-Ань-• 22 апреля в 09:08
Свавільне затримання молоді біля кінотеатру "Жовтень": гомодиктатура у дії.
СВАВІЛЬНЕ ЗАТРИМАННЯ МОЛОДІ БІЛЯ КІНОТЕАТРУ "ЖОВТЕНЬ": ГОМОДИКТАТУРА У ДІЇ, НАРДЕПИ ВИМАГАЮТЬ РОЗСЛІДУВАННЯ.
В суботу, 19 квітня, у Києві біля кінотеатру «Жовтень», де проходив ЛГБТ-кінофестиваль, відбулася мирна акція протесту молоді. Фестиваль Sunny Bunny, організований ліворадикальними пропагандистськими організаціями, включав також програму для дітей. У відповідь на це українська молодь вийшли з гаслами, які підкреслювали їхню позицію на захист християнських і сімейних цінностей, на підтримку української національної ідентичності. Протест тривав не більше п’яти хвилин — після чого був жорстко розігнаний спецпідрозділами поліції. Схожі свавільні затримання відбулися 18 квітня, в день відкриття кінофестивалю.
Голова організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук з іншими учасниками руху був присутнім на акції та опублікував відео затримання мирної молоді. На кадрах видно, що жодного правопорушення молодь не вчинила, про що і зазначає Кухарчук. Він додає: «Все, як завжди. Мирний протест з проукраїнськими і просімейними гаслами в Україні заборонений. Біля кінотеатру «Жовтень», де проходить лгбт-кінофестиваль, у тому числі з програмою для дітей, акція протесту простояла хвилини три. І відразу була знесена поліцією у максимально свавільний спосіб без жодної причини. Гомодиктатура — це не фігура мови, це проза життя».
Народний депутат України Юлія Яцик оперативно звернулася до міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка з депутатським зверненням, у якому вимагає пояснень щодо законності затримання. Нардеп переконана, що затримати протестувальників було «централізованою вказівкою, а не самоуправством поліцейських».
Детальніше читайте за посиланням:
..................................
Варто відзначити, що оприлюднене Кухарчком відео у Facebook було поширене понад 16 000 разів, і його сукупно за перші дві доби переглянули понад 1 300 000 людей:
Окремо відео було опубліковане у YouTube, де його побачили ще 100 000 людей з України та інших країн світу.
Детальніше читайте за посиланням:
..................................
parfummaniak• 22 апреля в 09:25
Це централізована пропаганда проти християнства по всьому світу
Ответ дляWitty
Гомодиктатура против традиционных ценностей! Скреееээээпы попирают! За американские печеньки! Там вообще украинцев не было, сплошные лгбт-инструкторы из нато! Наших детееееей! Не за то деды ваевали!...
Снимали с поездов и отправляли на ЛГБТ кинофестиваль принудительно!!!1111
Ответ дляnavariya
Уже писали в других пабликах.
С другой стороны, давно издали закон: Никаких митингов и протестов, все будут покараны. Наверное, и в других странах. Поэтому и разгоняют..
Поліцейські були дуже впевнені у своїх діях. Ця вказівка була дана ’згори’, 💯. Копія рф. Це дуже погано, влада показує українцям, що буде с кожним, хто спробує висловити свою точку зору чи протест проти будь-чого.
ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ЧЕРЕЗ ПЕРЕКОНАННЯ: ЧОМУ ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМУЄ НА ПОДОЛІ МОЛОДИХ ХЛОПЦІВ.
18 квітня, увечері Страсної пʼятниці, на вулицях Подолу у Києві стався інцидент, який спричинив хвилю обурення. Студент Києво-Могилянської академії, історик Святослав Сиротюк разом із друзями Богданом Рябченком, Остапом Шевченком й Арсенієм Петрушаком крокували Подолом, де їх безпідставно затримали київські поліцейські. Без пояснення причин їх доставили до управління МВС.
Тут слід зазначити, що в цей день відбувалося відкриття ЛГБТ-кінофестивалю Sunny Bunny у кінотеатрі «Жовтень». І фактично, поліція влаштувала облаву по Подільському району Києва, безпідставно затримуючи молодих хлопців. Відтак, у таких діях можна побачити ознаки поліцейського переслідування громадян України виключно через їхні погляди і за відсутності будь-якого складу злочину.
«Поки всі сумлінні студенти не вилазять зі своїх домівок, пишучи безперестанку дипломи, вирішив я взяти невеличку перерву й пройтись мальовничим Подолом», — починає свій допис у Facebook Святослав. У розмові з журналістом організації «Всі разом!» він розповів, що разом з друзями близько 16:30 він вийшов з Києво-Могилянської академії. Проте «не дійшовши до повороту в сквер поблизу кінотеатру «Жовтень», панове поліціянти попросили пройти з ними й встановити особу», — зазначає він у своєму дописі.
За словами хлопця, у нього та друзів навіть не попросили документів, тільки ПІБ і дату народження попросили (без документаційного підтвердження) й записували в журнал. «А далі лагідно запрошував зайняти своє місце в зелененькому автобусику… „Превентивні заходи“, — пояснила мені пані в кашкеті», — розповідає студент.
Детальніше читайте за посиланням: