Laluna1993• 20 апреля 2025

А в каком возрасте женщина уже слишком стара

Для беременности?
Santander• 20 апреля 2025
Немає однієї правильної думки)
Tori1602• 20 апреля 2025
Клімакс, не чули?
katrin2003• 20 апреля 2025
Можно старой быть и в 35 лет....
Тут множество факторов.
Diva123• 20 апреля 2025
В мене колега народила в 40, сусіди також, якщо жінка пізно зустріла своє кохання то що робити?
Mari-2b53• 20 апреля 2025
Индивидуально,зависит от здоровья и финансов,мне после 40 уже кажется напряжно
english book• 20 апреля 2025
Залежить від стану здоров´я конкретної людини.
Daimyo• 20 апреля 2025
Женщина всегда молода, не зависимо от возраста. А для беременности за 40 лет, но если женщина хочет детей, то почему бы и нет, главное здоровье.
jannjann77• 20 апреля 2025
Тю, мені 60+
- для роботи я стара
- для погуляти і потусити - я ще нічого.
Але потім прочитала про вагітність - таки я вже стара.
Ирина Веселуха• 20 апреля 2025
Она должна быть ещё лет 20 здорова и работоспособна, чтобы успеть поставить ребенка ’ на ноги’
InSSolence• 20 апреля 2025
с приходом климакса
Lena-Lena12• 20 апреля 2025
Особисто знаю мам, які народили в 43, 45 та 49. Дві з них лікарі-гінекологи. Так, не юні, яким 20. Але якщо все по здоров’ю ок, то чому ні? Про «стара мама на перше вересня» тільки тут читаю.
Малютка-0984• 20 апреля 2025
мои коллеги родили в 43 и 45, но есть Но...им реально материнство не в радость... Одна меня спросила: ’ это, что так всегда теперь будет? я ж с ума сойду’)) Человек 45 лет жил своей жизнью, со своим укладом и распорядком дня, а тут надо подстраиваться, а уже не хочется) Это 1е дети у них.
Веточка сакуры67• 20 апреля 2025
Ответ дляLena-Lena12
В 65 на выпускном молодой трудно будет назвать.
Lena-Lena12• 20 апреля 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Поки діти сучасні виростуть, не факт, що будуть в моді випускні. Все частіше молодь обирає більш зручний та легкий формат, або полрожі чи квести класом, компанією. Скажіть чесно, вам на випускний була справа щодо чужих батьків, родичів? Я в свої 16 так хвилювалася, що мені було байдуже до чужих людей. Плюс за всі роки навчання мені була абсолютно все одно, якого віку в кого батьки. Деяких взагалі ніколи не бачила. Лише тут читаю, що це якесь значення має, і обов’язково негативне. В реальності всім байдуже.
Lena-Lena12• 20 апреля 2025
Ответ дляМалютка-0984
А що змусило їх зважитися на такий крок? Це свідомий вибір чи так сталося?
Веточка сакуры67• 20 апреля 2025
Ответ дляLena-Lena12
Ну выпускной это просто как какая-то временная дата. Но в 20 лет иметь 65ти летних родителей врядли кто-то хочет. Мой свекр умер в 64, мужу далеко не 20 было, но тяжело перенес. В Европе дети до 25 лет, в 25 только институты заканчивают, конечно они все могут полоаьвиывать ,но все таки остаются на содержании родителей.
Trisha• 20 апреля 2025
Ответ дляLena-Lena12
Тому що в 49 , а потім в 59 ти вже не будеш скакати юною кізочкою по дитячим майданчиками і гуртками, а коли дитині потрібно вступати і вибирати професію, мамі під 70 і замість підтримки у більшості починається квест у мене все болить, знайди лікарі, ти мене ігнроуєш, не допомагає, тут написати можна все що завгодно, а реальність вона інша. Моя бабуся народила брата моєї мами добре після 40, і в з 20 років у сина, оскільки він не встиг виїхати із батьківського житла, почався квест лікарі/допомога, і ніякого особистого життя, якій дівчинці потрібне таке щастя, яке може перенести побачення, бо мамі погано.
Малютка-0984• 21 апреля 2025
Ответ дляLena-Lena12
более чем осознанный, у всех Эко, у одной 6 попыток.