З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Про то. Я читаю про що Ви пишете я записуюсь до тих самих лікарів в Польщі і Україні.
Зараз в Україні дешевше. Огляд у гінеколога, навіть набір сказали не треба, узі і встановлення Мірени було безкоштовне. В Польщі по нфз я лікаря чекаю від 1.5 міс. огляд мазок за дарма. Сама Мірена 600 зл
По нфз гінеколог в мене був через 2 тижні.
Але він мені не підійшов, знайшов іншого, тепер ходжу як приватно, так і по нфз
В Києві маю свого лікаря, до якого зверталися лише Приватно, так як по черзі дуже довго чекати і це не 1,5 місяці.
Тому встановлення мірери в Польщі було для мене дешевше, ніж їхати в Україну, платити за спіраль і платити додатково за встановлення.
До будь-кого я не піду це робити, ні в Польщі ні в Україні, аби зробити це дешевше чи безкоштовно
автор З вишневого садка • 20 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
То ви ухилянта вивезли?
Він сам виїхав ще до війни.
Zima_Letto• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимушка
Я в святоши не рядилась, не надо врать.
рядилась, рядилась, еще и как
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Таки!И у вас там 150 мл а у нас 200!
Не доказыаайте мне,ещё раз,я знаю что и сколько у нас стоит.Я коробками людям и родне передаю.Плюс у меня мед образование и работаю по нём.
Читайте краще
Не 200, а 100.
А той, що в Польщі, там 150 мл.
А там де 100 мл, він коштує 20 злотих
Звожу з розуму• 20 апреля 2025
Живу в Германии четвёртый год) В Украине хорошо лечить зубы и обследования дешёвые проходить, по мелочи в общем. Операции и серьёзное лечение нужно проходить только в Германии. Здесь реально жизнь продлевают людям, убедилась в этом лично.
Звожу з розуму• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Він сам виїхав ще до війни.
Не оправдывайтесь. Те кто на войну людей гонит, как правило сами в безопасности сидят.
Работать надо• 20 апреля 2025
Страховая медицина имеет плюсы и минусы.
Вы нашли плюсы - поздравляю.
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Читайте краще
Не 200, а 100.
А той, що в Польщі, там 150 мл.
А там де 100 мл, він коштує 20 злотих
Читайте вы,у нас объём больше,стоит меньше и доза двойная,что непонятно?
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ага, на тот свет с их попасть к врачу за помощью попасть быстрее, а не жизнь они продлевают.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Про які обʼєми ви пишете? Ви не дочитали до кінця.
Відкрийте на таблетках описання і там написано, що упаковки по 100 мл.
Якщо лінь відкривати, фото з описанням я закріпила вище
ГейТуда• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Це не обгадити , тут багато пишуть що в Україні медицина краща, але вона краща тільки якщо грошей багато. Я не зрозуміла прийому у лікаря я МРТ і без нього могла зробити, і устілки теж замовити без нього, ліків він ніяких не виписав для полегшення стану. 500 грн за 10 хвилин такої консультації на мій погляд забагато.
Так ви у приватній клініці були. Йдіть по направленню
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А я конкретно встановила спіраль за 2500. І не в будь якого гінеколога, а у зав відділення. В Польщі особисто я чекаю свого гінеколога від 1.5 міс. І більш того я дзвоню щоб записатися більше години!!! Бо постійно зайнято))
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ну в мене в Україні не має безкоштовного лікаря гінеколога, до якого я можу записатися за день.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Які 33-38?
20 злотих упаковка 20 штук.
В сиропі так само. Дороже лише ті упоковки, де 150мл, а не як в стандартних 100
https://tabletki.ua/search/Нурофен/
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вам патриоты тоже клоунов наставили. Тока чё-то серьёзные болячки едут лечить за границу, а не в неньке остаются
Мальчижка• 20 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
или делают инвалидами по протоколу , убедилась лично
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Удалено администрацией...
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вже не катить на проф огляд, сімейний лікар має право відмовити, якщо вас нічого не хвилює. Викоьвення, якщо ви не стоїте на обліку.
Удалено администрацией...
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ещё раз,в ценах,объёмах и остальном я ориентируюсь лучше вас.Я это все покупаю и передаю.
Вам и про мирену написали,о всё равно не так,она в 2 раза дороже ’у вас’,но и тут у вас отмазка-врач платно ставит,бо очередь,а к кому попало не пойду.Как и у авторицы,работа далеко от семейного,так не взяла направление,потому медицина хреновая тут для таких. Вам там дали на 3 копейки за чужие налоги,а пафосу-на миллион.Зато ’шикарная’ медицина там для вас.Мы это уже поняли,на этом остановимся.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Удалено администрацией...
Люди помирають всюди. В Польщі ховали поляка недавно, помер від раку.
Відкушу все що стирчить• 20 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Взагалі не зрозуміла, що саме не так?
Ну что в Германии на налоги немцев ее ребенку бесплатно 3 стельки делают, а ей тут за свои надо делать. Я так поняла.
Відкушу все що стирчить• 20 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вам продлили?
Сама собі лікар• 20 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
То ви ухилянта вивезли?
А если и вывезла, могли бы порадоваться за людей
Сама собі лікар• 20 апреля 2025
О, и ник мне в тему 😁
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Удалено администрацией...
Это Вы про ту тему где женщина обвиняла врачей? Ну какая инфекция ?
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваш хлопець за три роки був в лікаря три рази. Про що мова?
Ви не займаєтеся проблемою, вам простіше нити
Я не нию
Я дивлюсь враженнями
Це велика різниця
Сяду на шию, дорого!• 20 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так питати треба. МРТ і КТ за показами і з направленням можна зробити безкоштовно, єдине там черга і потрібно чекати. При вальгусі взагалі незрозуміло навіщо МРТ.
А с чего вы решили, что не спрашивали? Где вы это прочли?
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
мои родители в Днепре живут.
у отца - инсульт октябрь 2022.
у матери - диагностировали онко в декабре 2022.

мрт и кт - по направлению электронному, бесплатно делают. через семейного врача всё оформляется. онкология - через онколога
МинерАлочка• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Все говорили, наши беженцы уехали в Германию, все болячки по страховке вылечили. Так и я думала, пока сама не уехала. За почти два года жизни там, я не знаю людей, которые бы действительно вылечили свои болезни, если это не жизнеугрожающий случай. У соседки предынфарктное, приехала скорая не забрала, зато забрала на следующий день с инфарктом. Подруга приехала в больницу с угрозой преждевременных родов, сказали мы не сохраняем. Благодаря врачу с Украины и лекарствам, которые переслали, смогла ещё немного доносить, но все равно родила шестимесячного малыша. Вообще, всем кто обращается к врачам, говорят что Алес Гут. У всех все Алес Гут, даже у соседа которому нужна операция на сердце. Мои личные выводы, чтобы жить в Германии, нужно иметь конское здоровье. Учитывая, сколько платится денег за мою страховку с моей зарплаты и пособия, за эти деньги в Украине я бы точно все свои проблемы со здоровьем решила бы.
Это как..с зрп и пособия?😂
С миниджоб не платится мед.страховка.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні.
Різне.
В українському давала 7 мл дитині , польский 3,5.
Аж заради цікавості полізла порівняти. +/- однакова вартість. В різних аптеках що у нас що в Польщі ціни різняться. Брала ціну без знижки в одному дозуванні сироп.