Solar Cloud• 22 апреля в 09:37

Прочитала такую новость, но только на одном канале, на других тишина

Фейк?
❗️Україна, схоже, готова віддати рф 20% своєї землі, доки це вважається «де-факто» визнанням, а не «де-юре», – NYP.

▪️Трамп обіцяє розкрити зміст мирного плану в наступні 3 дні;
▪️За даними видання, він може включати розгортання європейських сил і окремо миротворців для спільного контролю припинення вогню комісією з росіян, українців та третьої країни поза НАТО.
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:19
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:21
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
lammama• 22 апреля в 12:23
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:24
Ответ дляSolar Cloud
Удалено администрацией...
lammama• 22 апреля в 12:25
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:25
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
lammama• 22 апреля в 12:26
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:27
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
lammama• 22 апреля в 12:27
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:28
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 22 апреля в 12:28
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
Манула• 22 апреля в 13:30
Ответ дляLudaSHS
Не забувайте
Річ не про фронтову лінію. Верніше це теж на порядку денному. І тому заморозка, стишення по цьому - більш менш прийнятно багатьом.

Річ в тупику, річ в безвиходді до якого привело швидке внесення пуйлом всіх тих областей в конституцію.
Разом з Херсоном- Запоріжжя.

І знаєте про що писали західніСмі недавно?

Що сам миротворець Віткофф здивувався, що ці міста під українським контролем, мов якщо пуйло їх просить, то ці чиновники думали, дійсно, що вони вже під росіянами фактично 👀🫣.

ось ця задачка поки не розвʼязується .

Не фантазуйте про умови пуйла, де він стане чи перестане. Поки не буде дорожньої карти виходу з цього тупика- переговори і оце все триватиме. Качелі, вкиди, хороводи. неназвані джерела.
Швидкі рішення і фантазіі.

Бо пуйло нічого не підпише без урахування Їх конституції. Чи хтось вірить що їх Дума під натиском Трампа і Ес, супер дипломатів, виключить ці територіі з основного закону?
А Зе не підпише нічого про ці території від нас , бо зміни до територіальних устроїв проводяться виключно Всеукраїнським референдумом, тай він засцить і ніякий указ Президента (президент не створює закони, чи зміни в Конституцію це все прерогатива ВР, указ то нижче Закону) не зможе віддати Запоріжжя- Херсон, навіть ото де- факто росіянам.
Тож це тупик, або треба повністю міняти нашу Конституцію конституційною більшість в Вр, плюс дотримання всіх вимог щоб не було до Конституційного суду.
Хтось вірить в таку зараз роботу наших депутатів.? Більшість.
Можно до посиніння спорити , когось відправляти воювати з дивану, плювати на екран, біситися, надіятися, виражити агресію олне до одного, відправляти когось з білим платочком і візерунками картами договорами - давайте мир по фронтовій, бо я так хочу!!!, це все гойдалки і безнадійно пока не буди зусиль, чинників, і спроб і важелів, і дипломатів вирішити задачку з Запоріжжя - Херсоном ( конституція Рф) і тим що пуйло навключав.
Отой віткофф взагалі дніще, любитель х**ла
sky-labs• 22 апреля в 13:32
Ответ дляil-mari
для начала надо перестать воровать, тогда и будет чем бомбить....а так...
Бомбить может и будет чем, а вот отбивать то что к нам летит...

8 ракет, наших сил хватило только на ’сопровождение’

Есть над чем подумать...
LudaSHS• 22 апреля в 13:48
Ответ дляМанула
З його прямих мов для змі зрозуміла що не володіє він інформацією по війні, регіону. Нй ріелтор. Таким же ’’профі’ він виступає щодо Ізраїлю.