Вельми шановна• 17 января в 19:29

як би Ви почали робити ремонт якби мали всього 200 тис.грн.

1 км, чорнова 40 квадратів. Ціни космос, але все одно потрібно щось робити. Грошей, які є навіть не уявляю на що стане. Думаю, може матеріали розстрочка, а готівка майстрам? порадьте щось, бо чекати теж не варіант, знецінюється навіть те, що є
Та_шо_ж_таке• 17 января в 19:30
Честно? Даже не начинала бы
Та_шо_ж_таке• 17 января в 19:31
Пару минут как посмотрела видео - сколько стоит остекление террасы - 500 000 грн.
Мамина корзиночка• 17 января в 19:31
Делайте. Первое это электрика и сантехника трубы. Пока сделаете это, что то подсоберете еще
Та_шо_ж_таке• 17 января в 19:32
Ответ дляМамина корзиночка
Каким образом можно делать ремонт и одновременно собирать деньги? Вы что, ремонт никогда не делали?)
Чучало яблуні• 17 января в 19:33
Мы так и делали, пол залили, трубы, потом стены, потом электрика, всё потихоньку. У вас есть мужчина помощник?
Чучало яблуні• 17 января в 19:34
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Обыкновенно, у нас 72 кв, мы так и делали.
Мамина корзиночка• 17 января в 19:34
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Люди зарплаты получают, если вы не знали
Баррикадница• 17 января в 19:35
В чорнових - це стандартна послідовність. Спочатку розводку електрики, потім сантехнік, потім закупити суміші і почати робити санвузол ( встановити унітаз, ванну, сушарку для рушників, плитку покласти). На цьому етапі ваші 200 тис закінчаться.
Тундиринда• 17 января в 19:35
Почала б. З розстрочкою це ви добре придумали, так має вистачити. А чого сидіти і чого власне чекати? Ціни знизяться? Ні. Влітку ще дорожче буде, бо сезон. Я б зробила.
Мамина корзиночка• 17 января в 19:37
Ответ дляБаррикадница
Они закончатся раньше гораздо
автор Вельми шановна • 17 января в 19:37
Ответ дляБаррикадница
ну я десь так і прикидувала. Але й так думаю краще почати, ніж чекати
Prervana• 17 января в 19:37
Нет конечно. Разосрать только всё, и ни результата, ни денег
Додекаэдр• 17 января в 19:37
Цены меньше не станут
Я сделала за 250 тыс 680 грн
Без мебели
Но с сантехникой
Студия -27 метров
автор Вельми шановна • 17 января в 19:38
Ответ дляТундиринда
та я ще не починаю, а лиш прицілююсь. Та ще й ті відключення. Не раніше внсни, але ціни, мабуть знов сігануть
So_so• 17 января в 19:39
Ответ дляВельми шановна
Купите валюту и собирайте дальше, а там будет видно.
автор Вельми шановна • 17 января в 19:39
Ответ дляДодекаэдр
Цены меньше не станут
Я сделала за 250 тыс 680 грн
Без мебели
Но с сантехникой
Студия -27 метров
клас. Точно менше не стануть
Баррикадница• 17 января в 19:40
Ответ дляВельми шановна
Звійсно починайте, але я написала з розрахунком на бюджетний ремонт. Без дорогої плитки, і унізату з інсталяцією
Баррикадница• 17 января в 19:41
Ответ дляМамина корзиночка
Они закончатся раньше гораздо
Якщо робити бюджетно, то має вистачити
автор Вельми шановна • 17 января в 19:42
Ответ дляБаррикадница
та це само собою, акції та епіцентр. З таким бюджетом тільки мінімальний
Хочу в БАНю• 17 января в 19:42
За эти деньги только окна поставить, если не стоят нормальные, и законсервировать площадь пока не накопите на ремонт. Ваша сумма совсем маленькая, там начинать нечего.
Галя із Дарниці• 17 января в 19:43
Автор...молодець! Який місто? Ціни точно будуть рости тому відкладати сенсу немає...
Баррикадница• 17 января в 19:43
Ответ дляВельми шановна
Тоді краще зараз починати, якщо точно в квартирі плануєте ремонт робити. Ціни будуть точно рости.
Кукусикиииииии• 17 января в 19:45
Ми робили в кредит ремонт, але нам треба було переїжджати, свідомо шли на цей крок.
Зараз чоловік служить і той кредит платити мені)
За 200 тис можна зробити щось мінімальне, яке особливо і не позначиться на тому ремонті. Якщо думаєте точно робити його, то мабуть краще закупити матеріали.
Тундиринда• 17 января в 19:45
Ответ дляВельми шановна
Щоб почати в квітні, треба зараз починати рахувати і шукати матеріали і попередньо домовлятись з робочими. А електрику/сантехніку можна починати в березні, бо там довго все робиться, а тепла їм не треба. Тоді можна ’прошмигнути’ до початку сезону і витка цін.
Чучало яблуні• 17 января в 19:46
У меня муж со свекром, сделали в новострое сами очень много работы, мы хорошо сэкономили. Ушло в основном на заливку полов, трубы, электрику. Понятное дело что материалы дорогие, мы покупали по скидкам.
Кукусикиииииии• 17 января в 19:46
Ответ дляБаррикадница
Якщо робити бюджетно, то має вистачити
200 тис вистачити? Ні, і близько.
автор Вельми шановна • 17 января в 19:48
Ответ дляХочу в БАНю
Вікна там стоять. Поки ’накоплю’ ціни виростуть вдвічі
Баррикадница• 17 января в 19:48
Ответ дляКукусикиииииии
200 тис вистачити? Ні, і близько.
Я робила ремонти в 4 квартирах з нуля. Дві з них під оренду. Якщо брати бюджетні будівельні матеріали і не наймати бригаду з прорабом, а окремо - запросити електрика, потім сантехніка, потім одного універсала, який плитку буде класти і стіни вміє робити - все реально.
Кукусикиииииии• 17 января в 19:48
Ответ дляБаррикадница
коли ви робили той ремонт? коли майстрів шукали?
автор Вельми шановна • 17 января в 19:49
Ответ дляГаля із Дарниці
Ужгород, зп 20 тисяч, тому суттєві гроші я не наскладаю