Хвильоватиша• 21 апреля 2025

Тиждень тому перехворіла грипом. Головокружіння

Зранку панічні атаки. Голова абсолютно не ок.
Чекати? Не розумію, скільки це може тривати...
Поділіться, будь ласка, порадами.
В танке• 21 апреля 2025
Таке саме, голова не моя, головокружіння, тривога, боюсь виходити з дому, а Ви ходите? як довго хворіли?
автор Хвильоватиша • 21 апреля 2025
Ответ дляВ танке
Хворіла тиждень. І ось тиждень, як здорова.
А Ви? У Вас грип А чи В був?
Я виходжу, веду звичайний спосіб життя, але голова абсолютно не ок.
На початку хвороби я втратила свідомість, забилася сильно. Може, ще з цим пов´язано🤔
В танке• 21 апреля 2025
Ответ дляХвильоватиша
А Ви? У Вас грип А чи В був?
Я не знаю який в мене, але такого ще не було , я хворіла теж десь тиждень, але вже два тижні після того як начеб то одужала, голова не ок, слабкість, запаморочення, голова не моя, а як Ви описуєте стан з головою, мені призначили Стимол
ИзЮмрудная• 21 апреля 2025
Это от любых вирусных заболеваний, для профилактики и лечения : https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
автор Хвильоватиша • 21 апреля 2025
Ответ дляВ танке
Дякую Вам! Почитаю про ці ліки.
Будемо тут переписуватися в темі, якщо Ви не проти.
Одужання нам швидкого 🙏
В танке• 21 апреля 2025
Ответ дляХвильоватиша
Дякую Вам! Почитаю про ці ліки.
Одужання нам швидкого 🙏
Дякую, навзаєм, ще кажуть Бетаргін при таких станах допоможе, я тільки За, тут писатися) 🥰
Спішу - перекидаюсь• 21 апреля 2025
цитруліна малат + карнітін, це діючи речовини
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 апреля 2025
если по-нормальному, то нужно выяснить биохимию крови и пополнить дефицит веществ
автор Хвильоватиша • 21 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Дякую! Запитаю у лікаря
Неначасі• 21 апреля 2025
В мене було після грипу. Стан - ніби в машині захитало. Минуло десь через тиждень-два.
А я с Рио-де-Житомира!• 21 апреля 2025
у мене голова кружилася тільки при ковіде. аспирин кардіо виписали
Вкуси мене• 21 апреля 2025
Ответ дляХвильоватиша
А Ви? У Вас грип А чи В був?
Я теж хворіла і втратила свідомість
Кусман Сиру• 22 апреля 2025
У всіх при грипі після зникнення симптомів ще 2-3 тижні слабкість, незрозумілий стан, наче в тумані, в декого навіть нудота. Цього року такий грип що організм дуже довго відновлюється.
Кусман Сиру• 22 апреля 2025
Ответ дляВ танке
Мені теж назначали бетаргін після грипу В, сильна інтоксикація при грипі. Сину ще педіатр виписувала карбонат, йому вплинуло на нервову систему, на ніжки не міг ставати. Слабкість після грипу була в обох, і в мене, і в дитини.
автор Хвильоватиша • 22 апреля 2025
Ответ дляКусман Сиру
У мене теж нудота, до речі.
Але найбільше саме голова 😭