муха в кедах• 21 апреля в 18:43
Чи треба мати досвід роботи слюсарем щоб стати інженером?
Чи гарна зарплата в інженерів ?
Ленивица-красавица• 21 апреля в 18:45
У каких инженеров? Инженер - это человек с высшим техническим образованием. Есть разные направления инженеров.
Я горный инженер-технолог. Ещё есть экономическое образование, по нему работаю.
Потринділиця• 21 апреля в 18:47
Чоловік інженер мікроелектронщик зп гарна.
Я інженер радіотехніки, працюю в продажах, але можу й попаяти як треба буде.
Освіта у вас яка? Ви нічого про це не пишете. З чи без досвіду слюсаря ви можете стати інженером, якщо підете навчатися у вуз
TANYA 0 0 0 0• 21 апреля в 19:01
Ваше питання звучить як ’ скільки треба пропрацювати мед сестрою , щоб стати лікарем?’
Мрію про космос• 21 апреля в 23:02
Ответ дляФоточки нема
Я инженер-проектировщик. Котлы сама не устанавливала.
ОВешница? или ТТехница?