Американцы в Париже передали Украине секретный документ с планом Трампа по войне , пишет The Wall Street Journal.
В документе США предлагают:
- прекратить огонь вдоль нынешней линии соприкосновения;
- признать Крым российским;
- исключить членство Украины в НАТО;
- территорию вокруг ЗАЭС предлагается сделать нейтральной, которая могла бы находиться под контролем США
- не признавать, что Россия имеет законное право контролировать четыре оккупированных региона Украины, хотя и не требовать, чтобы россияне покинули эти территории.
- США не предлагают снизить украинскую армию
- США не выступают против западной военной поддержки для Украины или развертывания там европейских войск.
В документе США предлагают:
- признать Крым российским;
- исключить членство Украины в НАТО;
Ответ дляnatlem
Ми вже проходили мінські домовленості і припинення вогню Україною в односторонньому порядку (оскільки дегенерація підписалася припинити вогонь, а фактично його вела). Що трапилося далі? Кацапи стріляли, наші не відповідали, натомість отримали наказ здати укріплені позиції і відвйти. Відійшли. Втратили людей. Через пару років почалася повномасштабна.
Зараз знову ні слова про зобов´язання дегенерації. Хто це контролює і гарантує? Ніхто. Де пункт ’педерація зобов´язується припинити вогонь на всій території України ’? Від України вимагають чітких дій, не даючи натомість нічого. Якщо перемовини продовжуються - ок. Коли будуть гарантії припинення вогню, тоді поговоримо про територіальну цілісність України. А віддати свою територію без жодних зобов´язань з боку агресора - дурня повна.
Бо залишишся і з війною, і без територій, і без людей. До речі, скільки мирних не пройде фільтрацію на окупованих? Як можна так легко відмовитися від людей, даючи їх фізично знищити?
Речь как раз идет об двухстороннем прекращении огня. Америка это планирует отслеживать по спутникам.
Ответ дляnatlem
В межах адмінкордонів це як по вашому ? Подивіться на карту, де розташовано Запоріжжя, в межах якої області ... Щоб зрозуміти, що від України вимагають його теж здати.
Де це написано??? ’не признавать, что Россия имеет законное право контролировать четыре оккупированных региона Украины, хотя и не требовать, чтобы россияне покинули эти территории’ ви про цей пункт? Ми не признаємо контролю над окупованими територіями. І США не визнає. Так, вони не вийдуть з території, що вже захватили, це і так зрозуміло. І кстаті, поки ми щось не підпишемо, вони і далі будуть просуватись. Ви ж помітили, що ми майже нічого зараз не відбиваємо, а ось вони йдуть далі і поки ми чешемо потилицю, йдуть та йдуть..
Ответ дляxardin
Знову фантазії...
Між іншим, наприкінці березня 2025 США вже ’домовилися’ з Україною і дегенерацію про припинення обстрілів на чорному морі і в енергетиці. Ну а цивільних узькі дегенерати ’не обстрілюють’ за їх словами.
Нагадайте, в квітні 2025 що то було двічі в кривому розі, Сумах і т.д.? І головне - яким чином США покарали дегенерацію за таке зухвале порушення ’домовленостей’?
Без чітких плану та гарантій ми отримаємо знову Суми і Кривий Ріг в межах всієї країни, ми отримаємо продовження війни, здавши при цьому цивільне населення 4 областей.
´
Ответ дляnatlem
Їй якраз підходить: вона отримує і легалізує 4 українські області плюс Крим. При цьому нічого не втрачає. Заходить в наразі неокуповану частину України у межах цих областей і продовжує робити те, що і зараз робить - завойовує нові території. Один профіт.
Під соусом ’перші кроки до примирення’ з дегенерації частково чи повністю знімуть санкції.
Що вона втрачає? Нічого, лише набуває.
Що набуває Україна? Нічого, лише втрачає.
До речі, що там з ’припиненням вогню’ зовсім недавно? Кривий Ріг, Суми і т.д. Висновки очевидні.
Що вона втрачає? Нічого, лише набуває.
Можливо цей варіант дасть можливість перстати втрачати людей, території далі і зупинить знищення наш міст. Наразі відсутні сили і можливості повернути собі території хоча б станом на 24.02.22, не кажучи вже ’про не наш Крим’, який не наш вже 11-й рік і від того, що ми це не визнаємо, нічого не змінюється, бо ресурсу змінити це просто наразі немає.
