ВерСаСе• 21 апреля в 01:23

Пришли налоги на лишние метры недвижимости за последние 5 лет

Хотя по закону вроде как 1095 дней или 3 года
Насчитаны метры неправильно (больше чем есть)
В налоговом сообщении нет телефона инспектора

Кто с таким случаем сталкивался, что делать, подскажите?
Леди_на_драндулете• 21 апреля в 01:35
Шукати номер телефону і з´ясовувати або їхати і з´ясовувати, третього не дано.
На електронні звернення вони не реагують, принаймні в Києві.
Ася Карповна• 21 апреля в 01:57
а какая сумма?
ХуАнита• 21 апреля в 06:52
Идти в налоговою писать заявление на перрасчет, к заявлению додавать справку о реальном владении недвижимости.
Море Щастя• 21 апреля в 07:28
Нам взагалі прийшов податок на нерухомість, яка продана років 7 тому. Так би й не дізналися. Просто по приколу скачали додаток з пенсійного стаж подивитися, а потім за компанію додаток податкової служби, а там сюрприз
Чучело-Мяучело• 21 апреля в 08:59
Ответ дляМоре Щастя
І що ви робили з цим? В мене також така ситуація. І договору продажу немає на руках. Був продаж 20 років тому.
Море Щастя• 21 апреля в 09:18
Ответ дляЧучело-Мяучело
Поки що нічого не робили, бо на днях дізналися. Ще й нерухомість в іншій області Будемо телефонувати в податкову розбиратися
Чучело-Мяучело• 21 апреля в 09:25
Ответ дляМоре Щастя
В мене також в іншій області. Мені пояснили, що покупці повинні були самі після купівлі піти і зареєструвати будинок на себе. Цього за всі роки не зробили. Теж зайшла на сайт і здивувалась. Якщо є у вас документи на руках, то думаю, що не проблема.
Море Щастя• 21 апреля в 09:28
Ответ дляЧучело-Мяучело
Немає, скоріш за все. Продавав чоловік і де він той документ запхав. Не памʼятає
Буду шукати.
Чучело-Мяучело• 21 апреля в 09:28
Але все-таки дивна у нас система. Коли продавали у державного нотаріуса - всі податки оплати, реєстраційний збір оплати. А тепер ще маєш проблему.
Бойова• 21 апреля в 10:10
Я три рази подавала заяву, щоб перерахували. Просто покидьки - продане 10 років тому житло не вилучають з податкового обліку і все норовлять за нього гроші здерти, і ще на 2 все множать... Перераховуйте дуже уважно. Я вже мовчу, про глобальне питання, чому надлишок вираховують з одного власника, а не з реальної купи прописаних членів родлини
Бойова• 21 апреля в 10:12
Звертатися в податкову з заявою про перерахунок через неправильне нарахування.
r25-1• 21 апреля в 10:50
Ответ дляБойова
ну в вопросе ответ= власнык. Причем тут прописан
автор ВерСаСе • 21 апреля в 20:55
Ответ дляБойова
Я так понимаю, что расчитывают что люди не будут разбиратся и молча заплатят за 5 лет, за одни и те же метры по 100 раз, особенно одинокие или пенсионеры

Посмотрела видео на ютубе про этот налог, под ними куча комментариев, что у многих такая ситуация, насчитали всем подряд по несколько раз