З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Не пишіть брєд. Так є ліки безкоштовно для дітей, якщо їх правильно випишуть. Антибіотик, від епілепсії і тп. Для дорослих лікииназагал коштують вдвічі і втричі дорожче. Той же препарат заліза, спіраль Мірена в Польщі коштує 6 тис грн, у нас 2.5. препарат від астми базовий їде по програмі, від 50 до 30 відс сплачувати. Але податки тут набагато вищі.
У чому ’брєд’? Що один і той самий препарат в українській аптеці коштує на 30% дорожче?)
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ок, давайте порівняємо: в Україні я платила податки із зпл плюс лікарям, за обстеження, за ліки. Оскільки дитина серйозно хвора, це були серйозні суми.
За кордоном я так само плачу податки, за додаткову страховку зараз я плачу 90 євро на місяць за двох з дитиною. В Україні щомісячно я платила значно, значно більше лише за ’безкоштовні’ ліки, мовчу про ’безкоштовних’ лікарів, обстеження, лікарню, аналізи і т.д
і я плачу в Німеччині, і в Україні платила, чималі, але в Німеччині ще й додатково за страховку, в Україні цього податку немає, тобто кожен має (зараз) відкладати із зарплати для себе і розраховувати на себе
це абсолютно різні системи медицини
Trye• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Довкола мене були пересічні українці. Мені не дивно, що за медицину в Україні потрібно платити і суттєво. Бо я з нею дуже часто стикалася.
У вашего ребёнка ДЦП и виной этому роддом . Верно?
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Бо була реформа. До війни була медицина платна до карманів і в аптеки. Зараз ні
Можу брикнути• 20 апреля 2025
В чоловіка діабет 1 типу, виїзний, але саме через «гарну і доступну» медицину за кордоном, не виїжджаємо.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Тут теж є препарати які виписують безкоштовно, по програмі і тп
Ліки в Україні взагалі дешевші ніж в Польщі.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
90 евро))) вы просто доплачивать юти копейки. А сколько стоит Ваша страховка за ко орую пока платит Германия и её налогоплательщики??? Ну ну посмотрим как за 90 евро Вам будут закрывать ваши по ревности после того как отменят оплату страховки социальной помощью.
До чого тут Німеччина?
Я вам написала вартість страховки, яку платять всі співробітники, незалежно від громадянства ) і до чого соціальна допомога? Хто не працює, ті взагалі нічого не платять.
Trye• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ну вот я подруге полячке привожу кучу медикаментов. Левомеколь крем ( только он помогает ей с трещинами на пальцах) некоторые гормональные и туже спираль покупала . У нас это реально дешевле.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
До чого тут Німеччина?
Ну так узнайте сколько стоит страховка на самом деле . Тогда и рассказывайте о всего 90 евро за Вас и ребёнка вашего . Вы со статусом и под параграфом за Вас платит социал.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляTrye
Ну.
Спіраль в Польщі 600 злот. В Україні 2500 грн. Залізо 59 зл, тут 260 грн. І так все буквально. Так в Польщі дають антибіотик задарма. Але той самий ентерол до нього - дорожчий в 1.5 рази, хоча французький, а Франція ближче до Польщі)) Антибіотик 1 раз дали за три роки.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
це абсолютно різні системи медицини
Я у Франції додатково плачу 90 євро за двох людей. Таку саму суму платять і інші співробітники, незалежно від доходу. Додаткова страховка покриває 35% витрат (деякі витрати на 100% покриваються базовою безкоштовною страховкою).
Розкажіть мені про систему, де 65% вартості покривають геть усім, хто легально перебуває в країні, а решту 35% покриває по додатковій страховці (її вартість ви бачили). Людина платить податки плюс оті копійки за страховку і отримує дійсно безкоштовну медицину. То розкажіть мені про ’абсолютно різні системи медицини’ з точки зору платника податків. І там, і там платиться приблизно однаково, але на виході ці люди мають геть різний результат.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Потрібно буде
Але скарги повинні бути правдоподібні. То коли горло болить або головний біль - можна придумати. А тут потрібно описувати конкретні проблеми, правильні, щоб діагноз потім коректно поставили, а не такий же брехливий як симптоми
:)
Ну якщо в людини хроніка, то вона вже знає, що болить :)
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Якщо в вашій уяві три рази сходити до лікаря, який навіть на аналіз крові не дав направлення, і в СОР, де навіть високий тиск не збили - то так, нічого не робили.
За три роки, так. Це нічого не зробили
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Але конкретної поради так і не дали. Хоча я просила, навіть де живе написала.
Ви ж говорите - щоб боролись за свої права. І що непрацюючим декларації аж бігом підписують. А як спитала де конкретно - то самі написали що я багато хочу.
Лікаря порадити - теж ні.
А якої поради ви чекаєте?
Вашу 21 річну дитину потрібно взяти за руку і відвести чи як?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляTrye
О Боже, ні.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не всі докумеоти, але основні, де діагнози - так. Бо всіх там пару папок
Так не з діагнозами, а з обстеженнями, заключеннями обстежень і тд.
Це все потрібно перекладати.
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
ви працюєте у Франції? ким?
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
За кордоном все пераховане і багато зверху безкоштовно, життєво важливі ліки безкоштовно. Я вам більше скажу: тут ліки, які виробляються у третій країні, в аптеці на третину дешевші, ніж цей самий препарат в Україні. І без нього людина не може жити. То хто заробляє на українцях?
За податки іноземців не переймайтеся. Я сама плачу податки, так само як багато років платила Україні. Тільки в Україні я після податків ще платила лікарям, а тут сплатила податки і все.
Да не пишите уже откровенный бред.Что вам беженцам там пораховано бесплатно?Привыкли,что все и везде вам должны,ходят эти побиранцы и требуют,противно смотреть и слушать.Дешевле в Европе?Отэта новости!
Простой пример-противогрибковый клотримазол у нас в районе 50-60 грн,там аналог 15€,вы в ценах и цифрах разбираетесь?А ещё то,что без рецепта там ничего нужного не купить,а рецепт может выписать только врач, а к врачу не попасть или не считает нужным,дальше что?
И податки там ваши не 3 копейки, ещё и обязательная страховка,хватит грузить уже.
Переймайтесь вы за них,мне они вообще никуда не падали с их отношением к нашим людям,бедам и проблемам.Вы может и Америку боготворите,да только видали они украинцев и Украину знаем где.Подписали,что им надо и слили.Твари одним словом.
Но думаю поддержка такими,как вы,их будет вдохновлять и на более мерзкие поступки.Продолжайте и дальше хвалить их и хаять всё украинское.
Противно от таких ’своих’.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ви в адекваті?
Під яким я ’статусом’? Я працюю так само як і місцеві, маю однакову з ними страховку, платимо однакову суму за страховку. Але вам ’видніше’ звичайно, з Порадниці. Тут експерДи у всіх галузях
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ну.
Так, Франція ’ближче’ до Польщі, ніж Україна. Це знають всі, хто гарно вчився у школі і міряє від 1. Саме тому вони думають, що польський препарат в українській аптеці має коштувати на 30% дорожче, ніж у французькій.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
Ще раз пишу - не болить.
Не завжди при викривленнях хребта болить спина, принаймні до певного віку і з певним способом життя. А викривлення є.
Те саме зі стопами.
Мігрені - це приступи. Це не той біль, коли постійно болить. І тут не збрешеш. Бо там аура і інші симптоми.
Після онко там взагалі просто контроль потрібен. Симптомів може не бути жодних в ремісії.

