Білка в колесі• 20 апреля в 23:56
Не має смаку
В мене немає смаку стосовно одягу, не вмію гарно вдягатись. Чому така проблема?
Белая и пушистая• 20 апреля в 23:58
Этот только относительно одежды ?
А к искусству как относитесь?
Киця-бриця• 20 апреля в 23:58
Хтось не вміє готувати. Грати на музичних інструментах . Водити машину
А ви - вдягатися. Втім, це можно виправити. Ютуб і блогери. Шукайте ваш типаж і вік.
Пліткарка• 21 апреля в 00:09
Потому что не знаете , что вам идет , а что нет и какие цвета вам к лицу