.
Ви подумайте самі як це можливо, якщо податки зменшилися і доходи в бюджет відповідно теж? Тим більше що ці витрати має фінансувати нсзу по всій Україні, а не лише по окремому місту...