Святатабожа• 21 апреля 2025
Не хочу выходить из дома, целые выходные дома
Мне 34, в разводе, живу з сыном подростком.
Работаю в магазине продавцом два на два. И так получается что на улицу выхожу только когда иду на работу и с работы.
В выходные могу только в магаз выйти что то купить, и иду домой. Есть подруги, зовут погулять. А мне впадло выйти, сижу дома.
Понимаю что это не хорошо, но не могу себя пересилить(((
Святатабожа
• 21 апреля 2025
Ответ дляБурундучиха
Автор, а що не так? Чому ви вважаєте що не піти гуляти з подругами то погано?
Я не вважаю що це погано, просто не хочу. Мене кличуть, а я не хочу. Так она уже в гості проситься, а я не хочу. Мені самій добре, то фільми дивлюсь то в тік тоці сиджу. Тай з мужчиною по телефоні в ввйбері спілкуємось. Буде в нього відпустка, от і вийду гуляти ))
Бурундучиха• 21 апреля 2025
Ответ дляСвятатабожа
Я називаю це режим черепашки. Потрібен відпочинок. Релакс. Спокій.
Людина що не потребує відпочинку, не буде лежати цілий день. Вона буде щось робити: рухатись; творити; спілкуватись.
Маю натхнення• 21 апреля 2025
Як часто бачитесь з подругами? Давно з дому не виходите, чи лиш недавно?
Святатабожа
• 21 апреля 2025
Ответ дляМаю натхнення
Є одна з якою бачимся раз або два на місяць, це моя однокласниця з якої просиділи за партою декілька років))
А так є ще знайомі, але мені вистачає просто по телефону побалакати з ними. Вихідні на них тратити не хочу)