ничевока• 21 апреля 2025
Чим безпечніше видалити дитині 13 р волосся над верхньою губою
Дуже комплексує з цього приводу, розмови не допомагають. Можливо віск ? Але я сама ніколи не користувалась ним , чи не будуть вони відростити потім як щетина ? А якщо електроепіляцію ? Чи лазером
Буду вдячна за поради
Кудесница_с_пургеном• 21 апреля 2025
Ответ дляспальное место
Так лазер не берет светлый волос. Вы не путаете с депилятором который вырывает? Элетро это иголка с током
Электро берет любые волосы, если мастер не рукопоп
ничевока
• 21 апреля 2025
Ответ дляНепонятно
ні, не плутаю. в мене не зовсім світлий. і автор не зазначає , що в дитини світле волосся.
Ні, волосся не світле
спальное место• 21 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Как раз электро берет даже пушок. Я удаляю на лице даже щеки. Но эта история на года, на щеках уйма пушка. Усики все мне убрали полностью за 3 сеанса по 1 часу можно сказать
Да исправила хотела другое написать
Зажуженная Жужжа• 21 апреля 2025
Ответ дляничевока
А розкажіть , от ви зробили процедуру. Вони ж потім відростають , вони вже м´які і тоненьки ? Між процедурами певний проміжок часу ж є
І скільки всього сеансів потрібно ?
А нах,вибачте ,вони там взагалі,хоч тоненькі хоч м´якенькі,якщо ваша донька комплексує.
Вредняжка• 21 апреля 2025
Ответ дляспальное место
Родинку к врачу по удалению это и онкодематолог и дерматолог
Я про волоски, чем лучше удалить? Не про родинку.
Міні-бікіні• 21 апреля 2025
А просто кремом для депиляции не хотите? Потом ингибитор роста волос.
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я тоже отметила мастерство. Поменяла с топ мастера на практика. Так во первых быстрее все делает. Хоть и больнее, но она так чисто работу сделала, прям ювелирно и меньше следов остается. Буду лучше переплачивать и ходить к практику, есть еще технологи, там цена еще выше
спальное место• 21 апреля 2025
Ответ дляВредняжка
А электро. У меня была родинка с волосками. Но я там сразу все удалила. Всю родинку
Непонятно• 21 апреля 2025
Ответ дляничевока
Ні, волосся не світле
автор, як на мене. я робила електро пахв = дієво.
досі не ростуть, всього декілька волосинок вилазить тоненьких.
щодо обличчя - ні. лише лазер. тому що від електро - почервоніння і подразнення. від лазеру все гаразд. я зробила 5процедур. волосся нема. нарешті. з електро ходила більше 15 разів - ефекту ноль.
так, все ще залежить від гормонального фону. але хто зараз здоровий?
Мусик Пусик• 21 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Мне кажется электро нельзя с 13. Я делаю, это конечно счастье. Делаю без анестезии, ребенок не выдержит боль. А анестезию насколько знаю колят с 16 толко, там кучу документов надо подписывать на ребенка, а там такого нет и ответственность никто нести не хочет
Від коли анетезію для епіляції колють? Кремом помажуть і все
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Ответ дляМусик Пусик
Мне уколом кололи. Типа людокоина, но какой-то чистый препарат. Делают пробу в первый раз, если нет реакции, потом колят. Прям чудесно вообще не чувствуется боли на любой глубине действует. Наверное аппликация кремом на глубину не действует
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Ответ дляМусик Пусик
И это электроэпиляция, не просто эпиляция. Это когда в каждый волосок разряд тока подают
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Мусик Пусик• 21 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Я сама собі роблю електро, без анестезії. Купила крем-анестетик, про всяк випадок, так і стоїть без діла
Тётушка Лошадь• 21 апреля 2025
Ответ дляничевока
Мені цікавить щоб дієво та безпечно для такого віку
я ниткой убираю, пару минут все знимает . Дочь уже сама почти научилась
Вредняжка• 21 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Вот такое
Ой, это ж не все выдержат, особенно дети(. А моя, к примеру, сильный аллергик.
