Перекус беру завжди• 20 апреля в 10:32

Раздражает, что брат привозит свою невесту

У брата в пятницу свадьба. Он в последнее время стал привозить невесту к нашей маме. Она молчит, ни с кем не разговаривает, зевает - явно, не расположена к комуникации. Я говорю ему, зачем ты ее против ее воли к нам везешь. "Нет, что ты, она очень любит семейные посиделки и детей".
Да, так любит, что наша мама никогда у них дома не была. Вот зачем ему это надо, привозить человека, который скованно себя чувствует в нашем кругу? Эта же напряженность всем передается.
Грабля• 20 апреля в 15:57
Ответ дляПерекус беру завжди
Ой, ладно, у психологов такая же вероятность иметь биполярное расстройство, как и у всех других). И даже выше.
Ну лично я точно не пошла бы к психологу с расстройствами. А так конечно могут.
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 16:02
Ответ дляГрабля
Вы же не будете об этом знать. Никто же не выставляет свою справку в соцсетях
Грабля• 20 апреля в 16:15
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну вот вы же знаете про диагнозы невесты. Она сама вам сказала о своём диагнозе ?
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 16:16
Ответ дляГрабля
Брат сказал в самом начале их отношений.
Викликаю на дебати• 20 апреля в 16:16
Ответ дляПерекус беру завжди
А чому не поїхати без жінки - це вже її образити? Вона що дитина, яка потребує весь час догляду, не спроможна пару годин сама дома провести? Немає такого правила - їздити в гості парою.
’’Немає такого правила - їздити в гості парою.’’

Як на мене то є.
Неписане правило що чоловік і дружина (а вона буде його дружиною за тиждень) їдуть в гості до батьків разом.

Звісно якщо хтось із подружжя не хоче їхати то має право.
Але ж вона хоче...
І брат ваш хоче щоб вона була поруч.

І здається вона більш дружелюбна і адекватна в цьому плані ніж ваша сім´я. Бо своїми візитами вона показує, що хоче бути частиною цієї сім´ї.

А ви якісь ’дикі’ до неї...
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 16:22
Ответ дляВикликаю на дебати

Як на мене то є.

Але ж вона хоче...
І брат ваш хоче щоб вона була поруч.

А ви якісь ’дикі’ до неї...
Немає такого правила. Шлюб - це не рабство, можеш їздити сам до батьків. І людина за п´ять років жодного разу з нами толком не розмовляла. Може, пару разів. Вона не посміхається, не дивиться в очі, не підтримує смол-токи, не звертається з запитаннями)). Вона не дружелюбна. Це ж уже довгий період для адаптації, чи не так?
Перша леді колгоспу• 20 апреля в 16:40
Ответ дляПерекус беру завжди
Лучше быть только не дружелюбной, как она.
Нежели агрессивной, как вы.

А вы в браке или в паре?
Живёте с мамой?
Викликаю на дебати• 20 апреля в 16:55
Ответ дляПерекус беру завжди
**Шлюб - це не рабство, можеш їздити сам до батьків.**

Можна самому. А можна з коханою дружиною.
Він вибирає другий варіант.
Йому і їй так хочеться. Разом!!

**Це ж уже довгий період для адаптації, чи не так?**

Так вона і адаптувалася.
До вашої ворожої сімейки адаптувалася.🤦
І навіть за власним бажанням проводить з вами час.

**Вона не дружелюбна**

Вона просто інша. Незвично інша.
Але агресії чи неповаги не проявляє.
А ви не терпимі до неї.
Однозначная• 20 апреля в 17:34
Ответ дляГрабля
А откуда вы можете это знать
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 17:51
Ответ дляВикликаю на дебати

Він вибирає другий варіант.
Йому і їй так хочеться. Разом!!

