Непозбувна Бентега• 21 апреля в 22:10

У вас часто бывают конфликты с другими людьми?

Бывает часто что хамят на улице или наезжают на вас на работе ? Как справляетесь ?
САМ_ТАКОЙ• 21 апреля в 22:10
Если вам часто хамят - где-то внутри у вас комплекс жертвы, скрыто
Мочалкин блюз• 21 апреля в 22:11
Никогда, даже не знаю почему так.
неДоПриличий• 21 апреля в 22:11
Нет, не бывает
Пьяная вишня• 21 апреля в 22:11
Взагалі ні. Але є одні люди, які покая не дають. І не через те що є привід, а через те що гівна багато в голові.
Из Кукуева я• 21 апреля в 22:12
Працюю з людьми більше 8 років . За цей час наростила броню таку ,що капець .
Не реагую на хамство і не вступаю в конфлікти взагалі .
Пьяная вишня• 21 апреля в 22:13
Ответ дляИз Кукуева я
У вас рівень не для простих смертних.
Кофе в лобби• 21 апреля в 22:14
редко хамло цепляется! но заметила другое, часто какой-то помощи просят, в магазине например что-то достать с полок, или спрашивают что-то на улице
ХвостПистолетом• 21 апреля в 22:15
Ответ дляПьяная вишня
У вас рівень не для простих смертних.
Ні, це просто з роками вироблене терпіння.
Из Кукуева я• 21 апреля в 22:16
Ответ дляПьяная вишня
У вас рівень не для простих смертних.
🤣😘
Пьяная вишня• 21 апреля в 22:17
Ответ дляХвостПистолетом
Ну так я про це ж.
Prervana• 21 апреля в 22:18
С чужими людьми я конфликтую весьма редко. Я могу держать интеллектуальный бой, но я в чистую проигрываю трамвайным хамам, я на ту ступень очень не люблю опускаться, не мой район, хехе
Тишком_нишком• 21 апреля в 22:28
Никогда
Блондинка в Шоколаде• 21 апреля в 23:00
Ні. Але якось в мене високі вимоги до себе і просто не хочу так низько падати.
Але якщо вже так трапиться, то не заздрю опоненту. Я зубаста і характерна. Зі мною не рахуватися не вийде. Але я завжди і у всьому лідер. Як правило, люди навіть не намагаються зі мною сперечатися. Керівна посада. Так))
ПочтальЁнша• 21 апреля в 23:22
Рідко, але бували. Ніколи ні на кого не нападала так би мовити, але відгавкуватися доводилося. Прочитала, що ігнор бісить найбільше. Недавно спробувала і мені сподобалося. Сусідка почала мені задавати безтактні питання, а я їй просто не в тему відповіла ТАК.
Вона була в ступорі і на цьому все закінчилося.
Анонимарик• 22 апреля в 15:04
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я в ответ хамлю и могу ударить если меня ударят