Американцы в Париже передали Украине секретный документ с планом Трампа по войне , пишет The Wall Street Journal.
В документе США предлагают:
- прекратить огонь вдоль нынешней линии соприкосновения;
- признать Крым российским;
- исключить членство Украины в НАТО;
- территорию вокруг ЗАЭС предлагается сделать нейтральной, которая могла бы находиться под контролем США
- не признавать, что Россия имеет законное право контролировать четыре оккупированных региона Украины, хотя и не требовать, чтобы россияне покинули эти территории.
- США не предлагают снизить украинскую армию
- США не выступают против западной военной поддержки для Украины или развертывания там европейских войск.
В документе США предлагают:
- признать Крым российским;
- исключить членство Украины в НАТО;
SantaMonika• 21 апреля в 11:38
Ответ дляlaska_vo
Такий секретний план, що аж на порадниці обговорюють.
Та да. Закинули вудку - і радіють
А люди мають бути раденькі бо дурненькі
Ответ дляSantaMonika
Натомість наші політики отримають свої гарантії безпеки, їх з задоволенням приютять в Лондоні чи може навіть Вашингтоні, ну хто куди.
От, наприклад, Зеленському краще буде в Англії, Гетьманцев поїде у свою Францію, він там вже селами прикупляє маєтки, Умєров - той точно в США
Слухайте, ви правда переживаєте за політиків? Переживайте краще за себе, бо за вас точно нікому переживать.
Я розумію, що перекинути увагу на політиків - спроба перевести розмову у інше русло. Бо дуже вже незручно обговорювати, що Україна має відмовитися без жодних гарантій та навіть плану бачення припинення війни. То треба хоч на політиків стрілку перекинуть)
Allka- skakalka• 21 апреля в 11:39
Ответ дляnatlem
Якщо хтось наївний не зрозумів: Україні пропонують віддати Крим і 4 області, вийти наразі з неокупованої кацапами території цих областей і натомість не отримати НІЧОГО.
Війна як була, так і буде.
Ось що вам пропонують.
Що тут обговорювати ?
Війна як була, так і буде.
Ось що вам пропонують.
Що тут обговорювати ?
А мы имеем в Крыму какое-то влияние , чтобы его не отдавать ? Смешно . Его забрали ,там уже целое поколение выросло ,которое не считает себя украинцами ,камон ребята !
SantaMonika• 21 апреля в 11:40
Ответ дляnatlem
Вони за себе переживають і торгують собі гарантії
А за мене чого переживати ? За мене вже все вирішили ( без мене )
Ответ дляAllka- skakalka
Я высказала свои мысли и мысли людей ,которые устали от войны ,в то время когда наша делегация во Франции сидит лыбытся во все 32 и люди гибнут , каждую минуту !
У вас дивні думки. Не хочу образити, але скажіть відверто: якщо Україна зменшиться на Крим та 4 області, ви менше будете втомлюватися від війни? Вам плювати на думку мешканців Запоріжжя, яких ви так браво здали в окупацію? І головне, ради чого? Бо війна не зупиниться згідно цього плану.
Ответ дляAllka- skakalka
Ви можете відмовитися від своєї квартири, камон, мешканці Черкащини втомилися від війни. Ну подумаєш, у вашій квартирі узький дегенерат оселиться. Вам же какая разніца...
Класний план? Саме це ви пропонуєте зробити в межах країни.
Allka- skakalka• 21 апреля в 11:44
Ответ дляnatlem
Это я должна решать кого куда отдать или депутаты с дипломатами ,которые миллионы имеют ,доят бюджет? За что они миллионы получают и сидят лыбятся, им весело ,пока люди выживают .
Ответ дляnatlem
Та який тупик? Де хоч слово про закінчення війни? дегерація і близько не планує її завершувати, саме тому і слова нема про кінець війни у цьому ’плані’.
Я не розумію, як дорослі люди можуть ’читати’ те, чого нема?
