Бриджит_Фрикандо• 20 апреля в 23:12

Ще хтось ходить в церкву в хустці?

Молоді жінки, дівчата, хтось ходить в хустці в церкву? Ще скажіть, що тільки в спідниці
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:30
Ответ дляСтатус Ква
Киев исторический и культурный город
І що без хустки виженуть?
Бойова• 20 апреля в 23:30
сьогодні накинула капюшон від кофти на голову, влітку якщо йду до церкви то зав´язую легеньку хусточку
Статус Ква• 20 апреля в 23:30
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І що без хустки виженуть?
Ходите даже в шортах
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:31
Ответ дляСтатус Ква
Ходите даже в шортах
Ходжу в чому хочу
Статус Ква• 20 апреля в 23:31
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ходжу в чому хочу
Хоть в пижаме
Бойова• 20 апреля в 23:32
Ответ дляСтатус Ква
Ходите даже в шортах
сьогодні дівчину якраз в шортах і курточці короткій яскравій бачила в церкві, ніхто не вигнав )
Бойова• 20 апреля в 23:33
мене саме більше поражає коли до церкви сьогодні дві пари молодих людей принесли не тільки кошики, а й маленьких собачок )) Думаю ті собачата побули б вдома спокійно собі. Сама маю собаку, але ніколи ні на цвинтар ні в церкву її неберем
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:33
Ответ дляСтатус Ква
Хоть в пижаме
А де написано, що не можна?
Статус Ква• 20 апреля в 23:34
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А де написано, що не можна?
При входе козлы вешают правила посещения
Fashion_besties• 20 апреля в 23:35
Перепис барашків і вівців?
Які почманіли від бізнесових релігійних аферистів
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:35
Ответ дляБойова
Так про це і мова. Хто має право вигнати людину з храму, за одяг
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:36
Ответ дляБойова
В нашу теж ходять але стоять на вулиці, собаки сплять чи ходять
Вічний двигун• 20 апреля в 23:36
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я не хожу последние 3 года, смотрела трансляцию изМихайловского многие в белых платках, с покрытой головой. Без только 1 увидела.
Ось, сьогодні вночі красуня біля Марини порошенко, і без хустки, і в штанях, і на каблуках (4 години служба) і з сумочкою, відповідною нагоді)))
Зараз фото дам
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:37
Ответ дляСтатус Ква
В церкві ніхто немає права встановлювати правила
Це не колонія строгого режиму
Вічний двигун• 20 апреля в 23:37
Love_Love_Love_• 20 апреля в 23:39
Ответ дляТелепузик
з Великоднем вас вітаю! Ми не знайомі особисто але читаю часто вас на форумі. Захотілось вас привітати
Дякую
І вас теж вітаю з цим прекрасним світлим святом!
Красавица писяная• 20 апреля в 23:48
Ответ дляТелепузик
То джинсы в церковь сегодня обсуждали

Теперь до хусток дошли

Что будет завтра?
хустки юбки и месячные здесь регулярно обсуждают.))
Красавица писяная• 20 апреля в 23:51
Ответ дляСтатус Ква
Ходите даже в шортах
в Европе на храме написано, что в шортах и майках нельзя.
Но заходят.
Не вмію заміряти• 20 апреля в 23:52
Ответ дляБойова
У нас многие ходят с собаками, но внутрь вроде бы не заходят, хотя может просто внимание не обращала, а вот на улице когда святят, каких хочешь можно увидеть
Аноним_1857• 20 апреля в 23:55
Хотелось бы увидеть как в мечеть женщина в шортах придет. Или в синагогу.
Аноним_1857• 20 апреля в 23:57
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Це не колонія строгого режиму
Та ви що? В мечеть сходіть. Там розкажіть про те хто що має, а хто не має.
Помилуйте мадам• 20 апреля в 23:58
Ніби всі ходять в одну церкву, це ж залежить, куди людина належить. В греко-католиків, римо-католиків ніхто не ходить, а от в православних потрібно.
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:58
Ответ дляАноним_1857
Сходіть. Мені достатньо християнських храмів.
Ответ дляПомилуйте мадам
Кому потрібно?
Помилуйте мадам• 20 апреля в 23:59
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Кому потрібно?
В православний храм.
Аноним_1857• 20 апреля в 23:59
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Сумніви виникають, чи ваші то храми.
автор Бриджит_Фрикандо • 20 апреля в 23:59
Ответ дляАноним_1857
Нехай про це хвиоюються жінки, які сповідують ці релігії
автор Бриджит_Фрикандо • 21 апреля в 00:00
Ответ дляПомилуйте мадам
В православний храм.
Я зрозуміла в який храм.
Хто може заборонити?
Дона Ко Ко• 21 апреля в 00:01
Ответ дляПьяная вишня
Не всі і багато від регіону залежить. На заході України люди більш набожні й більше слідують традиціям та правилам. На сході люди тривалий час були сепаровані від церкви і лише останні роки повертаються до віри, намагаються слідувати традиціям
Я с востока, мама водила с конца 90х в церковь постоянно, не ходили без платков. Нужно было, в свечном ящике брали на прокат. Что качается брюк, то в больших городах спокойно к ним относились, в маленьких или монастырях большой платок и на низ давали, поверх брюк повязать. Ездили в паломничества очень много по восточной части, по Крыму и по центральной части
автор Бриджит_Фрикандо • 21 апреля в 00:03
Ответ дляАноним_1857
Сумніви виникають, чи ваші то храми.
Ваші сумніви ,залиште для себе
В християнскі храми, які я відвідую немає заборони входу через зовнішній вигляд