Викликаю на дебати• 21 апреля 2025
Хто відповідальний за авто цивілку (ОСЦПВ)
Як ви вважаєте, хто повинен відповідати за авто цивілку, власник (водій) автомобіля чи менеджер страхової компанії ?
І додаткові опції до неї, типу додаткова цивільна відповідальність
Я_з_Франека• 21 апреля 2025
Если вы не купили страховку, то откуда возьмется менеджер? Или я не понимаю что?
Грабля• 21 апреля 2025
Водій авто(не обовʼязково це власник) відповідальний. Менеджер страхової перед друком полісу дає можливість його прочитати і звірити дані і тільки потім поліс друкується. Тому відповідальність несе тільки страхувальник
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
уточните вопрос
Суть питання
Є менеджер страхової компанії
Є клієнт
Менеджер зробила клієнту вчасно авто цивілку (основне це каско, цивілка то вже як доп послуга)
Клієнт завжди відповідав коротко типу «ок» «добре» «оплатила» і більше жодних питань чи уточнень
Пройшло пів року
У клієнта дпт
Дзвонить клієнт до менеджер з претензіями, чому не зробили їй розширену авто цивілку
Є менеджер страхової компанії
Є клієнт
Пройшло пів року
У клієнта дпт
Жерица ночи• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Суть питання
Є менеджер страхової компанії
Є клієнт
Пройшло пів року
У клієнта дпт
Є менеджер страхової компанії
Є клієнт
Пройшло пів року
У клієнта дпт
так а какие вопросы - она же видела что покупает
ну по цене это точно видно
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Чи то може я чогось не розумію в цьому житті, але якщо людині треба доп послуги, за це треба відразу говорити ?
Грабля• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Суть питання
Є менеджер страхової компанії
Є клієнт
Пройшло пів року
У клієнта дпт
Є менеджер страхової компанії
Є клієнт
Пройшло пів року
У клієнта дпт
Це проблеми страхувальника. Є договір і все згідно нього. Хотів клієнт розширену автоцивілку, мав про це сказати менеджеру
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
ну по цене это точно видно
Тепер клієнт вимагає з менеджера компенсації …..
Жерица ночи• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
вы бы ее и сделали если б об этом было сказано
Грабля• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Цікаво за що? За те, що менеджер не навчився читати думки страхувальника?
Трактор Віка• 21 апреля 2025
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляГрабля
Так
Типу менеджер мав відразу все робити
В 2023 році, коли у клієнта було нове авто, менеджер запропонувала сама розширену
На продовження договору (все було дистанційно) менеджер нагадала за цивілку в зробила людині стандартний поліс
Менеджер не може тримати в голові що рік тому робив клієнт, який поліс звичайний чи з розширенням
Я просто рахую, що якщо людина хоче щось додатково - це треба говорити
Типу менеджер мав відразу все робити
Грабля• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Так
Типу менеджер мав відразу все робити
Є договір, який клієнт мав прочитати. Він його прочитав(навіть якщо ні), то все одно автоматично зі всім погодився. Все
Трактор Віка• 21 апреля 2025
вы пришли в магазин, купили батон горчичный, а через год вспомнили, что хотели купить европейский???
Біле пальто• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
А как клиент заказывал страховку? По телефону сказал, написал, как?
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляГрабля
Клієнт оплатив цивілку
Відправлені оригінали були на пошту
Клієнт забрав документи
А по факту передивилась тільки зараз
І претензії , чому не зробила розширену
Відправлені оригінали були на пошту
Клієнт забрав документи
А по факту передивилась тільки зараз
І претензії , чому не зробила розширену
Біле пальто• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Так
Типу менеджер мав відразу все робити
Тогда менеджер не прав, нужно было уточнить или оформить так же, как и год назад
Жерица ночи• 21 апреля 2025
Ответ дляБіле пальто
мог бы уточнить, да, но все таки это в интересах клиента, согласитесь
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляБіле пальто
Менеджер нагадав за продовження каско
Та типу ок
Потім пише
Ще і осаго закінчується
Та знову ок
Слів було мінімум
Переписка вся є
Менеджер повідомила вартість
Клієнт нічого не уточнював більше, окрім дати до якої треба оплатити
Та типу ок
Потім пише
Ще і осаго закінчується
Та знову ок
Слів було мінімум
Переписка вся є
Менеджер повідомила вартість
a.ostroverh• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Шлите её лесом)
Но менеджер конечно могла бы и озвучить, что есть ещё и такой вид дополнительного страхования ответственности. Он, если не ошибаюсь, стоит не дорого. А с учётом нынешних цен и авто на дороге, то лучше купить и спать спокойно
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляБіле пальто
По суті
Каско є
Осаго є
Інформації чи була розширена чи ні - не видно
В голові не може менеджер тримати інфу, що рік тому робив клієнт
Каско є
Осаго є
Біле пальто• 21 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
А я клиента понимаю, он был уверен, что все как и прошлый раз, а тут менеджер порешал, как захотел
Жерица ночи• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
По суті
Каско є
Осаго є
Каско є
Осаго є
так каско есть?
Біле пальто• 21 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Менеджер нагадав за продовження каско
Та типу ок
Потім пише
Ще і осаго закінчується
Та знову ок
Слів було мінімум
Переписка вся є
Менеджер повідомила вартість
Та типу ок
Потім пише
Ще і осаго закінчується
Та знову ок
Слів було мінімум
Переписка вся є
Менеджер повідомила вартість
Менеджер виноват, но, к сожалению, клиент вряд ли докажет это
Викликаю на дебати
• 21 апреля 2025
Ответ дляБіле пальто
Інформації як було «в минулий раз» не видно
Є тільки дата закінчення полісу
a.ostroverh• 21 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
так каско есть?
Та может она вписалась в кого-то, и ей лимитов по осаго не хватило