Вирішити задачу з дегенерацію модна лише одним шляхом - силою. Нічого іншого вона не розуміє. ЄС збільшило фінансування України, чудово це розуміючи. Інший шлях - повна окупація України, і сценарій, апробований на вже окупованих територіях (фільтрація, підвали і т.д.). Хто виживе - піде воювати далі, там Молдова з прибалтами на черзі.
Опять старые песни о главном.
Ответ дляSantaMonika
Зеленському давали гарантії і прихисток в Британії на початку війни , він чомусь у Києві . При всій моїй неповазі до нього мушу визнати, що торгується він явно не за свої власні гарантії. Він якраз відстоює інтереси держави Україна. Як би це дивно для вас то не звучало. І саме тому дегенерація так наполягає на тому, що українська влада ’нелегітимна’ - бо купити її не може, а силою окупувати Україну теж не може.
SantaMonika• 21 апреля в 11:46
Ответ дляnatlem
Я не розумію, ви саме зараз чужі квартири відвойовуєте чи пропонуєте нам це робити? Чи хто то має зробити? Може, ще давайте Крим для татар звільняти ? Нашими хлопцями?
Зовсім подуріли
Allka- skakalka• 21 апреля в 11:47
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Ответ дляAllka- skakalka
Зачекайте, то це депутати тут вище відписалися з готовністю віддати 4 області з Кримом, чи все ж ви ?...
Ответ дляnatlem
Больше запугиваний, ещё больше
SantaMonika• 21 апреля в 11:48
Ответ дляnatlem
То звичайно, йому там жити за щось треба? Чи він мав там з Лєною голодувати ? То вона в Україні ціни не знає, а в Лондоні знає добре
Тому підкоплять грошенят
Он гетьманцев за три роки скільки заробив, всю родину у Франції розселив,кожному по маєтку, а тещу як любить людина !! а так куди їм ? Як біженці в палатку ?
Я все розумію
Тому підкоплять грошенят
Я все розумію
Ответ дляElmyska
Нереальный , ни Украина не согласится (никто не признает Крым рос), ни Россия не согласится (есть конституция с запорожской, херсонской, Донецкой и луганской областями) . Война на десятки лет. Будет все решаться на поле боя и никак по другому
Якщо США ставлять хрест на військовій підтримці України, то є сумніви яким чином все вирішиться на полі бою?
П.С.
Воно і зараз якось вирішується не на нашу користь ...
П.С.
Allka- skakalka• 21 апреля в 11:49
Ответ дляnatlem
Так в том и дело ,что депутатам не болит ,они на Олимпе сидят .,в шоколаде . Их квартиры на Манхеттене ,а не в Курске и Херсоне . Вы сейчас издеваетесь ? И так нервы на пределе ,всего хорошего!
Ответ дляSantaMonika
Зовсім подуріли
Я вам пропоную не розкидатися чужими квартирами, браво вирішуючи ’та подумаєш 4 області чи Крим’. Вам особисто це не принесе нічого - війна не припиниться. А люди з цих областей потраплять в окупацію і втратять все.
Ответ дляAllka- skakalka
С кем вы спорите?Этот пользователь живёт во Франции и будет до последнего вас убеждать,что война в Украине это хорошо.А то как закончится,то сразу станет плохо.
Allka- skakalka• 21 апреля в 11:54
Ответ дляOlvia1987
Я так и подумала,а я не выезжала из Харькова и на день ! Родичи предлагали в село ,а у меня отец лежачий . Всю войну дома и нервов уже просто нет ,а тут ещё эти тролли задрачивают
SantaMonika• 21 апреля в 11:54
Ответ дляnatlem
То я і моя не сімʼя не піде більше відвоювати ті області
А ви можете йти, як бажаєте
Смерть моїх близьких мені точно нічого не принесе
А ви можете йти, як бажаєте
Ответ дляOlvia1987
Я вам пропоную УВАЖНО перечитати запропонований план і спробувати знайти хоч слово про припинення війни....
SantaMonika• 21 апреля в 11:55
Ответ дляOlvia1987
То теща Гетьманцева? Тьфу
Скільки часу витратила на переписку