З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Страховка это называется и стоимость зависит от пакета услуг. Это раз. И Вам тут верно писали человек всю жизнь платит страховой взнос это одно. Другое дело Вы приехали и доите медицину с чужих налогов , Вы не гражданка страны государство этой страны Вам ничего не должно. Но нет Вы радуетесь, что за 90 евро вы все себе покрываете за чужой по сути счёт.
Страховка - це НЕ податок на медицину. Вчіть матчастину ДО того, як вступити в дискусію.
Людина НЕ платить страховий внесок все життя. Я ПЛАЧУ податки. І так, я отримує за них все те, що декларує держава.
В Україні: я так само платила всі податки багато років. При цьому я НЕ отримувала того, що декларувала держава. Я платила за медицину, платила за школу, садок... Ось і вся різниця.
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
главное - что ты выучила матчасть - и везде пишешь про ’бесплатную медицину’
проснись уже - такого понятия ’бесплатное’ нет
за бесплатное всегда кто-то платит

беженки как вы - не выучили эту матчасть?
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
А що вам не дозволяло ходити в державну школу і садок? Коли до педіатра в державну поліклініку ходили,теж платили?
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Боже яке ........
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
брешете ви все , від А до Я .. коли ви встигали працювати коли скрізь оббігаєте аби все безкоштовно отримати скрізь?
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
В Украине тоже страховая медицина есть
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Так і ви не маєте відношення до української медицини. Нашо ви тут спамите своїм недолугими коментарями?

Типова безробітна пєрєсеєленка яка вирвалась «у світ», ніде не працює але загажує форуми своїм хламом
Ви явно не сприймаєте прочитане. Спробуйте перечитати тему ще раз.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Медицинская страховка обязательна! Не путайте с налогом..... вам страховку дали как человеку укрывающемуся от войны или её оплачивает пока Ваш работодатель. Спросите у французов сколько стоит их страховка.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Що вас дивує? Ви раніше до лікарів не зверталися? Можу поділитися своїми спогадами від звернення до наших приватних Ескулапів. Остеохондроз. Невропатологи або вртебрологи ледве подивившись на результати МРТ, і навіть не оглянувши, починають настирливо навязувати операцію з видалення грижи, у 99% випадків непотрібну, після якої людина ризикує стати інвалідом. Двое з таких ’лікарів’ після категоричної відмови, мені сказали, що в мене нічого немає (навіть не посоромився), а інший сказав, що причина болю - міофасціальний синдром та синдром грушевидного мязу (не лікуються операцією). Українських бізнесменів від медицини не цікавить лікування, їхня задача - розвести вас на максимальну кількість грошей. В Ірландії GP мені сказала, що ніякої грижи в мене не було, до речі вилікувала мене за тиждень. Читайте самі, як лікується ваша хвороба (якщо звісно вони самі назвали діагноз правильно), іншого виходу немає. І навіть якщо в вас є гроші, чому ви маєте їх витрачати марно?
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Це ви різкість наведіть

У вас не діалоги а вінегрет незрозумілих слів, беззвязних. Вам всі дівчата про це говорять
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
за бесплатное всегда кто-то платит

Медицина у Франції оплачується з податків громадян, так само як і в Україні. Ніякого додаткового ’,податка на медицину’ нема. Єдине а різниця - медицина дійсно безкоштовна.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Зато закордоном візиту до вузького спеціаліста можна чекати до півроку. І там все так і добре.
Можна і рік, якщо це не терміново, але ніхто не заважає вам звернутися до лікаря приватно.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
Як то? На МРТ в Україні була,а в Ірландії пропала?
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
у вас генератор случайных комментов?
вы уже не отстреливаете кому и что вы пишете

у вас РДУГ?
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Соц взнос есть. И это миф, без страховки только неотложку покрывают. Для всего остального надо иметь страховку.
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
Так в конечном итоге это менее доступно выходит
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Чим ви наповнені у такий добрий особливий день, жіночко?

Вальгус головного мозку
А ви така свята та божа, мабуть сама - такий же ’лікар.’
Творческий типаж• 20 апреля 2025
Вчера только провела по скорой с 10 утра до 19 в больнице…. Итого : СТРЕСС😂и 2 анализа. Все это за час максимум так же сделали б в Украине в Добробуте дешевле , чем тут
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Знаєте, в садку моєї дитини група була чомусь ’гола’ після випуску попередньої - купували від іграшок до каструль, столів зі стільцями (їх теж чомусь не було на половину дітей), килима, штор на вікна, потім самі вікна міняли і т.д. Це київ, між іншим :)
Аналогічно в школі - скільки вчилися, стільки й здавали. Від підручників (на половину предметів книги купувалися батьками) до охорони, ремонтів класу, даху в школі, стадіону... Це безкінечний процес.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
В Украине тоже страховая медицина есть
Звичайно, це приватна медицина. А мова про державну.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Подсчитайте, какой єто % от вашей зарплаті в той стране, в которой находитесь, и в Украине.
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так в этом и разница, там у вас по страховке и государственная, то есть вообще нет бесплатной опции, кроме критических случаев.
И в следствии чего приватная становится намного дороже
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
Ирландия, наведи резкость о чем вообще эта тема
Дона Ко Ко• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Я повернусь, деякі питання потрібно було виришіти.
Автор, сколько вы пробыли в Украине после приезда из Германии? Реально ли вернуться обратно?
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
Раза в 3 больше, учитывая страховку .
При этом у меня меньше выбора в плане выбора врача.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Хто мені що дав? Вам видніше, ніж мені?
Я щомісячно оплачує однакову суму з моїми колегами. Вона однакова для всіх, за контрактом.
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Хто мені що дав? Вам видніше, ніж мені?
не брешіть ніде ви не працюєте і ніколи не працювали за кордоном
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Без страховки платиш за все, включаючи невідкладну допомогу. Всі, хто легально перебувають у країні, мають страховку, яка покриває 65% витрат. Решту 35% покриє додаткова страховка Ось лише за неї ви платите, якщо працюєте. Якщо безробітний - взагалі не платить.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
У мене у подруги у мами був рак, хімію не переносила, якась складна алергічна реакція. Давала ій дуже дорогий імунний препарат, рвирішила вона ії перевезти до Німеччини, там він безкоштовний. Перед виїздом вони ідуть обходять лікарів, і гінеколог каже у вас пухлина потрібно терміново видаляти, називає суму за операцію. Вони не погоджуються, в Німеччині за тиждень оформили всі документи. Обстежують її, а в неї весь організм в метастазах, тобто ця операція була непотрібна.
У сусідки приблизно така сама історія з чоловіком. А 3-м приятелькам диагностували рак і теж вимагали терміново лягати на операцію. Всі три виявилися здоровими. До лікарів більше не ходять, не можуть себе заставити.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так французы платят а Вы приехали и имеете бедных французов.