Ответ дляIncol
На чому грунтується ваша можливість? Те, що можливо - те прописано. Все інше - лірика і ілюзії. Згідно плану вище можливо лише втратити території і людей із збереженням війни. Питання в тому, що це дає Україні?
Ответ дляnatlem
Знову фантазії...
´
А вы ожидаете, что путин прогнется и извиниться?
Его Трамп вообще-то додавливает тоже!)
Посмотрите, как его выворачивало при рассказывании о перемирии на Пасху!) Чуть физически не рвало...
Очевидно, что его вынудили...
Да - по Энергетике не стреляли. Украина была без блекаутов.
Это по вашему тоже плохо???
Его Трамп вообще-то додавливает тоже!)
Очевидно, что его вынудили...
Это по вашему тоже плохо???
Coffee is Love• 21 апреля в 12:56
Ответ дляxardin
І що ж вона зробить, коли побачить що рашка як завжди порушує? Буде як завжди стурбована?
Coffee is Love• 21 апреля в 12:57
Ответ дляOlvia1987
Все заметили,что как только появляются новости на пусть зыбкий,но мир,тут же появляются некие личности, которые начинают убеждать,что это настолько плохо,что хуже некуда?
Мабуть тому, що ’мир’ виглядає як капітуляція, а не як мир?
Бессмертный пони• 21 апреля в 12:57
Ответ дляxardin
Хорошо , Америка это будет отслеживать по спутникам . А дальше ? Какие действия Америка собирается предпринимать в случае нарушения режима двухстороннего прекращении огня одной из сторон ?
Ответ дляxardin
Его Трамп вообще-то додавливает тоже!)
Очевидно, что его вынудили...
Это по вашему тоже плохо???
Его Трамп вообще-то додавливает тоже!)
Очевидно, что его вынудили...
Это по вашему тоже плохо???
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 21 апреля в 12:59
Ответ дляБессмертный пони
Жодних. ТОму що як і у випадку з Будапештським меморандумом там прописані лише умови і жодних зобов´язань чи гарантій у випадку порушень умов.
Ответ дляCoffee is Love
Вы не наблюдательны!) Сколько сейчас нефть?) А это их основной источник дохода. Вы же не думаете, что само по себе это происходит!)
Трамп обещает им адские санкции и полный развал экономики при попытке экскалировать войну.
Бессмертный пони• 21 апреля в 12:59
Ответ дляCoffee is Love
Я знаю . Но хотелось бы услышать начальника транспортного цеха )))
Coffee is Love• 21 апреля в 13:00
Ответ дляxardin
А, тобто вони нам цілитимуть по дитячих майданчиках, а Трамп їм знижуватимеме ціну на нафту?
Ответ дляБессмертный пони
Полный запрет на торговлю углеводородами и полная блокировка рос. банков. После этого от рубля ничего не останется.
Бессмертный пони• 21 апреля в 13:01
Ответ дляxardin
Насмешили , спасибо . Вы сами-то в это верите ?
Coffee is Love• 21 апреля в 13:01
Ответ дляOlvia1987
А після капітуляції війна продовжується?З ким?
Ах, ну да, ви ж робите вигляд, що якщо Україна здає 4 території, то кацапи до нас більше не прийдуть)
Coffee is Love• 21 апреля в 13:02
Ответ дляxardin
Серйозно? І що ж завадило США то зробити за 3 роки вйни?
Coffee is Love• 21 апреля в 13:04
Ответ дляOlvia1987
А ви робите вигляд,що ми переможемо кацапів?
Для нас стримування - то вже перемога станом на зараз.
Особливо якщо вдасться втягнути іноземні війська в той чи інший спосіб.
Ответ дляCoffee is Love
Да. Именно так. Нет доходов от нефти и газа - это минус 70% дохода всей россии. А это значит - нет денег на войну. Прямая и логичная цепочка.
Естественно, сперва они обворуют все свое население и запустят гиперинфляцию, а потом будет как СССР, кстати при тех-же обстоятельствах .
МаргариткаW• 21 апреля в 13:07
Ответ дляOlvia1987
переживают бедняги , что пособия закончатся и домой из Европы пинком под зад выпрут этих ньюевропеек