Хроніка вона буває різною.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А якої поради ви чекаєте?
Лікаря прізвище.
Адресу пшиходні де ставляться інакше.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
ви працюєте у Франції? ким?
Як це впливає на тему безкоштовної медицини?
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Просте питання. А чого ви скриваєте?

Хто працює той вільно про це говорить.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Противно от таких ’своих’.
Клотрімазол у Франції менше 4 євро :)
Можете загуглити, ціни у вільному доступі. І він за рецептом лікаря БЕЗКОШТОВНО
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Всі препарати в Україні які я брала коштують дешевше. Всі.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Загугліть польський ламіктал в Україні і у Франції і порівняйте. І так, у Франції його дають безкоштовно всім.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це все потрібно перекладати.
Лікарю не потрібні обстеження трирічної давнини. Аналізи перекладати не потрібно. Знімки теж. Енцефалограму теж. Йому потрібні основні документи. Це обговорювалось з лікарем дитини - що саме перекладати.
Бо всіх обстежень і паперів там дві папки товщиною сантиметрів по 4-5. Це розоритись можна, а сенсу нуль.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Взяти нурофен звичайний.,
Ціна в Україні дорожча, дозування вдвічі більше. В Польщі дешевше, дозування менше. Тобто розділ нуоофена теж вдвічі менший, за нижчу ціну.
Я поставила в Польщі. Спіраль коштувала 450, установка безкоштовна.
В Україні хотіла ставити, то вийшло б дорожче. Спіраль 2700і установка + обезболення 2000
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ви що Аж до посольства?
:))
Мої діти отримують ліки іноді з 100% знижкою. В Польщі.
Чому не признали діагноз?
Це ж просто, при наявності всіх документів переведених, завірених, + можливе додаткове обстеження, якщо в Польщі лікар буде вважати це за потрібним.

В мене в сестри дитина з інвалідністю, вони недалеко від Катовіце, діагноз підтвердили в перший рік. Дитина вже втретє проходить безкоштовну реабілітацію в Польщі. Масажі курсами, терапія психологічна, все це теж безкоштовно.
Удалено администрацией...