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Ответ дляМусик Пусик
И ка к это вы сама ее себе делаете? Там нужно знать глубину волоса, технологию как делать. Надо обучение проходить. Первый раз такое слышу
Мусик Пусик• 21 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Купила апарат, почитала теорію, подивилася відео, підібрала голки, а далі практика.
І треба бути трохи гімнасткою. На зони, які зовсім не дістаю, піду в салон.
Задираю носа• 21 апреля 2025
Девочки, кто делает электро эпиляцию, если вы из Киева, поделитесь контактами мастеров своих или названием салонов) Спасибо.
Поміркована думка• 21 апреля 2025
Ответ дляничевока
Авторе, а у вас дівчинка?
ЗдесяЯ• 21 апреля 2025
На лазер її скоріш за все не візьмуть та й немає сенсу поки не закінчиться статеве дозрівання. Сходіть до косметолога на воск.
Насправді це легко робити самостійно вдома, повірте, дитина справиться. Відростати звісно буде, але не щетина. Десь раз на 3-4 тижні буде потім прибирати за лічені хвилини. Я сама собі багато років видаляю. Щоб не було подразнення та вростання треба зробити пару простих кроків
1. На суху шкіру нанести трохи звичайної дитячої присипки
2, ретельно розігріти в руках смужку та приклеїти прямо на присипку.
3. Відривати одним впевненим рухом у напрямку як в інструкції
4. Повторно не клеїти і не прибирати залишки волосся, краще пінцетом доробити. З часом дитина навчиться робити все одним разом, просто потрібен досвід
5. Залишки воску прибрати олією. Або тією серветкою що йде в комплекті, або знов таки будь-якою дитячою олійкою. В мене для цього маленька олійка Бюбхен, її пару крапель потрібно
6. Прибрати серветкою залишки олії, нанести Цикапласт.
7. Після процедури 2-3 дні зранку та ввечері після вмивання протирати місце перекисом. Він прибирає ті корочки, що можуть призвести до закупорки та запалення пори.
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Ответ дляЗадираю носа
П´яна вишня• 21 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ой, вы клеите до сих пор полоски с воском? Это же издевательство над кожей, плюс потом все это еще маслом, было у меня проф оборудование для разогрева даже воска. Такой ужас и каторга. Советую вам купить вот такой набор Вит в Ева. В микроволновку на 30 секунды, лопаткой нанесли, приклеили полоску и сняли. Остатки досняли полоской или просто помыли зону от остатков, а вообще убирает полностью и никакие масла и присыпки не нужны. Этот воск смывается водой. Чудесно, вообще нет раздражений, максимально деликатный для кожи.
Кстати в наборе полоски у Вит есть, их можно мыть и повторно использовать, но я люблю докупать у меня пачка из 100 штук дома
13чудоСВЕТА• 21 апреля 2025
Ответ дляничевока
Ні, волосся не світле
Я бы кремом для депиляции убрала и не парилась.
Анонім Завгосп• 21 апреля 2025
Ответ дляничевока
І скільки всього сеансів потрібно ?
Я б почала з крема для депіляції. Мені 45 років я й досі справляюсь кремом, вистачає на 3 тижні. А в неї пушок, то мінімум на місяць вичтачить.
ЗдесяЯ• 21 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Дякую, звісно, але по факту принцип дії той самий та й все одно ви використовуєте смужки. Різниця хіба що в тому, що він водорозчинний.
Танці з бубном у вигляді присипки та цикапласту потрібні тим, хто схильний до подразнення після процедури. Але більшість при тривалому користуванні методом не потребує додаткових дій. Я розписала автору ці кроки виключно тому, що її донька буде вперше починати видаляти волосся