Так вона і адаптувалася.
До вашої ворожої сімейки адаптувалася.🤦

**Вона не дружелюбна**

Вона просто інша. Незвично інша.
Але агресії чи неповаги не проявляє.
А ви не терпимі до неї.
от чому вам здається, що це ми агресивні, а не людина, яка не посміхається, мовчить, не тримає контакт очей і не проявляє жодних ознак дружелюбності протягом багатьох років? от звідки у вас така впевненість і бажання захищати абсолютно невідому вам людину?
Однозначная• 20 апреля в 18:05
Ответ дляПерекус беру завжди
Сидит молчит,никого не трогает,в чем проблема?так возмущаетесь,как будто она выпивает бутылку водки и всех материт
Тарабарщина• 20 апреля в 18:06
Ответ дляПерекус беру завжди
Я ему сказала, что не стоит тянуть человека туда, где ему дискомфортно. Он очень удивился и сказал, что она обожает семейные посиделки и ей очень нравится приезжать.
Тоді не дофантазовуйте. Вам сказали і прийміть це як факт
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 18:07
Ответ дляОднозначная
Меня напрягает ее мимика. Она не дружелюбна.
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 18:16
Ответ дляТарабарщина
послухайте, я спитала, навіщо людина, якій явно неприємно з нами спілкуватись, змушує себе і нас до переживання цього досвіду. якщо б вона так хотіла увійти в сім´ю, вона б робила до цього певні кроки. їй цей досвід явно не подобається і ми їй також не подобаємось (правда, я не знаю, чи взагалі хтось з людей їй подобається чи ні).
ну, правда ж, мої почуття теж мають сенс?)) не тільки почуття чужої людини.
Викликаю на дебати• 20 апреля в 18:40
Ответ дляПерекус беру завжди
Якщо вам так погано то не перемивайте їй кісточки на форумі, а сядьте і поговоріть напряму...

’Люся, давай на чистоту.
Ми тобі не подобаємося і ти нам не подобаєшся.
Ми терпіли тебе 5 років. Більше не можемо.
Не приїзди до нас в гості.
Нехай Вася приїздить без тебе.

І коли з´являться онуки то ми також
не будемо до вас приїжджати.
Бо твої почуття також мають сенс...

Будемо підтримувати стосунки на відстані.
Привітання по телефону з днем народження достатньо.’

Спробуйте...
автор Перекус беру завжди • 20 апреля в 18:53
Ответ дляВикликаю на дебати

’Люся, давай на чистоту.
Не приїзди до нас в гості.
Нехай Вася приїздить без тебе.

І коли з´являться онуки то ми також
не будемо до вас приїжджати.
Бо твої почуття також мають сенс...

Спробуйте...
а коли саме з нею поговорити?)) і як саме, якщо вона не вступає в контакт?) вона ж приїжджає тільки в супроводі мого брата. живе в іншому районі, я там ніколи не була. коли приїде наступного разу, ніколи невідомо. зранку в неділю брат телефонує і каже орієнтовний час, коли вони будуть, потім вони спізнюються на годину або дві. її номеру телефону у мене немає))). ну якось складно поговорити за таких обставин. простіше не перетинатись з нею фізично
66сезон666серия• 20 апреля в 19:12
Автор,вы брата своего любите? Сидит тихоня - рот не раскрывает, в глаза не смотрит , брат при этом счастлив, потерпите уж как-то ее присутствие хоть ради брата!
Викликаю на дебати• 20 апреля в 19:15
Ответ дляПерекус беру завжди
**простіше не перетинатись з нею фізично**

Це взагалі ідеальний варіант.👍
Не робіть з людини монстра.
А просто уникайте зустрічи з нею.

**ну якось складно поговорити за таких обставин**

Це вже відмовки. Було б бажання.
І братові не забудьте все пояснити.
Щоб він розумів чого його життя стане складнішим.
Чого 5 років все влаштовувало вас, а тепер ні.
Тарабарщина• 20 апреля в 20:17
Ответ дляПерекус беру завжди
Вам брат сказав прямим текстом - їй подобається. Крапка. У вас схоже, що сама придумала, сама образилася. Не звертайте на її зівання увагу. Вам гарну пораду написали - реагуйте на неї як на фікуса. Отримуйте насолоду від спілкування з батьками і братом, замість того щоб концентруватися на ній
Сама не знаю• 20 апреля в 20:21
Золовка-зміїїна головка