З вишневого садка• 20 апреля 2025
Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки
Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Цукрові вишні• 20 апреля 2025
В Германии несомненный плюс в том, что медицина доступна каждому, в независимости от того, сколько ты зарабатываешь и работаешь ли вообще. Просто за вас платит либо государство либо вы сами, но страховка у всех. Мы за семью из 3 человек за медицину платим около 1000 евро - это стандартная страховка + дополнительные. Стоимость страховки зависит от дохода - от 200 евро на человека и выше. У нас, в Украине, если у тебя нет денег - хоть умри. В 18 году, мама сломала шейку бедра - протез, операция, реабилитация была больше 200 тыс грн. В Германии, если бы она не работала - ей бы сделали бесплатно.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Та я вже зрозуміла, що вам просто скучно і хочеться поговорити, хоча ви не в темі
Так, в темі ви, то три рази сходили кудись там.
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Барабанщица судя по всему и комменты ваши подтирает , скарги пишет.
Обратите внимание
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Удалено администрацией...
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не повірите, але в Польщі те ж саме.
Не сімейний, а наприклад гнеколог на першому візиті назначає узі і всілякі аналізи, навіть якщо скарг не має.
Сімейний останній раз, коли оглядав дитину звернув увагу, що в неї одне плече трохи вище іншого, відразу дав направлення до фізіатра і ортопеда. Я не просила. До фвзіатра потрапили через 2 тижні, але навіть пройшли два курса занять.
Ви знову про дитину. Ви про дорослого напишіть. А не про дитину.
Гінеколог. Нащо мені ваш польський гінеколог, якщо у мене хлопець?
І до гінеколога там направлення не потрібне.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Загугліть польський ламіктал в Україні і у Франції і порівняйте. І так, у Франції його дають безкоштовно всім.
Що значить дають безкоштовно? Ви в курсі які податки у Франції на медицину і ціни на їжу
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так звідки вам знати тоді про безкоштовну медицину в Україні, якщо ви нею навіть і раніше не користувались?))
Користуюся щаісно, але в мене не має можливості чекати по 1,5-3 місяці в Україні, щоб сходили до того ж ортопеда чи лора.
Черга до мого улюбленого лора майже 4 місяці!! Тому ходжу приватно до нього ж
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не повірите, але в Польщі те ж саме.
Доречі я з меншою в Києві теж чудово відходила до ортопеда і безкоштовно на масаж, ЛФК, фізпроцедури. І не один раз. І що?
Не всі так проходять навіть в Києві.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Ваш хлопець за три роки був в лікаря три рази. Про що мова?
Ви не займаєтеся проблемою, вам простіше нити
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Взяти нурофен звичайний.,
Ціна в Україні дорожча, дозування вдвічі більше. В Польщі дешевше, дозування менше. Тобто розділ нуоофена теж вдвічі менший, за нижчу ціну.
Я поставила в Польщі. Спіраль коштувала 450, установка безкоштовна.
В Україні хотіла ставити, то вийшло б дорожче. Спіраль 2700і установка + обезболення 2000
Шо за спіраль за 450? Хто сказав що за установку треба платити в Україні?
Я в лютому поставила Мірену за 2500. Обстеження, Узі по Хелсі безкоштовно.
В Польщі Мірена коштує 600 злотих.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Порівняйте нурофен :)) ради цікавості
І дозування
Я давала нурофен сироп дитині, але давно. Дозування було те саме. Про що йдеться, дайде ссилки/лінки
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не всі так проходять навіть в Києві.
А де я писала про те, що в Україні не можливо отримати доступ до безкоштовної медицини?
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
От такі у вас цікаві подвійні стандарти.
Тобто те, що ви не попали в Україні до лікаря безкоштовно і тепер ходите тільки платно - то ок. А іншим ні.
А чого ж не помучились ще раз 20-30. Дивись і потрапили б з 30-го.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
В Польщі Мірена коштує 600 злотих.
Я ставила в свого приватного лікаря. Йти до кого попало по черзі я не буду,
До неї черга по запису безкоштовному дуже довга.
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Як я люблю читати теоретиків, які ’краще знають’. А по факту ніколи тієї страховки в очі не бачили і не знають що воно таке і з чим його їдять.
Удалено администрацией...
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Удалено администрацией...
Как доктор может знать откуда ты приехала?
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ні.
Різне.
В українському давала 7 мл дитині , польский 3,5.
Різне.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так не робіть нічого. Ви в принципі саме цим і займаєтеся,
З горіха зерня• 20 апреля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Тобто побачити відвертий мінус, так звану безкоштовну медицину, то це обгадити? Треба бачити тільки позитив і говорити, як все супер?
Какой минус? В Германии минимальная страховка 350 евро в месяц. Платят вне зависимости от жалоб. А тут надо же, меньше 100 евро заплатили и уже охи-вздохи. Даже по страховке стельки для взрослых 20-25 евро. Но самое главное - стелька как костыль, если только на них расчитывать, дальше будет хуже.
И я уже молчу о сроках - в Германии прием минимум через месяц
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Шо за брєд про чергу і до чого тут ваш приватний дорогий лікар??? Візит до лікаря в Польщі приватного гінеколога по черзі NFZ біля 2 місяців, лікар гарний. За неділю до потрібного мені лікаря я потрапою ВИКЛЮЧНО за пеньошкі в розмірі 300 злотих за прийом. До кого попало, смішно ви розповіли))
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні.
Різне.
Есть нурофен 200 его нужно 7мл. А есть 400 его нужно 3.5 мл. Вам просто дали 400 дозировка и все)))
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Удалено администрацией...
та какая там башня.
там вероятно простое село французское. главное чтоб доступ был до халявной французской медицины, выплаты, ничего не делать и иметь кучу времени на порадныци полоскать родную страну: «а мне онааа ничеееего не далаааа!»
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні.
Різне.
Дайте на інструкцію лінк. Я читаю польською. Бо я теж чассами даю нурофен сироп. Моїй дитині 5 років
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Якщо ви вирішили відповісти, то читайте хочаб розмову, а не останній коментар. Бо писала я про Україну,
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ні, в тому й справа, що то був один і той самий.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ні. Вона каже що нурофен такий самий дешевше в Польщі і доз менше. ТАКИЙ самий
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
В Германии моего мужа по страховке вылечили от рака. У нас мы бы разорились на лечении.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я читаю. Буду тлумачити, бо ви не читаєте. І якщо вам підходить приватний лікар вдома. То в Польщі будь який теж не підійде. Черга до приватного безкоштовно!!! як ви наголошуєте біля 2 міс (для України то дуже довго, в Польщі час по іншому плине?) Прийом по запису швидкий за 300 злотих