Капуста Маша• 20 апреля в 22:25

Как вам Дания и датчане?

ТочноБудет• 20 апреля в 22:26
Незнаю, не була
Банка з медом• 20 апреля в 22:27
Сестра живет.Ей очень нравится.
Фляшка на трьох• 20 апреля в 22:31
Дорогая стана
Саджу все зарання• 20 апреля в 22:37
Одна з найбезпечніших країн у світі, з неймовірно низьким рівнем злочинності, а датчани - неймовірно приязні і привітні. Їхні будинки ніколи не замкнені на замок. Клімат майже ідеальний: влітку не жарко (хоча є пляжі й можна купатися в морі - і взагалі навколо неймовірно багато моря всюди!), взимку не холодно: наприклад, в грудні цвітуть вишні! Прекрасна країна.
Слава Українi• 20 апреля в 22:46
Мужа дед с бабушкой были там беженцами, вернулись скучают сильно говорят после войны уезжайте жить туда. Знакомые живут уже много лет, работают на фермах все нравится
Силиконочка• 20 апреля в 22:46
Ответ дляСаджу все зарання
Приязні і привітні? Якщо вони вам посміхаються в лице, це не означає що подумки вони не послали вас на хєр
Обижулька• 20 апреля в 22:52
Ответ дляСиликоночка
Зазвичай, середньостатична людина, судить всіх по собі
Смешнюча• 21 апреля в 09:22
Страшно дорого...
Зарплата, примерно как в Германии. Но цены почти в полтора раза больше. Увы