З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
То есть Вы выехали не с началом войны, Вы выехали сама, получили ВНЖ ?? И нигде нет пометки ,что Вы украинка которой дали убежище в связи с войной?
Я - платник податків, найманий працівник, сплачую податки як всі колеги, маю таку саму страховку, як всі колеги.
То що там зі ’статусом’ і ’соцдопомогою’?
tereska• 20 апреля 2025
Свій досвід перебування в госпіталі м.Шарджа (ОАЕ): приїжджаю у відділення швидкої допомоги, сильні спазми, діарея неймовірна, до цього викликали швидку.
Кладуть в оглядову, беруть аналіз крові, одразу вливають знеболювальне та антибіотик. Через годину везуть на УЗО двічі. Одразу кладуть в палату одномісну з гостєвим диваном, індивідуальним санвузлом. Взяли аналізи, поставили діагноз, весь час щось вливають (знеболювальні, 2 антибіотики, фіз.розчин), годують строго по дієтичному столу, що вибрав лікар. Двічі КТ робили. Занадто уважні, ввічливі та професійні. При виписці надали рекомендації та пакет ліків за призначенням. Потім повторний огляд у лікарі, збір аналізів.
Я вражена таким професійним відношенням. За перебування в лікарні не заплатили абсолютно нічого, страховка покрила усе, лише за огляд у відділі швидкої допомоги 65 дірхамів.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляLonda___
Ви точно «одарённая»

Нет такого понятия в принципе - «безкоштовна медицина». Ви навіть у простих, елементарних поняття не розібрались. ЕксперДка новоЄвропейка
І Україні дійсно нема і вам важко у те повірити, я розумію.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Что ж Вы клотримазолом то лечите, что так рады его бесплатности
Ви читаєте те, чого я НЕ писала.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Можно фото )
Я там скинула скріни
Наш ще й дешевше виходить
Аптеки брала рондомні, дешевше не шукала. Дивилась щоб було одне дозування, один об´єм, сироп, і без акцій
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Я вже півгодини чекаю - нема доказів. Тіки брєдові пісульки
Та не вийде
Бо я спеціально пошукала, і саме Нурофен сироп у нас виявився дешевше трохи
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
О, барабанщица на вторую смену заступила, welcome

Так де працюєте у європах, з яких зарплат сплачує податки щоб отримувати «безкоштовну медицину»?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Що значить дають безкоштовно? Ви в курсі які податки у Франції на медицину і ціни на їжу
Розкажіть які... До речі,ви avis d´impôt вже подали?
Мені дуже цікаво який ’податок на медицину’ у Франції. У моєму tabulation його нема, напевно французький бухгалтер ’некомпетентний’ на відміну від експерДів- порадниць.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Шото Вы долго гуглили )))
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик

Зразу видно ’щасливу’ жінку, що всередині має, тим і ділиться.
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так де працюєте ? Про яких «колег» говорите? Сидячи на пособіі і збираючи «безкоштовні» ліки по ЄС
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не має фото. Порівнювала відразу, як приїхали до Польщі в купила тут нурофен, маючи привезений з України.
І була мега здивована, чому дозування інше.
Дозування інше - бо воно є різне. На вибір
Є 200мг/5 мл
Є 100мг/5 мл
Об´єм різний - по 100, по 150 мл
І звичайно різна ціна.

Читаю ваші коментарі і сподіваюсь, що дозування сиропу ви не самі вираховуєте дитині, а розписує лікар.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Шото Вы долго гуглили )))
А по темі? То який ’податок на медицину’?
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
По темі - де і ким працюєте ? Скільки податків Франції відстібуєте?
Столічна штучка• 20 апреля 2025
Ответ дляСама собі лікар
А если и вывезла, могли бы порадоваться за людей
С какого перепугу я должна радоваться за тролля, который засирает Украину сидит в праздник
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Вам адресу підприємства чи лише телефона директора достатньо
На майбутнє: хто ’на пасобії’, ті не платять за страховку нічого і у них максимально можливе покриття всіх витрат. Це раптом вирішите ще порозумнічати в майбутньому у темі, в якій ні в зуб ногою.
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так ким працюєте ?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Податки утримує бухгалтерія, плюс раз на рік податкова
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Типичная безработная беженка?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Так ким працюєте ?
Яке відношення має моя посада до теми медицини ?
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ви не працюєте ?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Типичная безработная беженка?
Біженці платять податки? Лише в Україні)
За кордоном точно ні.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Ви не працюєте ?
Я працюю, робота кваліфікована. Цього мало? Треба дати адресу підприємства, податковий номер і суму податків, щоб обговорити медицину в Україні? Дивні люди )
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так ким ви працюєте ?

Якшо кваліфікована робота - чого ви не кажете ? Десятий раз питаю - відповіді немає
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Так ким ви працюєте ?

Моя робота не має жодного відношення до теми медицини в Україні і за кордоном. Не відволікайтеся від теми.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Страховка это называется и стоимость зависит от пакета услуг. Это раз. И Вам тут верно писали человек всю жизнь платит страховой взнос это одно. Другое дело Вы приехали и доите медицину с чужих налогов , Вы не гражданка страны государство этой страны Вам ничего не должно. Но нет Вы радуетесь, что за 90 евро вы все себе покрываете за чужой по сути счёт.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Девочки, я в шоке. Просмотрела свои комменты - абсолютно под всеми наставили клоунов. Эх, украинцы... такие украинцы... не зря нас не любят в Европе.

Таки в Украине сейчас Эпоха Вырождения.
Автор, просто у всех свой опыт.
У меня в семье много онко - сын, мама, мамина сестра родная, дедушка, бабушка, сейчас у невестки рецидив.
Онко у нас лечить дорого. Хотя бывают нюансы.
К примеру сейчас у невестки рецидив был лет через 5 после первого. Собрались деньги искать. Но не пришлось. Заплатила только за противорвотное и все. Даже многие сопутствующие были бесплатно. Врач денег не взял, он ее эти 5 лет вел. Анастезиолог взял 1000 грн. Все.
Уже закончила курсы лечения. Надеюсь не вернётся.
Но на тот момент, когда она ложилась препараты были в наличии. А когда их нет - нужно покупать. Не всем везёт попасть на наличие нужных препаратов. И на хороших врачей.
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так і ви не маєте відношення до української медицини. Нашо ви тут спамите своїм недолугими коментарями?

Типова безробітна пєрєсеєленка яка вирвалась «у світ», ніде не працює але загажує форуми своїм хламом
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Читайте краще
Не 200, а 100.
А той, що в Польщі, там 150 мл.
А там де 100 мл, він коштує 20 злотих
Я вам скинула в одному лозуванні і об´ємі.
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Она даже не врубается в это.
Ей все должны. И везде.
Причем - сама явно безработная. Годами. Живет на пособие. За всю тему так и не выдавила где работает- очевидно что нигде